A-klasa » Sosnowiec | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
KS Preczów | 1:7 | Przemsza Okradzionów |
2020-11-28, 11:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
12 KOLEJKA:
CKS CZELADŹ - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 3:0 (2:0)
Maciej Lewandowski 2, Bartłomiej Borówka
PIONIER UJEJSCE - GÓRNIK WOJKOWICE - 0:3 (0:1)
Marcin Niesler 2, Damian Smoła
SKS ŁAGISZA - BŁĘKITNI SARNÓW - 0:2 (0:0)
Bartłomiej Jędrusik, Przemysław Jędrusik
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW - NIWY BRUDZOWICE - 0:2 (0:1)
Rafał Moroń, Kamil Jajeśniak
AKS NIWKA SOSNOWIEC - ZEW KAZIMIERZ - 3:0 (2:0)
Łukasz Czajkowski, Łukasz Szałyga, Paweł Jędyk
OSTOJA ŻELISŁAWICE - MKS SŁAWKÓW - 3:2 (0:2)
Jakub Machura 3 - Łukasz Kowalski, Łukasz Lewandowski
SKALNIAK KROCZYCE - MKS PORĘBA - 3:2 (0:0)
Adam Haładus 3 - Paweł Dybul, Damian Kocot
GÓRNIK SOSNOWIEC - ORZEŁ DĄBIE - 0:0
PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - SSZ UJEJSCE - 2:0 (0:0)
Rafał Białek, Marcin Fendrych
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
16 - Sławomir Chodor (Przemsza Okradzionów)
13 - Adam Haładus (Skalniak Kroczyce), Robert Karwalski (SKS Łagisza)
12 - Jakub Machura (Ostoja Żelisławice)
10 - Bartosz Bzdręga (SKS Łagisza), Damian Kocot (MKS Poręba), Paweł Słabisz (Przemsza Okradzionów)
9 - Bartosz Zudin (Pionier Ujejsce)
8 - Artur Kmiecik (Górnik Sosnowiec), Maciej Lewandowski (CKS Czeladź)
7 - Karol Krzywdziński (MKS Sławków), Grzegorz Majewski (Przemsza Okradzionów), Bogdan Szadkowski (Źródło Kromołów)
6 - Bartłomiej Borówka (CKS Czeladź), Adam Kozibąk (Niwy Brudzowice), Rafał Moroń (Niwy Brudzowice), Jakub Stefański (Niwy Brudzowice), Marek Surowiec (Źródło Kromołów)
5 - Robert Buchacz (Górnik Wojkowice), Marcin Kondzielnik (Górnik Wojkowice), Mariusz Ludwiczek (Górnik Sosnowiec), Robert Mastalerz (AKS Niwka Sosnowiec), Artur Opeldus (AKS Niwka Sosnowiec), Sebastian Schufreida (ZEW Kazimierz)
4 - Marcin Gryc (Źródło Kromołów), Grzegorz Kachniarz (SSZ Ujejsce), Krystian Kowalik (Pionier Ujejsce), Bartosz Krzyżowski (Niwy Brudzowice), Kamil Majewski (Pionier Ujejsce), Marcin Niesler (Górnik Wojkowice), Mateusz Stefaniak (Orzeł Dąbie), Maciej Strzemiński (SSZ Ujejsce), Karol Wasik (Skalniak Kroczyce), Daniel Wieczorek (Orzeł Dąbie), Adrian Żak (Górnik Wojkowice)
3 - Marcin Cebula (AKS Niwka Sosnowiec), Przemysław Chmielewski (Górnik Sosnowiec), Paweł Dybul (MKS Poręba), Adrian Gałuszka (Górnik Sosnowiec), Piotr Lis (MKS Poręba), Dawid Mroziński (Skalniak Kroczyce), Karol Przybyłek (Orzeł Dąbie), Marcin Rusiński (SSZ Ujejsce), Mateusz Skórka (Górnik Wojkowice), Dawid Słomka (MKS Poręba), Artur Szastak (SSZ Ujejsce), Artur Szymański (Górnik Wojkowice), Bartłomiej Ślufcik (AKS Niwka Sosnowiec), Paweł Wiśniewski (SKS Łagisza), Sebastian Złocki (SKS Łagisza)
2 - Wojciech Bajor (Promień Strzemieszyce Małe), Przemysław Baran (Promień Strzemieszyce Małe), Rafał Bijak (Orzeł Dąbie), Filip Bogacki (Błękitni Sarnów), Patryk Chromy (AKS Niwka Sosnowiec), Radosław Cichoń (Orzeł Dąbie), Rafał Czoik (Niwy Brudzowice), Damian Domagała (MKS Sławków), Konrad Grosman (Górnik Wojkowice), Sebastian Gruszka (Ostoja Żelisławice), Bartłomiej Jędrusik (Błękitni Sarnów), Przemysław Jędrusik (Błękitni Sarnów), Bartosz Klasik (Pionier Ujejsce), Mateusz Kozłowski (Skalniak Kroczyce), Mateusz Krochmal (AKS Niwka Sosnowiec), Jakub Kużdżał (CKS Czeladź), Sławomir Madej (Orzeł Dąbie), Tomasz Mazur (CKS Czeladź), Piotr Michalczyk (Niwy Brudzowice), Kamil Miodek (Orzeł Dąbie), Miłosz Miśkiewicz (Niwy Brudzowice), Sławomir Pietrzak (SKS Łagisza), Grzegorz Rad (Górnik Sosnowiec), Mateusz Świątek (SSZ Ujejsce), Łukasz Tokarski (Skalniak Kroczyce), Tymoteusz Turlej (MKS Poręba), Tadeusz Tyc (Pionier Ujejsce), Piotr Wolny (Niwy Brudzowice), Adrian Woźniak (CKS Czeladź), Łukasz Zamora (Źródło Kromołów)
