herb Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice   Przemsza Okradzionów

2017-10-14, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Bardzo ciężki mecz dla naszego zespołu. Niwy jako spadkowicz z Ligi Okręgowej pokazały, że są zespołem aspirującym o najwyższe cele i od razu ruszyły do ataku, jednak świetna postawa naszego bramkarza Marcina Szczepowskiego oraz formacji defensywnej która aż do 35' była nie do przejścia! W 36' Niwy wychodzą na prowadzenie. Przemsza szybko reagowała na stratę bramki i zaczęła atakować. W 43 min Adrian Zimosz zostaje faulowany po indywidualnej akcji na wysokości 17m od bramki rywala. Rzut wolny na bramkę zamienia Kamil Batóg i do przerwy mamy remis 1:1.
   Niestety w drugiej połowie tracimy bramkę na 2:1 w 62 min meczu. Kolejny raz nasi zawodnicy wyprowadzają groźne kontry i jedna z nich daje nam kolejny rzut wolny, tym razem wykluczając obrońcę Niw, który otrzymał 2-gą żółtą kartkę. Mariusz Czajka uderza z 21m przy samym słupku i mamy 2-2! Kolejne minuty dały nadzieje i dodatkową motywację, gdy gospodarze musieli grać w 10-kę. W 79 min Batóg oszukując defensywę gospodarzy podaje do Czajki i ten sam na sam z bramkarzem strzela swoją drugą bramkę wyprowadzając na 3:2 dla Przemszy! Emocji nie brakowało do samego końca, bo w doliczonym czasie gry Niwy postawiły wszystko na jedną kartę i ruszyły do ataku, co w konsekwencji przyniosło efekt w postaci bramki na 3-3!
   Świetny mecz, poparty walką na 100proc, o czym może świadczyć fakt ze nasz zawodnik Kamil Pietruczuk został zabrany karetką do szpitala po starciu z obrońcą Brudzowic. Na szczęście Kamil już wrócił do domu. (Życzymy zdrowia!)

Przemsza Okradzionów kolejny raz pokazała charakter! Ważny 1 pkt!