Przemsza - Kadra Śląska Oldbojów

1:7 (0:1)

AKS NIWKA SOSNOWIEC

BRAMKA: SŁAWOMIR CHODOR

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - AKS NIWKA SOSNOWIEC - 1:7 (0:1)

Sędziowie: Jakub Morawiecki (główny), Jarosław Kula, Mirosław Dyrek
Pogoda: Prawie bezchmurnie, 12ºC.

Widzów: ok. 30

PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Piotr Gwiazda, Dominik Leśniak, Krystian Kowalczyk (62. Robert Czyżkowski), Janusz Dyszkowski - Grzegorz Majewski (79. Bartosz Trzeja), Dawid Rzepliński (56. Jordan Maciejowski), Paweł Słabisz, Gabriel Kamiński (72. Michał Bryła), Krzysztof Szczepanik, Sławomir Chodor.

REZERWA: Maciej Wędziński.

TRENER: Sławomir Chodor.

NIWKA: Mariusz Pacek (46. Bartosz Merda) - Paweł Jędyk, Jakub Hepo, Łukasz Czajkowski, Daniel Sobczyk (76. Tomasz Knap), Mateusz Krochmal, Mariusz Czapla, Łukasz Szałyga, Mariusz Korepta (65. Wojciech Śmigiel), Patryk Chromy (46. Bartosz Jaworski), Robert Mastalerz.

REZERWA: Marcin Gajówka, Dawid Albiniak, Bartłomiej Ślufcik.

TRENER: Dariusz Wrona.

ŻÓŁTE KARTKI: Rzepliński, Majewski, Czyżkowski - Sobczyk, Jędyk, Krochmal.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

0:1 (13') - ŁUKASZ SZAŁYGA !!!!!!!! Dobre podanie za linię defensywną gospodarzy. Szałyga opanowuje piłkę z lewej strony pola karnego i strzela na bramkę. Piłka wpada po długim słupku. Niwka obejmuje prowadzenie !!!

33' - Dokładne prostopadłe podanie gości. Zawodnik Niwki wychodzi sam na sam z bramkarzem miejscowych. Marcin Szczepowski odbija piłkę nogami i ratuje kolegów przed stratą bramki.

41' - Zamieszanie przed polem karnym Przemszy. Ostatecznie zawodnik przyjezdnych próbuje lobować bramkarza gospodarzy. Jednak Szczepowski nie daje się pokonać i łapie piłkę.

42' - Piękne prostopadłe podanie z głębi pola i zawodnik gości wychodzi sam na sam z bramkarzem. Mija bramkarza i nie trafia właściwie do pustej bramki. To powinna być druga bramka dla drużyny z Sosnowca !!!

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Niestety ale od początku spotkania zarysowała się przewaga w rozgrywaniu piłki na korzyść przyjezdnych. Byli bardziej ruchliwi i ustawieni na boisku niż gospodarze. Wypracowali sobie trzy dogodne sytuacje na zdobycie bramki. Wykorzystali tylko jedną. Przemsza kontynuowała złą grę z poprzedniego meczu w Czeladzi. Do tego doszła absencja kilku zawodników i mamy klops gotowy !!! Niestety miejscowi nie potrafili skutecznie przedostać się w pole karne Niwki by zmusić obronę do błędów. Oddali tylko jeden celny strzał w światło bramki. Co jest wynikiem bardzo miernym jak na grę na własnym boisku.

0:2 (52') - BARTOSZ JAWORSKI !!!!!!! Dobra kontra gości. Dośrodkowanie z prawej strony boiska do nieobstawionego Jaworskiego. Ten oddaje strzał głową a piłka ku rozpaczy gospodarzy wpada do siatki. Sosnowiczanie podwyższają swoje prowadzenie !!!

