PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Janusz Dyszkowski,  Bogdan Pikuta,  Patryk Pikuta, Robert Kowalik, Grzegorz Majewski (52. Paweł Słabisz), Krzysztof Bąk (82. Robert Czyżkowski), Piotr Pawełek, Jordan Maciejowski (46. Ryszard Czerwiec), Daniel Kubicki, Łukasz Langowski (70. Mateusz Wawszczak).

REZERWA: Dawid Krzciuk, Bartosz Trzeja, Grzegorz Okrajek.

CYKLON: Patryk Hejlman - Łukasz Kuc, Roman Kubat, Daniel Wierzbicki, Emil Gimzia, Dariusz Janik (65. Mateusz Miska), Arkadiusz Pilszczek (85. Waldemar Baran), Ariel Afeltowicz, Łukasz Piwczyk (80. Artur Flaczek), Mateusz Bobrowicz, Armando Kurek (46. Łukasz Janik).

REZERWA: Andrzej Płoskonka, Krzysztof Bloch.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Kowalik, Majewski, Pawełek, Wawszczak, Dyszkowski, Kubicki - Gimzia, Piwczyk, Bobrowicz, Baran
CZERWONA KARTKA: Wierzbicki (57. Cyklon)

PRZEBIEG MECZU:

1:0 (2') - DANIEL KUBICKI !!!!!!!!!!!!! Bardzo ładna akcja lewą stroną boiska. Przerzut piłki Bogdana Pikuty do wychodzącego na pozycję Daniela Kubickiego. Ten nie zastanawiając się za dużo uderza z 22 metrów po koźle z woleja. Piłka wpada za kołnierz po długim rogu !!!!! Cudowne uderzenie Daniela !!!!!! Bramka z gatunku "stadiony świata" !!!!!!

8' - Bardzo dobra piłka posłana w pole karne Przemszy. Do piłki dochodzi napastnik gości i mamy groźną sytuację ale w ostatniej chwili dobra interwencja obrońcy zapobiega utracie bramki.

18' - Strzał z daleka (ok. 22 metrów) gości, lecz piłka przelatuje koło słupka

20' - Przerzut piłki z obrony "Bodzia" na prawą stronę boiska do Krzysztofa Bąka. Młody pomocnik Przemszy przejmuje piłkę i na pełnej szybkości podciąga akcję do samej linii końcowej boiska. Mocno wbija piłkę po ziemi wzdłuż pola karnego gości. Nachodzący na piłkę "Bale" dotyka lekko piłki a ta mija słupek bramki strzeżonej przez Patryka Hejlmana. Gdyby Daniel trafił mocniej w piłkę mielibyśmy kolejną bramkę dla gospodarzy

28' - Mocny strzał Bąka z ok. 23 metrów mija nieznacznie prawy słupek bramki przyjezdnych

34' - Piekielnie mocny strzał Patryka Pikuty z ok. 30 metrów ale ponad poprzeczką

2:0 (38') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!! Cudowna akcja Daniela Kubickiego na lewym skrzydle !!! Na pełnej szybkości mija w pięknym stylu 3 defensorów gości i gdy wydawało się, że rajd zakończy się niepowodzeniem Daniel dalej kontynuował swoją solową akcję. Po minięciu ostatniego stopera znalazł się w dogodnej pozycji do zdobycia bramki lecz obrońca Cyklonu nie widząc innego rozwiązania powalił na ziemię naszego młodego skrzydłowego. Sędzia bez chwili zastanowienia dyktuje ewidentny rzut karny dla gospodarzy !!! Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi niezawodny Piotr Pawełek i precyzyjnym uderzeniem przy prawym słupku myli bramkarza i podwyższa prowadzenie Przemszy w tym meczu !!!

39' - Kolejna przepiękna akcja Kubickiego. Na lewym skrzydle po raz kolejny drybluje 3 zawodników Cyklonu i doprowadza akcję do końcowej linii boiska. Tam precyzyjnie podaje do nadbiegającego Łukasza Langowskiego. Ten uderza precyzyjnie z pierwszej piłki tuż przy lewym słupku lecz strzał był na tyle lekki, że bramkarz gości sparował uderzenie na rzut rożny

42' - Daleki przerzut piłki przez Patryka Pikutę za linię obrony do naszego skrzydłowego. Bąk opanowuje piłkę i oddaje strzał z ok. 23 metrów lecz piłka mija bramkę przyjezdnych

45 - Agresywny odbiór piłki przez Pawełka i natychmiastowa decyzja na strzał z 25 metrów. Piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką

45+2' - Koniec pierwszej połowy spotkania. Cała pierwsza połówka przebiegała pod dyktando bardzo dobrze grających gospodarzy. Ich zdecydowana i urozmaicona gra pozwoliła im stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych, z których wykorzystali dwie. Zwłaszcza mogły się podobać indywidualne akcję Daniela "Bale'a" Kubickiego, który siał postrach wśród defensywy z Rogoźnika. Goście nie mieli żadnej koncepcji na rozegranie składnych akcji ofensywnych, obrona Przemszy grała prawie bezbłędnie. Jedyne próby zaskoczenia bramkarza miejscowych wynikały ze stałych fragmentów gry.

