Budowa boiska do piłki siatkowej - plażowej 2013-2016 r.

"Półmetek" okiem Trenera

• autor: Janek14, 2016-02-15 15:59

Pierwsza część okresu przygotowawczego

Podsumowanie

Połowa okresu przygotowawczego już za zawodnikami Przemszy. W drużynie prowadzonej przez Sławomira Chodora nie doszło jak na razie do większych zmian. Jeśli chodzi o wzmocnienia to z zespołem trenuje dwóch zawodników z ligi okręgowej oraz dwóch juniorów, którzy coraz odważniej radzą sobie w drużynie "trójkolorowych". Treningi wznowił również kontuzjowany wcześniej Kamil Batóg, jednak nie jest jeszcze w pełni sił aby sprawdzić swoją formę w sparingach.
Jeśli chodzi o ubytki to jak na razie żaden z zawodników nie zgłosił chęci zmiany barw klubowych, jednak kilku graczy wciąż nie wznowiło treningów i prawdopodobnie nie zobaczymy ich w barwach Przemszy w Rundzie wiosennej.
O krótkie podsumowanie pierwszej części okresu przygotowawczego poprosiliśmy opiekuna "trójkolorowych" Sławomira Chodora:

"Pierwsza połowa okresu przygotowawczego przebiegła bez zastrzeżeń. Warunki (boisko ze sztuczna nawierzchnią, siłownia) zapewnione przez Prezesa pozwoliły solidnie wykonać zaplanowana prace. Rozegraliśmy wszystkie zaplanowane dotychczas sparingi, które pozwoliły odciągnąć nas od ciężkich siłowych treningów. Wyniki były różne, ale najważniejsze było sumienne wybieganie w tych meczach. Rotujemy trochę składem i pozycjami, aby w sezonie być przygotowanym na każdą ewentualność.
Powoli już będziemy schodzić z obciążeń i zajmiemy się wytrzymałością beztlenową i szybkością.
Widać dużą chemię w tej drużynie i nowi zawodnicy przychodzący do nas czują się tu doskonale. Jeśli tylko dopniemy formalności transferowe to ogłosimy kto zasili szeregi Przemszy. Na pewno będą to wzmocnienia, a nie tylko uzupełnienia. Chęć pracy, ambicja i radość z tego co wspólnie robimy napawa optymizmem przed drugą częścią sezonu".

Wyniki dotychczas rozegranych gier kontrolnych:

Przemsza Okradzionów - MUKP Silent Dąbrowa Górnicza 1-4 (1-2)
Przemsza Okradzionów - Tęcza Błędów 1-1 (0-0)
Przemsza Okradzionów - MKS Sławków 1-3 (1-1)
Przemsza Okradzionów - Unia Jaroszowiec 5-2 (3-0)