PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Krzysztof Szczepanik (73. Piotr Gwiazda), Dominik Leśniak, Krystian Kowalczyk, Janusz Dyszkowski - Robert Kowalik, Kamil Piętka (46. Jordan Maciejowski), Paweł Słabisz, Grzegorz Majewski, Gabriel Kamiński (65. Maciej Wędziński) - Sławomir Chodor.

REZERWA: Robert Kocek, Bartosz Trzeja, Michał Bryła, Robert Czyżkowski.

OSTOJA: Mateusz Syrek - Dominik Jankowski, Adrian Gruszka, Adam Syrek, Damian Opoka (46. Kamil Opoka), Dariusz Wróbel (85. Oscar Karcz), Robert Sierka, Zbigniew Kocot, Grzegorz Sychowicz (80. Maciej Stolarczyk), Jakub Machura, Sebastian Gruszka.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Kowalik, Słabisz - Wróbel, Syrek Adam x2, Machura x2, Gruszka Sebastian.

CZERWONE KARTKI: Syrek Adam (57'), Machura (66').

PRZEBIEG MECZU:

7' - Sprytny strzał gości z 18 metrów. Piłkę lecącą lobem wybija bramkarz miejscowych na rzut rożny.

0:1 (8') - SEBASTIAN GRUSZKA !!!!!!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na 7/8 metr. Precyzyjny strzał głową Gruszki i piłka wpada tuż przy słupku. Niespodziewanie goście obejmują prowadzenie !!!

10' - Mocne uderzenie Krzyśka Szczepanika z rzutu wolnego z ok. 27 metrów. Piłka odbija się od słupka i wychodzi w pole. To mogła być bramka !!!

0:2 (17') - JAKUB MACHURA !!!!! Szybka kontra przyjezdnych. Zawodnik Ostoi prowadzi piłkę kilkadziesiąt metrów. Podaje na lewe skrzydło do swojego partnera. Ten precyzyjnie dośrodkowuje do Machury, który z najbliższej odległości nie ma problemów z ulokowaniem piłki w siatce. Zespół z Żelisławic podwyższa swoje prowadzenie !!!

22' - Dośrodkowanie Grzegorza Majewskiego z 28 metrów. Do piłki wyskakuje Krystian Kowalczyk, jednak jego uderzenie mija słupek.

1:2 (29') - SŁAWOMIR CHODOR !!!!!! Przejęcie piłki w środku boiska przez Pawła Słabisza. Podciąga akcję kilka metrów i prostopadłą piłką obsługuje Sławka Chodora. Sytuacja sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Sławek z zimną krwią umieszcza piłkę tuż przy słupku. Przemsza uzyskuje bramkę kontaktową !!!

57' - Czerwona kartka dla Adama Syrka w konsekwencji dwóch żółtych kartek.

58' - Strzał Jordana Maciejowskiego z ok. 30 metrów po ziemi. Bramkarz gości wybija piłkę na rzut rożny

59' - Kontra Ostoi w wyniku której zawodnik gości staje sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Wspaniałą interwencją popisuje się Marcin Szczepowski.

62' - Paweł Słabisz na dużej szybkości mija zawodników gości niczym tyczki narciarskie. Odgrywa piłkę do znajdującego się na 10 metrze Sławka Chodora. Znakomita sytuacja naszego snajpera. Jednak jego uderzenie mija prawy słupek bramki przyjezdnych. To powinna być wyrównująca bramka !!!

66' - Czerwona kartka dla Jakuba Machury w konsekwencji dwóch żółtych kartek.

67' - Strzał głową Sławka Chodora broni bramkarz Ostoi, ratując po raz kolejny swój zespół.

70' - Dośrodkowanie z rzutu rożnego i ładny strzał Chodora głową. Ładnie broni ten strzał Mateusz Syrek.

73' - Robert Kowalik mija dwóch obrońców w polu karnych i dochodzi do 100% sytuacji strzeleckiej. Jednak jego strzał lewą nogą trafia w bramkarza przyjezdnych. To powinna być  bramka !!!

78' - Strzał Janka Dyszkowskiego z 17 metrów mija nieznacznie bramkę gości.

90' - Strzał gości z rzutu wolnego wykonywanego z ok. 18 metrów broni w ładnym stylu bramkarz Przemszy.

90+3' - Koniec spotkania.

Niestety nasi zawodnicy zawiedli w dzisiejszym spotkaniu. Wyszli na to spotkanie nieodpowiednio zmotywowani. Szybko wykorzystali to goście obejmując dwubramkowe prowadzenie. Gospodarze dopiero choć trochę się pozbierali i dość szybko uzyskali bramkę kontaktową za sprawą ładnej akcji Pawła i Sławka. I rezultatem 1:2 zakończyła się pierwsza połowa. Od samego początku drugiej połówki wzmogły się ataki gospodarzy. Po dwóch czerwonych kartkach za brutalną grę te ataki wręcz stały się huraganowe. Jednak wyśmienicie w bramce gości spisywał się Syrek, który kilkoma efektownymi paradami uchronił swój zespół przed stratą bramek. Jednak najwięcej pretensji można mieć do zawodników Przemszy, którzy przespali początek spotkania. A później było im uzyskać odpowiednią płynność w grze. Zawiodła także skuteczność w decydujących momentach gry. Trzeba jak najszybciej wyciągnąć odpowiednie wnioski aby taki mecz już się nie powtórzył. Teraz niezwykle ciężki wyjazd do Czeladzi, ale mamy wszyscy nadzieję na uzyskanie dobrego rezultatu, ponieważ zespół pokazał już w tej rundzie, że żaden przeciwnik mu nie straszny.