Dąbrowa Górnicza, ul. Konopnicka, 13 luty 2016 godz. 15:00

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - UNIA JAROSZOWIEC 5-2 (3-0)
13 luty 2016, godz. 15:00, Dąbrowa Górnicza ul. Konopnicka
Sędziowali: Kurek, Hajdukiewicz
Pogoda: mrzawka, temp. ok. 3ºC

Wystąpili w barwach Przemszy: Marcin Szczepowski, Dominik Leśniak, Robert Kowalik, Dariusz Jakubczyk, Dawid Rzepliński, Michał Bryła, Krystian Kowalczyk, Sławomir Chodor, Janusz Dyszkowski oraz czterech zawodników testowanych

Opis:
Dopiero czwarty mecz kontrolny przyniósł podopiecznym Sławomira Chodora zwycięstwo. Mimo słabej frekwencji (zaledwie 13 osób) mogło podobać się zaangażowanie naszych zawodników, a także w kilku momentach ciekawa składna gra. Do przerwy klasycznego hat-tricka uzyskał najlepszy strzelec "trójkolorowych" Sławomir Chodor skutecznie wykańczając ciekawe akcje kombinacyjne całego zespołu.
Po zmianie stron nasz zespół lekko przysnął co natychmiast wykorzystali ambitnie grający rywale. Zabójcze kontry dały unitom dwie kontaktowe bramki w ciągu zaledwie trzech minut! Na szczęście nasi chłopcy szybko się pozbierali i już po chwili ponownie za sprawą Sławomira Chodora wyszli na dwubramkowe prowadzenie.
Około 70 minuty spotkania nasz snajper dołożył piąte trafienie ustalając wynik spotkania na 5-2. Niestety na więcej bramek dla naszego zespołu nie pozwolił bardzo dobrze dysponowany w dniu dzisiejszym bramkarz przyjezdnych.
Już za tydzień nasz zespół czeka pierwszy wyjazdowy mecz kontrolny. W sobotni wieczór na stadionie przy Alei Mireckiego w Sosnowcu zmierzymy się z ZEW-em Kazimierz. Serdecznie wszystkich zapraszamy!