PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Krzysztof Szczepanik, Dominik Leśniak, Krystian Kowalczyk (52. Kamil Piętka), Janusz Dyszkowski - Paweł Słabisz, Robert Kowalik, Łukasz Pluta, Grzegorz Majewski, Piotr Gwiazda (46. Maciej Wędziński) - Sławomir Chodor.

REZERWA: Michał Bryła, Bartosz Trzeja, Dawid Rzepliński.

PORĘBA: Sławomir Drabek - Łukasz Stysiński, Marko Jasiewicz, Łukasz Mazur, Łukasz Hąc (77. Adrian Nowak), Maciej Otręba, Paweł Dybul, Dawid Słomka, Patryk Tragarz (61. Paweł Spyra), Kamil Małka (70. Mateusz Drabek), Radosław Staroszyński.

TRENER: Wacław Rok.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Piętka, Leśniak, Pluta - Stysiński, Słomka.

PRZEBIEG MECZU:

6' - Ostre dośrodkowanie z rzutu rożnego Pawła Słabisza. Bramkarz gości z ledwością wybija piłkę na ponowny rzut rożny.

8' - Precyzyjne uderzenie Grzegorza Majewskiego z rzutu wolnego (z ok. 18 metrów) ociera się o poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny.

11' - Dobra akcja Przemszy prawą stroną boiska. Ostatecznie piłka trafia pod nogi zamykającego akcję Piotra Gwiazdę. Uderzenie po ziemi na krótki słupek wybija na rzut rożny bramkarz z Poręby.

1:0 (24') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!!!! Dobra akcja z lewej strony boiska. Piłka trafia na 18 metr przed polem karnym przyjezdnych do Słabisza. Ten nie zastanawiając się zbytnio precyzyjnie podaje nad obrońcami do wychodzącego na pozycję Sławka Chodora. Ten przyjmuje piłkę i uderza precyzyjnie po długim słupku. Piłka idealnie wpada przy słupku. Przemsza obejmuje zasłużone prowadzenie !!!

25' - Dośrodkowanie Majewskiego z rzutu wolnego w pole karne Poręby. Uderzenie głową Chodora wpada w ręce bramkarza.

26' - Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie zawodnik gości uderza na bramkę. Jednak bramkarz Przemszy łapie piłkę.

43' - Kolejna dobra akcja miejscowych. Piłka po kilku próbach uderzenia na bramkę spada pod nogi Janusza Dyszkowskiego. Precyzyjny strzał z lewej strony boiska w ładnym stylu wybija Sławomir Drabek.

45' - Koniec pierwszej połowy. Od samego początku spotkania gospodarze przejęli inicjatywę, co skutkowało wieloma stwarzanymi sytuacjami strzeleckimi. Wykorzystali tylko jedną. Goście właściwie tylko raz groźnie uderzali na naszą bramkę. Młody zespół z Poręby nie był wstanie przeciwstawić się szybkiej grze miejscowych. A sama ambicja to trochę za mało.

48' - Groźne wstrzelenie piłki przez gości wzdłuż bramki. Jednak nikt nie dotknął piłki.

57' - Zamieszanie w naszym polu karnym. Strzał zawodnika MKS-u z 12 metrów przelatuje koło bramki.

2:0 (58') - PAWEŁ SŁABISZ !!!!! Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Majewskiego. Podanie trafia do naszego kapitana, który wychodzi sam na sam z bramkarzem. Precyzyjne uderzenie po długim słupku i mamy drugą bramkę dla miejscowych !!!

66' - Indywidualna akcja Krzyśka Szczepanika prawą stroną boiska. Na pełnej szybkości dobiega do linii końcowej i wycofuje piłkę do nadbiegającego Słabisza. Jednak obrońca przecina to podanie. Piłka nieoczekiwanie trafia pod nogi naszego najlepszego strzelca. Jednak sytuacyjne uderzenie leci koło bramki.

68' - Paweł Słabisz ucieka obrońcą prawą stroną boiska. Przy próbie dogrania piłki powstaje drobne zamieszanie w polu karnym gości. Ostatecznie piłka trafia do Macieja Wędzińskiego. Jego mocne uderzenie jednak przelatuje koło słupka.

69' - Ponownie nasz "el kapitano" ucieka obrońcą na skrzydle. Sytuacja sam na sam z bramkarzem. Próba lobowania wychodzącego bramkarza. Jednak Drabek instynktownie odbija piłkę. To powinna być kolejna bramka dla gospodarzy !!!

77' - Która to już 100% sytuacja miejscowych. Ponownie Słabisz wychodzi sam na sam z bramkarzem. Odważne wyjście bramkarza przyjezdnych i nogami broni to uderzenie. Niestety nie ma bramki !!!

78' - Przejęcie piłki przez Dominika Leśniaka na środku boiska. Kilkumetrowy rajd z piłką młodego stopera. Podanie do Roberta Kowalika. Ten precyzyjnie podaje w pole karne do nieobstawionego Sławka Chodora. Sytuacja sam na sam na środku pola karnego. Strzał mija prawy słupek. To powinna być nieunikniona bramka dla naszej drużyny !!!

3:0 (85') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!!! Akcja Wędzińskiego na lewym skrzydle. Precyzyjne podanie do Słabisza. Ten uderza na bramkę. Kolejny już raz ładną obroną popisuje się Drabik i mamy rzut rożny. Dośrodkowanie z rożnego Pawła trafia do Kowalika, ten zgrywa piłkę do Chodora. Ten strzela precyzyjnie przy słupku. Przemsza rozstrzyga ostatecznie ten mecz !!!

87' - Goście przeprowadzają nieliczną akcję w tym meczu. Zawodnik z Poręby dostaje piłkę na 14 metrze. Mocny strzał po ziemi łapie Marcin Szczepowski.

89' - Sam na sam Chodora z bramkarzem przyjezdnych. Strzał odbija bramkarz. Dobitka Słabisza zostaje wybita z linii bramkowej. Która to już 100% sytuacja Przemszy !!!

90+1' - Wycofanie piłki przez Słabisza do Kamila Piętki, który obracając się w stronę bramki uderza na bramkę. I znowu Drabik broni groźny strzał.

90+3' - Koniec spotkania. Druga połowa to już całkowita dominacja gospodarzy. Dzięki swojej kombinacyjnej grze stworzyli sobie kilka znakomitych sytuacji bramkowych. Wykorzystali tylko dwie. Wynik powinien być zdecydowanie wyższy. Goście oddali pole miejscowym. Ich bramkarz ratował swój zespół przed pogromem. Teraz czas na Sarnów. Na pewno będzie to ciężki pojedynek na bardzo grząskim boisku. Powodzenia !!!