PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Krzysztof Szczepanik, Krystian Kowalczyk (88. Robert Czyżkowski), Dominik Leśniak, Janusz Dyszkowski - Robert Kowalik (63. Jordan Maciejowski), Dariusz Jakubczyk, Paweł Słabisz, Grzegorz Majewski (75. Kamil Piętka), Gabriel Kamiński (84. Bartosz Trzeja) - Sławomir Chodor.

REZERWA: Robert Kocek, Michał Bryła, Piotr Gwiazda.

ŁAGISZA: Marek Rejmund - Adrian Korzeniowski (79. Jarosław Szyłejko), Robert Dróżdż, Tomasz Niedziela, Kamil Bochenek, Sławomir Pietrzak (53. Bartosz Bzdręga, 73. Daniel Kurek), Przemysław Witek (53. Kamil Szczagiel), Paweł Waśniewski, Daniel Nowak, Sebastian Złocki, Robert Karwalski.

REZERWA: Piotr Szymczyk, Krystian Kozak, Daniel Mól.

TRENER: Dominika Guzy.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Waśniewski, Kurek - Kowalik, Piętka, Chodor.

PRZEBIEG MECZU:

9' - Strzał Sławomira Pietrzaka z boku pola karnego na krótki słupek. Dobra interwencja bramkarza Przemszy.

10' - Strzał Gabriela Kamińskiego z lewej strony pola karnego broni bramkarz z Łagiszy. Za mało miejsca by znaleźć lukę koło bramkarza.

16' - Groźny strzał gospodarzy z daleka. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

26' - Sędzia puszcza ewidentną pozycję spaloną miejscowych, na szczęście dla gości groźny strzał broni Marcin Szczepowski.

27' - Dobra akcja prawym skrzydłem Pawła Słabisza. Po minięciu obrońców dochodzi do dobrej pozycji strzeleckiej z boku pola karnego. Jego strzał broni Marek Rejmund. Mógł nasz kapitan podawać do środka, a nasz napastnik miałby właściwie pustą bramkę.

0:1 (38') - PAWEŁ SŁABISZ !!!!!!! Dokładne prostopadłe podanie do Sławka Chodora. Nasz snajper będąc z boku pola karnego strzela na bramkę. Bramkarz miejscowych odbija piłkę na bok. Ponownie dopada do niej Chodor i dośrodkowuje na 11 metr. Do główki wyskakuje Kamiński i uderza w kierunku prawego słupka. Bramkarz nie popisuje się i nie wybija wysokiej piłki. Do piłki dopada nasz kapitan i lekko ją dotyka. Piłka niespodziewanie dla wszystkich ląduje w siatce. Przemsza obejmuje prowadzenie !!!

42' - Paweł Słabisz wpada w pole karne na dużej prędkości. Przy próbie minięcia obrońcy zostaje powalony na ziemię. Ewidentny rzut karny dla Przemszy. Jednak gwizdek sędziego z niewiadomych powodów milczy !!!

45' - Skrzydłowy ucieka lewą stroną, wychodzi do niego bramkarz z Okradzionowa. Widząc to zawodnik z Łagiszy dośrodkowuje piłkę na środek pola karnego. Bardzo dobrą interwencją popisuje się jednak Janusz Dyszkowski i wybija piłkę na rzut rożny. Mieliśmy trochę szczęścia.

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Na mecz z liderem tabeli nasi zawodnicy wyszli niezwykle zmotywowani i do tego podbudowani ostatnimi zwycięstwami. I to było widoczne od samego początku spotkania. Uważna gra obronna i szybkie przejście do ataku siało zamieszanie w szeregach miejscowych. Dobra gra została nagrodzona bramką naszego kapitana. Do tego nie podyktowany rzut karny dla Przemszy. Gospodarze, jak na lidera, nie pokazywali dobrej gry. Ze dwa groźne strzały to za mało by pokonać naszego bramkarza. Duże gratulacje za bardzo dobrą realizację założeń taktycznych.

1:1 (49') - ROBERT KARWALSKI !!!!!!! Zawodnik gospodarzy wychodzi sam na sam z bramkarzem z boku pola karnego. Bardzo dobrą interwencją popisuje się Szczepowski i odbija piłkę a nasz stoper wybija piłkę. Sędzia nagle odgwizduje rękę naszego zawodnika. Do piłki podchodzi najlepszy strzelec Łagiszy i myląc bramkarza strzela przy lewym słupku. Miejscowi wyrównują po kontrowersyjnym rzucie karnym !!!

