Sędziowie: Marcin Miśta (główny), Zbigniew Molenda, Kacper Kowalczyk.

PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Krzysztof Szczepanik (84. Michał Bryła), Dominik Leśniak, Krystian Kowalczyk, Janusz Dyszkowski - Grzegorz Majewski (62. Dawid Rzepliński), Jordan Maciejowski, Robert Kowalik (76. Kamil Piętka), Paweł Słabisz, Maciej Wędziński (72. Piotr Gwiazda), Sławomir Chodor.

REZERWA: Robert Kocek, Bartosz Trzeja, Robert Czyżkowski.

SŁAWKÓW: Marcin Pogorzelski - Janusz Pastuszak, Łukasz Lewandowski, Dawid Zimny, Miłosz Bigaj, Artur Chojowski, Artur Chromy, Bartosz Maleta, Mateusz Skwarek, Igor Jasiński (70. Bartosz Przybylski), Karol Krzywdziński.

TRENER: Roman Szczypa.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Kowalik - Krzywdziński.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

10' - Mocny strzał gości z ok. 21 metrów ląduje ponad poprzeczką.

0:1 (11') - ŁUKASZ LEWANDOWSKI !!!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego na środek pola karnego miejscowych. Powstaje zamieszanie po nieporozumieniu obrony i bramkarza Przemszy. Piłka niespodziewanie ląduje pod nogami Lewandowskiego a ten umieszcza piłkę w pustej bramce. Sławków niespodziewanie obejmuje prowadzenie !!!

0:2 (18') - IGOR JASIŃSKI !!!!!! Zła pułapka ofsajdowa gospodarzy i Jasiński wychodzi wraz z kolegą z drużyny sam na sam z bramkarzem z Okradzionowa. Ostatecznie ładny lob nad wychodzącym bramkarzem i goście dość szybko obejmują dwubramkowe prowadzenie !!!

1:2 (24') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!! Jordan Maciejowski dobrze rozprowadza atak na prawą stronę boiska do Krzyśka Szczepanika. Ten na szybkości mija obrońcę i spod linii końcowej po ziemi dośrodkowuje piłkę w pole karne Sławkowa. Na piłkę nabiega Sławek Chodor i spokojnie umieszcza piłkę w bramce po precyzyjnym uderzeniu tuż przy prawym słupku. Przemsza zdobywa bramkę kontaktową !!!

28' - Dośrodkowanie z głębi pola Maciejowskiego do wychodzącego na pozycję Chodora. Ten uderza głową tuż koło wychodzącego bramkarza gości. Jednak uderzenie było za słabe i bramkarz zdążył jeszcze złapać piłkę zmierzającą do bramki.

33' - Dobra piłka z głębi pola do wbiegającego w pole karne Roberta Kowalika. Niespodziewanie Robert znajduje się w dobrej sytuacji podbramkowej. Uderzenie głową broni w ładnym stylu bramkarz ze Sławkowa. To mogła być wyrównująca bramka !!!

2:2 (42') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!! Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego do nieobstawionego w polu karnym Sławka. Ten wyskakuje i precyzyjnie uderza głową na bramkę. Piłka wpada po głowie obrońcy pod poprzeczkę. Przemsza jeszcze przed przerwą wyrównuje !!!

45' - Koniec pierwszej połowy. Niestety dla gospodarzy spotkanie zaczęło się tak jak skończyło się ostatnie. Niemoc która ostatnio dopadła naszych zawodników doprowadziła do 2:0 dla gości już po 18 minutach gry !!! Te bramki nie wynikały ze wspaniałej gry drużyny ze Sławkowa lecz z nieporadności naszej drużyny. Nie mając już nic do stracenia Przemsza zaczęła grać trochę lepiej co zaowocowało wyrównaniem jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Dwie bramki zdobył niezawodny Sławek Chodor. Te dwie bramki dawały nadzieję na jeszcze lepszą grę naszego zespołu w drugiej połówce.

3:2 (46') - MACIEJ WĘDZIŃSKI !!!!!! Dobre wznowienie gry po przerwie miejscowych. Wymiana kilku podań i Grzegorz Majewski podaje na lewe skrzydło do Macieja Wędzińskiego. Ten stojąc w narożniku pola karnego wspaniale podkręconym lobem pokonuje niespodziewanie bramkarza gości. Piękna bramka pozwala Przemszy szybko objąć prowadzenie !!!

4:2 (47') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!!! Paweł Słabisz przejmuje piłkę na 30 metrze od bramki przeciwnika. Na pełnej szybkości mija kolejnym obrońców i oddaje strzał zmierzający tuż przy słupku. Dobrą interwencją popisuje się bramkarz ze Sławkowa. Jednak nie na tyle dobrze by całkowicie zapobiec bramce. Do odbitej piłki najszybciej dopada Sławek i uderza do pustej bramki. Przemsza w 2 minuty obejmuje dwubramkowe prowadzenie !!!

54' - Sławek Chodor przejmuje piłkę na 25 metrze. Podciąga z piłką do linii pola karnego i uderza na bramkę. Piłka niestety przelatuje koło bramki.

5:2 (60') - GRZEGORZ MAJEWSKI !!!! Majewski uderza z daleka na bramkę Sławkowa. Piłka po drodze odbija się od obrońcy i zmierza za linię końcową. Niepotrzebna interwencja bramkarza, który chciał uratować tą piłkę, powoduje, że piłka ląduje pod nogami Pawła Słabisza. Ten ma właściwie pustą bramkę. Zostaje faulowany przez próbującego naprawić swój wcześniejszy błąd bramkarza gości. Sędzia bez zastanowienia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Grzesiek Majewski. Pewny strzał i miejscowi podwyższają swoje prowadzenie !!!

64' - Szybkie rozegranie rzutu rożnego gospodarzy. Wyłożenie piłki do nadbiegającego Krzyśka Szczepanika. Ten uderza na bramkę. Dobrze interweniuje bramkarz przyjezdnych.

80' - Słabisz dostaje dobrą piłkę na prawe skrzydło. Podciąga prawie do linii końcowej i wstrzeliwuje piłkę w pole karne gości. Zamykający akcję Piotr Gwiazda strzela jednak tuż koło słupka.

6:2 (82') - PIOTR GWIAZDA !!!! Dobry presing gospodarzy powoduje odzyskanie piłki przez Gwiazdę. Pędzi na bramkę i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Pewne uderzenie koło wychodzącego golkipera i młody zawodnik Przemszy zdobywa swoją pierwszą bramkę w naszych barwach !!!

89' - Mocny strzał gości z 17 metrów mija nieznacznie bramkę Przemszy.

90' - Koniec spotkania. Po reprymendzie w szatni zawodnicy z Okradzionowa wyszli niezwykle zmotywowani na drugą część spotkania. Zaowocowało to bardzo szybko. Strzelają dwie bramki w dwie minuty !!! Przejęli kontrolę nad spotkaniem i zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Znowu zaczęli przypominać drużynę grającą z polotem i werwą, co skutkowało kolejnymi bramkami. Ostateczny wynik 6:2 cieszy niezmiernie. Ale najbardziej wreszcie dobra gra. Gratulacje dla wszystkich zawodników za ten mecz. Wszyscy mamy nadzieję, że podobnie zagramy już za tydzień na trudnym terenie w Wojkowicach.