PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik, Robert Kowalik, Robert Czyżkowski, Przemysław Dziura - Kamil Piętka (75. Bartosz Trzeja), Jordan Maciejowski, Michał Bryła, Grzegorz Majewski, Daniel Kubicki, Kamil Batóg (63. Marcin Kozieł).

KAZIMIERZ: Paweł Janus - Dawid Gałwa (75. Mariusz Mendak), Łukasz Bromboszcz, Artur Durzyński, Paweł Żelazowski, Mateusz Kania, Paweł Król (57. Paweł Mileński), Andrzej Jacko, Bartłomiej Kędzierski (65. Radosław Sławiński), Piotr Król (45. Paweł Stachura), Sebastian Schufreida.

REZERWA: Kacper Wójcik, Grzegorz Mendak, Paweł Balsamski.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Schufreida, Kędzierski, Gałwa, Żelazowski, Kania - Majewski, Czyżkowski.

CZERWONA KARTKA: Szczepanik (61').

PRZEBIEG MECZU:

4' - Strzał głową Sebastiana Schufreidy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka przelatuje nad poprzeczką

26' - Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Grzegorza Majewskiego wprost na głowę Roberta Kowalika. Strzał przy słupku broni w dobrym stylu bramkarz z Kazimierza

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Cała połowa przebiegała głównie w środkowej strefie boiska. Obie drużyny walczyły niezwykle zacięcie o każdą piłkę. Ogólnie słaba połowa bez pięknych i klarownych sytuacji.

47' - Dobra kontra gospodarzy. Wymiana kilku podań i zawodnik miejscowych dostaje piłkę na 8 metrze. Sytuacja sam na sam z bramkarzem z Okradzionowa. Mocny strzał z pierwszej piłki i piłka ląduje na poprzeczce !!!

49' - Mocne uderzenie Przemysława Dziury z boku pola karnego mija bramkę ZEW-u

1:0 (61') - ŁUKASZ BROMBOSZCZ !!!!! Dobre podanie do napastnika gospodarzy i sytuacja sam na sam z Tomaszem Murzynem. W pięknym stylu broni bramkarz gości. Jednak do piłki z boku pola karnego dopada skrzydłowy miejscowych i dośrodkowuje piłkę po ziemi  przed bramkę Przemszy. Przy próbie wślizgu obrońcy sędzia odgwizduje rzut karny dla Kazimierza za zagranie piłki ręką. Dość kontrowersyjna sytuacja. Do piłki podchodzi Bromboszcz i pewnie strzela przy słupku. ZEW obejmuje prowadzenie !!!

61' - Czerwona kartka dla Krzysztofa Szczepanika za dyskusje z sędzią po kontrowersyjnym rzucie karnym !!!

70' - Strzał gości z boku pola karnego łapie Paweł Janus na linii bramkowej

2:0 (75') - SEBASTIAN SCHUFREIDA !!!!! Głupia strata stopera Przemszy. Zawodnik gospodarzy podciąga z piłką kilka metrów i dośrodkowuje w pole karne gości. Do piłki dopada najlepszy snajper gospodarzy i strzela po długim rogu. ZEW już obejmuje dwubramkowe prowadzenie !!!

77' - Niby dośrodkowanie skrzydłowego ZEW-u odbija się od słupka i wychodzi w pole

86' - Kontra gospodarzy zakończona niecelnym strzałem z boku pola karnego

3:0 (90+2') - PAWEŁ STACHURA !!! Kolejna kontra miejscowych. Prostopadłe podanie do Schufreidy, który znajduje się na pozycji spalonej. Niestety co widzieli wszyscy nie widział pan sędzia asystent i puszcza gra. Dogranie piłki do Stachury, który bez najmniejszych problemów umieszcza piłkę w pustej bramce.

90+5' - Koniec spotkania. Druga połowa także zaczęła się gry głównie w środku pola. Aż do podyktowania kontrowersyjnego rzutu karnego, który wykorzystują gospodarze. Dodatkowo obrońca z Okradzionowa dostaje czerwoną kartkę za dyskusję z sędzią. Od tego momentu gra się bardzo zaostrzyła. Sędzia główny przestał panować nad sytuacją na boisku, popełniając kolejne błędy. Goście próbują atakować, ale nie wychodzi im to za dobrze. Z kolei miejscowi wychodzą raz za raz z groźnymi kontrami. Dwie z nim kończą się bramkami, gdzie ostatnia nie powinna zostać uznana.