brak zdjęć

Porażka w końcówce spotkania ...

• autor: bziku151, 2015-06-11 17:45

Dąbrowa Górnicza, ul.Sportowa 1
13 czerwiec 2015, godz. 17:00

UNIA STRZEMIESZYCE

4:1 (1:1)

BRAMKA: PRZEMYSŁAW DZIURA

UNIA STRZEMIESZYCE - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 4:1 (1:1)

Sędziowie: Rafał Przystaś (główny), Henryk Kurek, Grzegorz Kowalski.
Pogoda:  Prawie bezchmurnie, słonecznie  32ºC.

Widzów: ok. 30.

PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Robert Kowalik, Jordan Maciejowski, Krystian Kowalczyk, Przemysław Dziura - Kamil Piętka, Piotr Bereziuk, Paweł Słabisz, Dawid Rzepliński, Bartosz Trzeja, Michał Bryła.

REZERWA: Krzysztof Szczepanik.

TRENER: Grzegorz Majewski.

UNIA: Robert Maciejowski - Sebastian Koziński, Patryk Pikuta (42. Kamil Mosek), Rafał Grunt, Adrian Piątek, Norbert Stworzyjan, Bogdan Pikuta, Dawid Wróblewski (89. Mateusz Lipkiewicz), Krzysztof Bąk, Damian Sitek, Sebastian Idczak (90+1. Michał Ołubiec).

REZERWA: Piotr Kapela, Artur Śmigiel, Adrian Jeleń, Łukasz Śmieciński.

TRENER: Sebastian Idczak.

ŻÓŁTE KARTKI: Piętka, Słabisz, Rzepliński, Maciejowski, Kowalik, Dziura.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

1:0 (8') - KRZYSZTOF BĄK !!!!!! Dobra akcja gospodarzy. Pierwszy strzał z boku pola karnego broni bramkarz Przemszy. Dwie kolejne próby dobitki zostają wybite z linii bramkowej przez Przemysława Dziurę. Niestety kolejna dobitka Krzysztofa Bąka z 13 metrów ląduje idealnie pod poprzeczką. Unia obejmuje prowadzenie.

1:1 (37') - PRZEMYSŁAW DZIURA !!!!! Dobre dośrodkowanie w pole karne Jordana Maciejowskiego. Piłka spada za linię obrony a przed bramkarzem. Chwila nieuwagi obrońców i do piłki dopada Przemek Dziura i pakuje pewnym strzałem piłkę do siatki. Przemsza niespodziewanie zdobywa bramkę wyrównującą !!!

41' - Czerwona kartka dla bramkarza Unii Roberta Maciejowskiego - nieudana akcja ratunkowa poza polem karnym.

2:1 (79') - RAFAŁ GRUNT !!!! Precyzyjne dośrodkowanie na drugi słupek z rzutu rożnego na bramkę zamienia Rafał Grunt, po strzale głową.

3:1 (87') - BOGDAN PIKUTA !!!!! Dośrodkowanie za linię obrony gości. Do piłki dochodzi były trener Przemszy Bogdan Pikuta. Mocne i precyzyjne uderzenie z pierwszej piłki z boku pola karnego. Piłka po odbiciu się od słupka wpada do bramki. Gospodarze pieczętują trzy punkty w tym meczu.

4:1 (90+3') - NORBERT STWORZYJAN !!!!!! Sędzia dyktuje rzut wolny w polu karnym przyjezdnych. Do piłki ustawionej na 13 metrze podchodzi Norbert Stworzyjan i precyzyjnym uderzeniem tuż przy lewym słupku umieszcza piłkę w siatce.