1:2 (53') - PAWEŁ SŁABISZ !!!!! El kapitano ucieka po raz kolejny prawym skrzydłem. Podciąga do linii końcowej i wycofuje piłkę na 11 metr do nadbiegającego Sławka Chodora. Ten przepuszcza piłkę (lub w nią nie trafia :) ) Dopada do niej zamykający akcję nasz drugi skrzydłowy. Kamiński oddaje strzał z pierwszej piłki. Strzał zostaje zablokowany ale piłka spada z powrotem pod nogi Gabriela. Ten szybko decyduje się na dośrodkowanie. Do centrowanej piłki dopada Paweł i umieszcza piłkę w siatce. Przemsza szybko odpowiada gospodarzom i ponownie obejmuje prowadzenie !!!

1:3 (57') - PAWEŁ SŁABISZ !!!!!!! Piłkę odzyskuje Chodor i błyskawicznie podaje na skrzydło do Słabisza. Ten po raz kolejny wpada w pole karne i precyzyjnie uderza po długim słupku. Piłka wpada tuż obok interweniującego bramkarza gospodarzy. Przemsza dokumentuje swoją dobrą grę trzecią bramką !!!

59' - Dobra akcja gospodarzy lewą stroną boiska. Dokładne podanie w pole karne do napastnika. Ten uderza w dogodnej pozycji. Jednak bardzo dobrą interwencją popisuje się nasz niezawodny Marcin Szczepowski.

65' - Zawodnik miejscowych wpada na szybkości w nasze pole karne z lewej strony. Znajduje się w dość dogodnej sytuacji. Decyduje się na strzał w światło bramki. Po raz kolejny nasz bramkarz jest niezawodny i łapie piłkę po groźnym strzale.

1:4 (74') - GRZEGORZ MAJEWSKI !!!!! Daleka piłka z głębi pola karnego do Chodora. Ten odgrywa na środek do Jordana Maciejowskiego. Ten przerzuca piłkę nad obrońcami do Pawła Słabisza. Ten wstrzeliwuje piłkę w pole karne gospodarzy. Powstaje duże zamieszanie, w którym znakomicie odnajduje się Grzesiu Majewski, który właściwie leżąc już na ziemi pakuje piłkę do bramki. Przemsza punktuje dotychczasowego lidera aż miło !!!

78' - Prostopadła piłka na skrzydło do Kamińskiego. Ten pięknie ucieka obrońcą i podaje do nieobstawionego w polu karnym Chodora. Sytuacja sam na sam z bramkarzem. Sławek strzela z pierwszej piłki. Niestety trafia w poprzeczkę i piłka wychodzi w pole. To powinna być kolejna bramka dla gości !!!

80' - Rzut wolny dla miejscowych z ok. 23 metrów. Piłka przechodzi koło słupka bramki przyjezdnych.

83' - Dobra sytuacja dla SKS-u, Prawie sam na sam z bramkarzem przyjezdnych broni w ładnym stylu Szczepowski.

2:4 (86') - ROBERT KARWALSKI !!!!!! Podanie z głębi pola do Karwalskiego. Ten wpada w pole karne Przemszy z lewej strony boiska. Strzela po długim słupku i piłka wpada do siatki. Gospodarze zmniejszają swoją stratę !!!

3:4 (90+1') - SEBASTIAN ZŁOCKI !!!!! Ucieka prawą stroną zawodnik Łagiszy, dobre dośrodkowanie. Obrońcy gości nie potrafią wybić tej piłki. Do piłki dochodzi Złocki i ładnym strzałem wolejem zdobywa bramkę. Gospodarze w doliczonym czasie zdobywają bramkę kontaktową !!!

90+4' - Koniec spotkania. Na drugą połowę spotkania gospodarze wyszli żądni szybko odwrócić losy meczu. Sędzia szczęśliwie podarował im rzut karny, który zamienili na bramkę. Ale szybko Przemsza odpowiedziała kolejnym trafieniem niezawodnego ostatnio Pawła Słabisza. Od tego momentu trwał festiwal naszych graczy co doprowadziło do wysokiego prowadzenia. Szkoda wyśmienitej sytuacji naszego grającego trenera na 5:1. Od tego momentu to gospodarze rzucili się do huraganowych ataków aby choć w części się zrehabilitować za dotychczasową grę. Przyniosło to dwie bramki i zmniejszenie rozmiarów porażki. Ale ogólnie trzeba przyznać, że drużyna z Łagiszy nie grała wielkiej piłki. Według mnie to drużyna nie na awans. Są drużyny znacznie lepiej grające. Gratulacje dla naszych wszystkich zawodników za bardzo dobry mecz. Panowie oby tak dalej a będzie dobrze. Trzeba zaznaczyć bardzo dobry debiut w naszej drużynie Darka Jakubczyka, który zagrał bardzo dobry mecz. Powodzenia w następnych meczach !!!