Przemsza - Kadra Śląska Oldbojów

Przemsza Okradzionów   Orzeł Dąbie

2014-10-18, 14:30

Czas spotkania: 90 min.

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - ORZEŁ DĄBIE - 3:4 (1:2)

Sędziowie: Tomasz Faracik (główny), Ryszard Kostoń, Krzysztof Bąbik.
Pogoda: prawie bezchmurnie, 15ºC.

Widzów: ok. 35

PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik, Robert Czyżkowski, Przemysław Dziura, Robert Kowalik - Grzegorz Majewski (66. Michał Bryła), Kamil Piętka (45. Łukasz Wojtala), Kamil Batóg (45. Paweł Słabisz), Łukasz Langowski (74. Grzegorz Okrajek), Marcin Kozieł, Piotr Pawełek.

REZERWA: Marek Rejmund, Damian Staroń.

TRENER: Grzegorz Majewski.

ORZEŁ: Sebastian Chojnacki - Rafał Bijak, Mirosław Muc, Radosław Cichoń, Przemysław Gawron, Kordian Świeczka, Damian Buras, Karol Przybyłek, Daniel Wieczorek (70. Sławomir Madej), Michał Strojek, Kamil Miodek (60. Robert Madej).

REZERWA: Paweł Cebula, Mateusz Krzykawski, Damian Zacharski, Bartosz Białas, Patryk Bubel.

TRENER: Robert Jakóbczyk.

ŻÓŁTE KARTKI: Dziura, Kozieł, Czyżkowski - Cichoń, Madej Robert, Przybyłek.

PRZEBIEG MECZU:

1:0 (6') - MARCIN KOZIEŁ !!!!!!! Przemsza wymienia kilka podań w środku boiska. Ostatecznie Piotr Pawełek prostopadłym podaniem obsługuje Marcina Kozieł. Nasz młodzieżowiec wychodzi sam na sam z bramkarzem z boku pola karnego. Uderza i piłka mijając Sebastiana Chojnackiego wpada do bramki. Gospodarze dość szybko wychodzą na prowadzenie !!!

1:1 (39') - DAMIAN BURAS !!!!! Buras dostaje piłkę w środku boiska. Dobiega na 27 metr i decyduje się na strzał z daleka. Piłka wpada w samo lewe okienko bramki miejscowych. Cudowny strzał zawodnika z Dąbia. Niespodziewanie goście wyrównują stan meczu !!!

1:2 (43') - MICHAŁ STROJEK !!!!! Sędzia dyktuje rzut wolny dla gości z ok. 18 metrów od bramki Przemszy. Gdy gospodarze ustawiają mur Strojek wykorzystuje ich gapiostwo i uderza tuż przy lewym słupku. Piłka wpada do bramki i sędzia uznaje tego gola, choć można mieć co do tego pewne zastrzeżenia !!!

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Przewaga w tej części gry należała do gospodarzy. Już ich pierwsza ofensywna akcja kończy się golem. Gdy wszyscy czekają na kolejną bramkę dla Przemszy niespodziewanie zawodnik z Dąbia oddaje strzał życia i mamy remis. Zaskoczenie i gapiostwo gospodarzy wykorzystali goście. Szybko wykonany rzut wolny i przyjezdni obejmują prowadzenie w tym meczu. Należy nadmienić, że były to jedyne okazje Orła w tej połowie. To się nazywa mieć 100% skuteczność.

50' - Krzysztof Szczepanik ucieka prawą stroną boiska, dochodząc do końcowej linii boiska wycofuje piłkę do nadbiegającego Pawełka. Ten niestety nie trafia czysto w piłkę i przelatuje ona koło słupka. To powinna być wyrównująca bramka !!!

1:3 (53') - KAROL PRZYBYŁEK !!!! Długa piłka za obrońców Przemszy niespodziewanie przechodzi nad obrońcą i spada pod nogi młodego i szybkiego Karola Przybyłka. Ten wychodzi sam na sam z boku pola karnego i mocno uderza na bramkę Tomasza Murzyna. Pechowo piłka po rękawicach miejscowego bramkarza wpada do bramki. Goście wykorzystują po raz kolejny gapiostwo obrony z Okradzionowa i podwyższają wynik spotkania !!!

55' - Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 19 metrów. Pawełek uderza tuż przy słupku. Bramkarz gości trudny strzał paruje na rzut rożny.

2:3 (61') - PIOTR PAWEŁEK !!!! Sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy za zagranie ręką w polu karnym. Do piłki podchodzi nasz doświadczony zawodnik i strzela tuż przy lewym słupku. Przemsza zdobywa kontaktową bramkę !!!

2:4 (70') - KORDIAN ŚWIECZKA !!!! Rzut wolny z boku boiska tuż przy linii środkowej. Dobre dośrodkowanie trafia na głowę Kordiana Świeczki. Uderzenie wpada koło wyciągniętego bramkarza gospodarzy. Goście po raz drugi obejmują dwubramkowe prowadzenie !!!

72' - Uderzenie Michała Bryły z narożnika pola karnego. Za słabe by przyniosło bramkę.

3:4 (73') - MARCIN KOZIEŁ !!!!! Dobra akcja Przemszy. Ostatecznie piłka trafia do Marcina stojącego w polu karnym. Ten nie zastanawia się tylko potężnie uderza pod poprzeczkę z 13 metrów. Gospodarze zdobywają po raz drugi kontaktową bramkę !!!

76' - Strzał gości z lewej strony pola karnego ląduje na słupku bramki Murzyna i wychodzi w pole

84' - Szybka kontra Orła. Prostopadła piłka i zawodnik gości dochodzi do dobrej sytuacji z boku pola karnego. Strzela precyzyjnie na bramkę. Bramkarz miejscowych broni ten strzał

90+5' - Koniec spotkania. Druga połowa polegała na ciągłym pościgu gospodarzy. Co Przemsza zbliżała się i wszyscy czekali na wyrównującą bramkę to goście podwyższali swoje prowadzenie. Ostatecznie nie udało się zawodnikom z Okradzionowa dogonić Orła i goście dość niespodziewanie wygrali to spotkanie. Szkoda, że Przemsza nie poszła za ciosem po środowym zwycięstwie. Nic Panowie zaciskamy zęby i walczymy dalej. Łazowianka czeka !!!

herb Przemsza Okradzionów Informacje o kadrze Przemsza Okradzionów

1. Tomasz Murzyn
2. Krzysztof Szczepanik
3. Przemysław Dziura ??ta kartka