Sędziowie: Szymon Grabara (główny), Marcin Kwiecień, Piotr Żelazny.

PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Michał Bryła, Krystian Kowalczyk, Robert Kowalik, Krzysztof Szczepanik - Kamil Piętka, Piotr Bereziuk, Paweł Słabisz, Grzegorz Majewski, Mateusz Wawszczak, Bartosz Trzeja (60. Dawid Rzepliński).

PORĘBA: Maciej Maciejewski - Łukasz Stysiński, Marko Jasiewicz, Paweł Spyra, Łukasz Hąc, Mariusz Dobrowolski (89. Karol Cupiał), Maciej Otręba, Paweł Dybul, Dawid Słomka, Łukasz Turlej (50. Kamil Małka, 85. Patryk Tragarz), Damian Kocot.

TRENER: Wacław Rok.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Piętka, Kowalik - Stysiński, Dobrowolski, Dybul.

PRZEBIEG MECZU:

4' - Dobra prostopadła piłka do zawodnika Poręby, dobra okazja z lewej strony pola karnego. Strzał z 13 metrów broni w dobrym stylu bramkarz Przemszy

8' - Rzut wolny z 22 metrów dla gospodarzy. Kozłujący strzał Grzegorza Majewskiego łapie bramkarz gości

10' - Rzut wolny dla przyjezdnych z 23 metrów. Mocny strzał ląduje nad poprzeczką

15' - Skrzydłowy MKS-u ucieka prawą stroną boiska, idealnie podaje w pole karne do swojego kolegi, ten oddaje strzał pięta z 10 metrów. Pewnie łapie piłkę Marcin Szczepowski

19' - Strzał Mateusza Wawszczaka zza pola karnego łapie bramkarz Poręby

21' - Zła pułapka ofsajdowa Przemszy, sytuacja sam na sam napastnika gości. Strzał w pięknym stylu broni bramkarz miejscowych

0:1 (33') - DAWID SŁOMKA !!!!!! Daleki wrzut z autu na drugi słupek, tam Słomka wyprzedza obrońcę i głową umieszcza piłkę tuż przy lewym słupku. Poręba obejmuje prowadzenie !!!

35' - Strzał gości z kilku metrów broni na spółę bramkarz z obrońcą gospodarzy

1:1 (43') - MACIEJ MACIEJEWSKI (SAMOBÓJCZA) !!!!! Do piłki ustawionej na rzucie rożnym podchodzi Wawszczak i mocno podkręca piłkę w światło bramki. Przy próbie złapania piłki bramkarz Poręby sam sobie pakuje piłkę do siatki. Przemsza wyrównuje tuż przed przerwą !!!

45' - Strzał MKS-u z 28 metrów pewnie wyłapuje Szczepowski

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Pierwsza połowa była dosyć wyrównanym widowiskiem. Jednak sytuacje 100% miała zdecydowanie lepsze drużyna gości. Po stałym fragmencie gry, wyrzucie z autu, bramkę głową zdobywa jeden z najmniejszych zawodników na boisku. W końcu i gospodarze wykorzystują stały fragment gry. Z pomocą bramkarza z Poręby, który przy próbie interwencji sam sobie wrzuca piłkę do siatki.

1:2 (52') - PAWEŁ SPYRA !!!! Obrońca miejscowych fauluje skrzydłowego Poręby i sędzia dyktuje rzut karny. Pewnym egzekutorem okazuje się Spyra, który myli bramkarza i piłka wpada przy prawym słupku. MKS ponownie obejmuje prowadzenie !!!

1:3 (67') - DAMIAN KOCOT !!!!! Szybka kontra gości. Przebitka z obrońcą i piłka szczęśliwie wysuwa się Kocotowi, sytuacja sam na sam z bramkarzem Przemszy. Strzał z kilku metrów po dotknięciu bramkarza jednak wpada do siatki. Poręba powiększa swoją przewagę !!!

69' - Przepiękny strzał Krzysztofa Szczepanika z rzutu wolnego. Precyzyjna piłka uderzona z 20 metrów zostaje kapitalnie wybita z okienka przez Maciejewskiego

2:3 (70') - KRZYSZTOF SZCZEPANIK !!!!! Szybkie rozegranie rzutu rożnego. Paweł Słabisz szybko podaje do Szczepanika znajdującego się w narożniku pola karnego. Ten nie namyślając się uderza mocno tuż przy prawym słupku i piłka zatrzepotała w siatce. Gospodarze zdobywają kontaktową bramkę !!!

2:4 (76') - DAMIAN KOCOT !!!! Kontra gości zakończona precyzyjnym dośrodkowaniem z lewej strony boiska do nieobstawionego Kocota. Ten nie ma najmniejszych problemów z umieszczenie piłki głową w siatce Przemszy. Przyjezdni po raz drugi obejmują dwubramkowe prowadzenie !!!

81' - Piękny rajd Szczepanika. Rusza z piłką z własnej połowy i dochodzi do linii końcowej boiska mijając po drodze czterech zawodników z Poręby. Wykłada piłkę jak na tacy Dawidowi Rzeplińskiemu. Ten uderza z 11 metrów w idealnej sytuacji ponad poprzeczką. To powinna być bramka kontaktowa !!!

83' - Mocny strzał Szczepanika z rzutu wolnego. Piłka uderzona z 22 metrów mija nieznacznie okienko bramki Maciejewskiego

88' - Kolejny strzał Szczepanika z 28 metrów, piłka jednak mija bramkę Poręby

93' - Kontra gości. Z drugiej linii sprytnie wchodzi zawodnik i mamy sytuację sam na sam z bramkarzem z Okradzionowa. Piękna interwencja zapobiega utracie gola przez miejscowych

94' - Ładne uderzenie Wawszczaka z rzutu wolnego z 21 metrów. Piłkę na rzut rożny paruje bramkarz gości

95' - W zamieszaniu po rzucie rożnym do piłki dopada Robert Kowalik, mając przed sobą tylko bramkarza z Poręby uderza w kierunku lewego słupka. Jednak po raz kolejny bardzo dobrą interwencją popisuje się Maciejewski.

90+6' - Koniec meczu. Od początku tej połowy gospodarze ruszają do ataku, jednak nie potrafią celnie zakończyć swoich akcji. Goście po jednej z kontr dostają rzut karny, który zamieniają na gola. Kolejna kontra i mamy podwyższenie wyniku. Jednak Przemsza się nie poddaje i zdobywa ładną bramkę kontaktową. Niestety kolejna kontra i Poręba obejmuje dwubramkowe prowadzenie. W samej końcówce spotkania miejscowi powinni zdobyć bramkę, bo nie brakowało ku temu okazji. Dobrymi interwencjami zrehabilitował się Maciej Maciejewski. MKS Poręba odnosi zwycięstwo a gospodarzą pozostaje walka w kolejnym meczu.