PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik, Sebastian Ciupek, Robert Kowalik, Przemysław Dziura - Michał Bryła, Przemysław Olech (58. Jordan Maciejowski), Łukasz Langowski, Marcin Kozieł (73. Łukasz Wojtala), Daniel Kubicki (86. Bartosz Trzeja), Piotr Pawełek.

REZERWA: Michał Rał, Kamil Piętka, Mateusz Maj, Robert Czyżkowski.

TRENER: Grzegorz Majewski, Jordan Maciejewski.

JEDNOŚĆ: Adrian Kwiatkowski - Tomasz Grzywacz, Tomasz Grądzki, Szymon Możdżeń, Ireneusz Walczak (76. Adam Kuk) - Paweł Barański (88. Patryk Kaszuba), Mateusz Koroś, Tomasz Jaros, Paweł Gaworski - Andrzej Latosiński, Adam Katolik (90. Aleksander Zięba).

TRENER: Adam Katolik.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Kubicki, Ciupek - Grądzki.

PRZEBIEG MECZU:

7' - Dwójkowa akcja Piotra Pawełka z Danielem Kubickim. Pawełek ostatecznie prostopadle podaje do wychodzącego na dobrą pozycję Kubickiego. "Gareth" w dobrej sytuacji z boku pola karnego strzela koło bramki Kwiatkowskiego

9' - Strzał głową gości ponad poprzeczką po dobrze wykonanym rzucie rożnym

30' - Rzut wolny dla przyjezdnych z boku boiska. Dobre dośrodkowanie za linię obrony. Tam do piłki dopada zamykający akcję skrzydłowy Jedności. Uderza przy słupku. Bardzo dobrą obroną popisał się bramkarz Przemszy Tomasz Murzyn

32' - Kolejna dobra akcja Kubickiego z Pawełkiem. Dobrze uruchomiony Daniel dochodzi do dobrej sytuacji bramkowej z boku pola karnego. Niestety strzał ląduje koło słupka gości

34' - Przejęcie piłki przez Łukasza Langowskiego i natychmiastowy strzał z ok. 25 metrów. Piłka przelatuje koło bramki przyjezdnych

45' - Koniec pierwszej połowy. Po końcowym gwizdku można stwierdzić, że oba zespoły nastawiły się na walkę o każdy skrawek boiska. Żadna z drużyn nie wypracowała sobie znacznej przewagi. Goście tak naprawdę stworzyli sobie w pierwszej połowie tylko jedną 100% okazję obronioną przez Tomasza Murzyna. Z kolei gospodarze mieli dwie takie okazje. Niestety Daniel Kubicki uderzał niecelnie. Ogólnie ta połowa na remis.

62' - Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie zamyka Łukasz Langowski, lecz jego strzał przechodzi nad poprzeczką

64' - Rzut wolny tuż przy lewej linii kończącej boisko. Strzał Pawełka wybija obrońca stojący przy słupku

1:0 (71') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!! Po dobrej akcji Przemszy do odbitej piłki dopada Langowski, natychmiast strzela. Bramkarz odbija jego strzał. Jednak w odpowiednim miejscu w polu karnym odnajduje się Pawełek i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza Jedności. Przemsza obejmuje prowadzenie w meczu !!!

73' - Błąd obrońcy, który piłkę głową podaje do Daniela Kubickiego. Ten samotnie pędzi na bramkę gości. W sytuacji sam na sam z bramkarzem próbuje lobować wychodzącego Adriana Kwiatkowskiego. Niestety pika przechodzi koło słupka. Zmarnowana 200% sytuacja na podwyższenie prowadzenia !!!

1:1 (78') - ANDRZEJ LATOSIŃSKI !!!!!! Rzut rożny dla przyjezdnych. Dobre dośrodkowanie na drugi słupek. Tam znajduje się dwóch nieobstawionych zawodników Jedności. Piłkę przejmuje Mateusz Koroś i próbuje uderzać na bramkę. Strzał podanie trafia jednak do Latosińskiego, który pewnie z 6 metrów umieszcza piłkę przy lewym słupku bramki gospodarzy. Jedność wyrównuje po błędzie obrońców Przemszy. Jak mówi piłkarskie powiedzenie: Niewykorzystane sytuacje się mszczą !!!

1:2 (83') - ADAM KATOLIK !!!!! Kolejny stały fragment gry dla gości. Dośrodkowanie Jarosa dosłownie spada na głowę stojącego w polu karnym Katolika. Uderzenie z 9 metrów wpada niespodziewanie do bramki gospodarzy. Jedność obejmuje prowadzenie po znowu koszmarnym błędzie w obronie gospodarzy !!!

2:2 (90+1') - PRZEMYSŁAW DZIURA !!!!! Dośrodkowaną piłkę w pole karne gości przedłuża Bartosz Trzeja. Ta trafia wprost pod nogi Przemka Dziury. Ten szybko opanowuje piłkę i ze zwodem oddaje strzał pod samą poprzeczkę. Piękna bramka wyrównująca dla Przemszy !!!

90+3' - Koniec spotkania. Druga połowa spotkania była niezwykle zacięta i obfitująca w bramki. Gospodarze od początku rzucili się do ataków. Skutkiem tego było objęcia prowadzenia po strzale naszego "młodzieżowca" Pawełka. Niestety zamiast prowadzić 2:0 (sam na sam Kubickiego) gospodarze niespodziewanie tracą bramkę po rzucie rożnym. Goście idą za ciosem i wykorzystują po raz drugi gapiostwo obrońców obejmują prowadzenie. Cóż za wspaniała skuteczność przyjezdnych. Dwie dobre akcje i dwa gole. Przemsza rusza do zdecydowanych ataków. W doliczonym czasie gry szczęście się w końcu się uśmiecha do gospodarzy. Przemysław Dziura zdobywa wyrównującą bramkę na miarę 1 punktu.