48' - Dokładna piłka z głębi pola do wychodzącego na czystą pozycję Kubickiego i mamy sytuację sam na sam z bramkarzem. Jednak zbytnie wypuszczenie sobie piłki i dobre wyjście Hejlmana zapobiegły utracie trzeciej bramki przez Cyklon

49' - Strzał Langowskiego z 20 metrów łapie pewnie bramkarz gości

57' - Czerwona kartka dla Daniela Wierzbickiego !!! Faul taktyczny na środku boiska powodujący uraz głowy Pawła Słabisza.

60' - Kolejna sytuacja sam na sam Kubickiego lecz tym razem po raz kolejny wspaniałą interwencją popisał się młody bramkarz Cyklonu

65' - Głupia strata piłki stopera Przemszy i napastnik z Rogoźnika uderza z 16 metrów. Bardzo dobrą interwencją popisuje się Marcin Szczepowski

2:1 (66') - DARIUSZ JANIK !!!!!! Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie piłki powoduje drobne zamieszanie w polu karnym. Wykorzystuje to Janik, który strzela precyzyjnie z 7 metrów tuż przy słupku tuż obok rozpaczliwie interweniującego bramkarza gospodarzy. Cyklon dość niespodziewanie zdobywa bramkę kontaktową !!!!

78' - Przepiękne prostopadłe podanie Ryszarda Czerwca do wychodzącego za plecy obrońców gości Pawła Słabisza. Mamy sytuację sam na sam. Niestety przy próbie minięcia bramkarza ten lekko trąca piłkę i próba dobicia do prawie pustej bramki kończy się niepowodzeniem. To powinna być bramka !!!

80' - Dobra akcja prawym skrzydłem Pawła Słabisza. Ładnym dryblingiem mija obrońcę i dochodzi ko linii końcowej boiska. Wycofuje piłkę na 11 metr do nadbiegającego Czerwca. Ten uderza z pierwszej piłki lecz ponad bramką. Wielka szkoda tej akcji

2:2 (83') - ŁUKASZ JANIK !!!!! Dobry i daleki wyrzut z autu na wysokości pola karnego gospodarzy. Przegłówkowanie i piłka spada pod nogi Janika. Ten nie zastanawiając się długo obraca się i strzela w światło bramki. Piłka wpada do siatki w ogromnym zamieszaniu. Cyklon wyrównuje !!!!

3:2 (85') - ROBERT KOWALIK !!!!! Rzut wolny dla Przemszy. Dośrodkowanie powoduje zamieszanie w polu karnym gości. Po zablokowanie strzału Pawełka piłka spada pod nogi Kowalika. Ten natychmiastowo uderza z 12 metrów tuz przy lewym słupku i mamy szybką odpowiedź Przemszy !!!!

87' - Rzut wolny dla przyjezdnych. Do piłki podchodzi Ariel Afeltowicz. Precyzyjne i mocne uderzenie zmierzające w samo okienko bramki gospodarzy w przepięknym stylu broni Marcin Szczepowski !!! Bramkarz Przemszy zalicza interwencję meczu i może całej rundy !!!

90+2' - Kolejna dobra akcja Przemszy. Daniel Kubicki dostaje bardzo dobrą piłkę w polu karnym i mamy po raz kolejny sytuację sam na sam z bramkarzem Cyklonu. Strzał niestety mija bramkę. Kolejna zmarnowana okazja gospodarzy

4:2 (90+3') - PAWEŁ SŁABISZ !!!!!! Szybka akcja miejscowych. W dogodnej sytuacji znajduje się Pawełek, strzela lecz dobrą interwencją popisuje się Hejlman. Do odbitej piłki dopada Paweł Słabisz i bezproblemowo umieszcza piłkę w bramce. Mamy po raz kolejny dwubramkowe prowadzenie gospodarzy !!!

90+4' - Idealne prostopadłe podanie Piotra Pawełka do Mateusza Wawszczaka i mamy kolejną sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Jednak podcinka nad szybko wychodzącym bramkarzem mija minimalnie prawy słupek. To powinna być kolejna bramka dla Przemszy !!!!!

4:3 (90+6') - ARIEL AFELTOWICZ !!!!!!! Dobrze rozegrany rzut rożny. Do precyzyjnie dośrodkowanej piłki najwyżej wyskakuje Afeltowicz i głową precyzyjnie uderza przy słupku. Goście zdobywają na minutę przed końcem meczu kontaktową bramkę !!!

90+7' - Koniec spotkania. Przemsza zasłużenie odniosła zwycięstwo nad liderem tabeli sosnowieckiej A klasy. Miała zdecydowanie więcej atutów czysto piłkarskich, przez co stwarzała sobie bardzo wiele sytuacji strzeleckich. Tylko dzięki nieskuteczności gospodarzy i bardzo dobrym interwencją swojego bramkarza drużyna z Rogoźnika miała nadzieję na korzystny rezultat. Jednak liczenie tylko na stałe fragmenty gry powiodło się tylko połowicznie. Gratulacje dla wszystkich zawodników Przemszy za walkę przez cały mecz i pokazanie jaką tworzycie drużynę !!!!