Szkółka piłkarska

• autor: Janek14, 2016-03-05 21:42

Pierwsze wzmocnienia

Adrian Piątek

Zostały dwa tygodnie do inauguracji Rundy wiosennej, powoli czas zacząć "odkrywać karty".  Dziś wreszcie dotarło do nas potwierdzenie od Prezesa Adama Klimczyka na temat pierwszych wzmocnień kadry Przemszy. Miło nam zatem poinformować, że pierwszym nabytkiem "trójkolorowych" w zimowym okienku transferowym przed Rundą wiosenną sezonu 2015/2016 jest Adrian Piątek, wychowanek Unii Strzemieszyce. Urodzony 10 grudnia 1987 roku pomocnik praktycznie przez całą swoją karierę piłkarską był związany z Unią Strzemieszyce, jedynie w sezonie 2012/2013 zaliczył półroczny epizod w Tęczy Błędów po czym powrócił do swojego macierzystego klubu. W Przemszy wyróżnia się znakomitą regularnością i frekwencją w treningach godną podziwu, a w meczach kontrolnych prezentuje się coraz lepiej i staje się jednym z liderów zespołu. Naszej redakcji udało się zamienić kilka słów z zawodnikiem po dzisiejszym meczu kontrolnym :)

Redakcja: Po długich negocjacjach udało się wreszcie zatwierdzić Twój transfer. Dlaczego zdecydowałeś się na przejście akurat do Przemszy?

Adrian Piątek:
Dlaczego? Dlatego, że w Przemszy jest świetna atmosfera, a ja to bardzo szanuję, w szatni jak jest atmosfera to są wyniki. Teraz mogę powiedzieć już na spokojnie, że w Unii ostatnimi czasy chodziłem na trening by odbębnić, zero atmosfery w klubie, wchodzisz do szatni cisza, trening cisza, w Przemszy jednak to co innego, wiem, że tutaj była zawsze dobra atmosfera nawet jak wyniki nie były sprzyjające :) W Przemszy jest dużo moich znajomych dlatego wiem, że atmosfera w klubie jest taka jaka powinna być (Pozdro dla Kowala i Majki, bardzo ich szanuję nie tylko na boisku ale i poza nim)

Redakcja: Przyznam szczerze, że oglądając Cię kiedyś na boisku w barwach Unii marzyłem aby kiedyś taki zawodnik zasilił szeregi Przemszy, no i jesteś :)

Adrian Piątek: Wiadomo, każdy był kiedyś młody jak ja to mówię by coś osiągnąć trzeba zap...ć! Przepraszam za słownictwo! Bez zaangażowania nic nie osiągniesz! TRENING TRENING TRENING!! Fajnie usłyszeć takie słowa, że ktoś chce by trafił do tego klubu w tym co gra.

Redakcja: Z każdym treningiem Twoja forma wzrasta czego potwierdzeniem jest nie tylko coraz lepsza gra, ale zwłaszcza bramki w ostatnich sparingach. Jak czujesz się w zespole "trójkolorowych".

Adrian Piątek: Przychodząc na trening oddaje z siebie nie 100% ale tyle co mogę... Może to jest jakiś klucz dla innych. Pamiętam słowa byłego trenera, nie trenujesz dla kogoś tylko dla siebie, chce by ta forma była stabilna :)  Jak już napisałem wcześniej jest atmosfera w drużynie są wyniki :)  bo nie liczę jako siebie tylko jako drużyna

Redakcja: Trener Chodor to stosunkowo młody szkoleniowiec, jak ocenisz jego pracę i zaangażowanie w zespół?

Adrian Piątek: Doceniam to, że jest naprawdę luźno w szatni jak i na boisku, to się liczy dla mnie, bo wtedy wiem, że to jest drużyna. Znam Sławka dobrze i wierzę w jego zaangażowani,e że jak i On, tak i my będziemy dawać od siebie jak najwięcej :)