1 - Marek Ambrozik (Pionier Ujejsce), Łukasz Bakiera (AKS Niwka Sosnowiec), Krzysztof Bełdowski (Źródło Kromołów), Rafał Białek (Promień Strzemieszyce Małe), Miłosz Bigaj (MKS Sławków), Adam Bremer (CKS Czeladź), Michał Bryła (Przemsza Okradzionów), Remigiusz Chłosta (Źródło Kromołów), Artur Chojowski (MKS Sławków), Artur Chromy (MKS Sławków), Łukasz Czajkowski (AKS Niwka Sosnowiec), Bartosz Czapla (Ostoja Żelisławice), Grzegorz Czapla (Orzeł Dąbie), Przemysław Czechowski (Błękitni Sarnów ), Sebastian Czerski (Górnik Wojkowice), Mariusz Dobrowolski (MKS Poręba), Marcin Fendrych (Promień Strzemieszyce Małe), Dawid Gajda (Skalniak Kroczyce), Wojciech Gałęziok (Niwy Brudzowice), Łukasz Gorgoń (Błękitni Sarnów), Łukasz Iwanowski (CKS Czeladź), Kamil Jajeśniak (Niwy Brudzowice), Igor Jasiński (MKS Sławków), Paweł Jędyk (AKS Niwka Sosnowiec), Mateusz Kania (ZEW Kazimierz), Oscar Kawecki (Promień Strzemieszyce Małe), Zbigniew Kocot (Ostoja Żelisławice), Michał Komorowski (Górnik Sosnowiec), Robert Kowalik (Przemsza Okradzionów), Łukasz Kowalski (MKS Sławków), Piotr Krakowiak (CKS Czeladź), Krzysztof Krzykawski (Górnik Wojkowice), Karol Kusiak (Pionier Ujejsce), Mateusz Laser (Górnik Sosnowiec), Dominik Leśniak (Przemsza Okradzionów), Łukasz Lewandowski (MKS Sławków), Michał Lichacz (CKS Czeladź), Konrad Łabus (ZEW Kazimierz), Marek Łągiewka (Źródło Kromołów), Kamil Małka (MKS Poręba), Grzegorz Merta (Ostoja Żelisławice), Przemysław Mikoda (Promień Strzemieszyce Małe), Daniel Nowak (SKS Łagisza), Bartosz Nowiński (Źródło Kromołów), Michał Ołubiec (Promień Strzemieszyce Małe), Patryk Otczyk (Źródło Kromołów), Robert Pałka (MKS Poręba), Damian Pędzik (Ostoja Żelisławice), Rafał Radjusz (CKS Czeladź), Wojciech Rafalski (Górnik Wojkowice), Rafał Roterman (Promień Strzemieszyce Małe), Tobiasz Sączewski (SSZ Ujejsce), Robert Sierka (Ostoja Żelisławice), Patryk Skwara (Górnik Sosnowiec), Damian Smoła (Górnik Wojkowice), Dawid Sobczyk (AKS Niwka Sosnowiec), Dawid Stochel (Promień Strzemieszyce Małe), Szymon Stok (Niwy Brudzowice), Łukasz Stysiński (MKS Poręba), Michał Sus (Skalniak Kroczyce), Grzegorz Sychowicz (Ostoja Żelisławice), Mateusz Syrek (Ostoja Żelisławice), Łukasz Szałyga (AKS Niwka Sosnowiec), Krzysztof Szczepanik (Przemsza Okradzionów), Marcin Szymonek (Górnik Wojkowice), Krzysztof Szymoniak (Błękitni Sarnów), Michał Terefeńko (Źródło Kromołów), Paweł Tomczyk (CKS Czeladź), Piotr Tomsia (ZEW Kazimierz), Mateusz Utratny (SKS Łagisza), Mateusz Wasik (Skalniak Kroczyce), Przemysław Wiśniewski (Błękitni Sarnów), Robert Woźniak (CKS Czeladź), Dominik Wójcik (Niwy Brudzowice), Dawid Zimny (MKS Sławków)
SAMOBÓJCZE:
1 - Dawid Jaskuła (Niwy Brudzowice), Szymon Kawula (Promień Strzemieszyce Małe), Robert Kowalik (Przemsza Okradzionów), Rafał Radjusz (CKS Czeladź), Adam Syrek (Ostoja Żelisławice), Łukasz Tokarski (Skalniak Kroczyce)
Najbliższa kolejka 16 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.