59' - Dobre dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego. Grzegorz Majewski wyprzedza bramkarza z Niwki i głową kieruje piłkę do bramki. GOL !!!!! Niestety sędzia z tylko sobie wiadomych powodów nie uznaje bramki odgwizdując faul na bramkarzu !!! Klops sędziego pozbawia gospodarzy kontaktowej bramki !!!

0:3 (60') - ROBERT MASTALERZ !!!!! Goście po nieuznanej bramce Przemszy szybko rozpoczynają akcję.Po szybkim przedostaniu się w pole karne miejscowych i zamieszaniu w polu karnym celny strzał oddaje Mastalerz i piłka po raz trzeci wpada do bramki Przemszy !!! Gol rozstrzygający spotkanie dedykujemy Panu sędziemu !!! Zresztą ten sam sędzia sędziuje nam drugi mecz z rzędu !!!

0:4 (67') - MARIUSZ CZAPLA !!!!! Akcja prawą stroną boiska. Dośrodkowanie i pewny strzał Czapli. Piłka wpada już po raz czwarty do siatki Przemszy !!!

0:5 (69') - MATEUSZ KROCHMAL !!!!!! Dobra akcja przyjezdnych, na lewej stronie boiska wymieniają kilka podań i Mateusz Krochmal strzela kolejnego gola dla swojej drużyny. Gospodarzy są już w całkowitej rozsypce !!!

1:5 (73') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!! W końcu dobra akcja gospodarzy. Dobre prostopadłe podanie do Sławka Chodora. Ten wychodzi na czystą pozycję, jednak próbuje jeszcze nawinąć obrońcę by już mieć bardzo dogodną sytuację. Obrońca jednak odbija piłkę. Dopada do niej Janusz Dyszkowski. Przy próbie strzału zostaje przewrócony i sędzia dyktuje rzut karny. Pewnym strzałem popisuje się najlepszy strzelec ligi Sławomir Chodor. Mamy honorowego gola dla Przemszy !!!

81' - Mocne uderzenie Krzyśka Szczepanika z rzutu wolnego ustawionego na 22 metrze. Piłka uderza w poprzeczkę !!!

1:6 (84') - BARTOSZ JAWORSKI !!!!!! Rzut wolny dla gości z ok. 21 metrów. Dobre uderzenie odbija z trudem Szczepowski. Niestety przy próbie dobitki był już bezradny. Obrona ciągle śpi i nie reaguje w odpowiedni sposób. Ciąg dalszy blamażu !!!

1:7 (88') - TOMASZ KNAP !!!!! Dośrodkowanie z prawej strony z rzutu wolnego. Piłka spada na środek pola karnego. Tam uderzeniem z pierwszej piłki Knap nie daje szans bramkarzowi Przemszy na dobrą interwencję. Ostateczny blamaż kończy się na siedmiu bramkach !!!

90+1' - Koniec spotkania. Druga połowa nie wymaga komentarza - wynik mówi sam za siebie. Była szansa nawiązać kontakt ale sędzia nas tego pozbawił. Ale nie ma co zganiać całej winy na beznadziejnego sędziego (co potwierdzili także goście). Pewnie będący na tym meczu obserwator ze związku i tak wystawi mu wysoką ocenę. Przecież to jest kółko wzajemnej adoracji !!! Gratulacje dla drużyny z Sosnowca dosyć ładnej gry i życzymy jej powodzenia w dalszych meczach. A my musimy wziąźć się szybko w garść i zapier... aby już taki mecz się nie powtórzył !!!!!! Aby tak się stało wszyscy muszą przyjść obowiązkowo na treningi w tym tygodniu. Panowie trzeba dać od siebie jeszcze trochę więcej niż dotychczas !!!

autor: krystianu7h 2015-10-22 21:37:25

Profil krystianu7h w Futbolowo Zapraszam wszystkich-stworzymy atmosferę jaj dawniej!!!

autor: hajto10 2015-10-24 11:42:51

Profil hajto10 w Futbolowo będę :-)