PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Robert Kowalik, Bartosz Kubisa, Krystian Kowalczyk, Michał Bryła - Kamil Piętka, Piotr Bereziuk, Krzysztof Szczepanik, Grzegorz Majewski, Bartosz Trzeja (55. Jordan Maciejowski), Przemysław Dziura.

SKALNIAK: Michał Jaworski-Nowak - Dawid Nędza, Łukasz Tokarski, Paweł Konopka, Daniel Bednarz, Karol Wasik (90. Patryk Kondas), Grzegorz Mucha, Adam Haładus, Marcin Stachura, Dawid Treściński, Michał Kozłowski (36. Dawid Mroziński).

REZERWA: Dawid Pinderak, Dawid Cupiał, Mateusz Kozłowski, Paweł Ziębiński.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Dziura, Kubisa.

CZERWONA KARTKA: Dziura (35').

PRZEBIEG MECZU:

16' - Skrzydłowy Skalniaka urywa się lewą stroną boiska, dochodzi do linii końcowej i dośrodkowuje w pole karne przeciwnika. Zamykający akcję zawodnik gospodarzy uderza głową koło prawego słupka

18' - Mocne uderzenie Przemysława Dziury z 20 metrów mija prawy słupek bramki miejscowych

20' - Uderzenie na bramkę Przemszy z narożnika pola karnego mija lewy słupek

35' - Czerwona kartka dla Przemysława Dziury !!!

44' - Dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska gospodarzy, strzał głową mija lewy słupek bramki gości

45+1' - Koniec pierwszej połowy spotkania. Cała połowa właściwie toczyła się w środkowej strefie boiska. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę, jednak miały kłopoty ze stwarzaniem sobie stuprocentowych okazji. Duży wpływ na późniejsze wydarzenia na boisku miała niespodziewana czerwona kartka dla zawodnika Przemszy. W ogóle sędziowie zwracali uwagę właściwie na faule gości pomijając często ostre wejścia gospodarzy.

53' - Prostopadła piłka do napastnika gospodarzy, piłka stykowa z bramkarzem Przemszy. Piłka ostatecznie dotknięta przez Marcina Szczepowskiego zostaje wybita przez obrońców

62' - Przerzut piłki na prawe skrzydło do Kamila Piętki. Po minięciu obrońcy strzela na bramkę. W ostatniej chwili blokuje ten groźny strzał obrońca z Kroczyc

70' - Mocny strzał gospodarzy z ok 23 metrów broni bramkarz przyjezdnych

1:0 (72') - DAWID MROZIŃSKI !!!!!! Podanie Stachury do będącego w dobrej pozycji Mrozińskiego. Ten przyjmuje piłkę i wychodzi sam na sam ze Szczepowskim. Spalony !!!! Nie !!! Sędzia boczny niestety nie podnosi chorągiewki. Napastnik Skalniaka mija bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki. Gospodarze obejmują prowadzenie w tym meczu !!!

80' - Strzał Bartosza Kubisy z 18 metrów mija lewy słupek

86' - Dośrodkowanie z rzutu rożnego miejscowych. Uderzenie piłki głową broni bramkarz z Okradzionowa

90+1' - Najlepsza sytuacja Przemszy na wyrównanie. Wymiana kilku podań w środkowej strefie boiska. Krzysztof Szczepanik podaje w pole karne do Kubisy. Ten szybko podaje do nieobstawionego Piętki. Ten dostaje piłkę na 11 metrze i mamy sytuację sam na sam. Jednak jego strzał broni w dobrym stylu wychodzący z bramki Jaworski-Nowak. To powinna być bramka wyrównująca dla gości !!!

90+3' - Koniec spotkania. W drugiej połowie gospodarze mając jednego zawodnika więcej ruszyli do ataku. Jednak obrona Przemszy spisywała się dosyć dobrze nie dopuszczając do zbyt dużej ilości strzałów na swoją bramkę. Aż nadeszła 72 minuta meczu. Znajdujący się na pozycji spalonej Mroziński strzela niestety zwycięskiego gola. Po stracie gola przyjezdni ruszyli do odrabiania strat. Najlepszą mieli w 91 minucie, jednak strzał Kamila Piętki obronił bramkarz z Kroczyc czym uratował trzy punkty dla swojej drużyny. Ogólnie mecz był wyrównany, lecz trójka sędziowska nie pozwalała gościom rozwinąć skrzydeł. Najpierw wyrzucając zawodnika Przemszy a później uznając bramkę. Do tego kilkanaście brutalnych zagrać gospodarzy bez jakiejkolwiek reakcji sędziego głównego (kapitan Przemszy prawie cały mecz grał z krwawiącym nosem po otrzymaniu ciosu prosto w nos, nie licząc licznych śladach na nogach pozostałych graczy po zbyt agresywnych wejściach zawodników Skalniaka). Sędzia nie pokazał im żadnej kartki i do tego reagując śmiechem na prośby kapitana Przemszy aby zwrócił uwagę na zbyt brutalną grę miejscowych. Dziękujemy chłopakom za walkę do ostatniej minuty !!! Jeśli będziemy tak walczyć w następnym meczu z Porębą to na pewno zdobędziemy punkty !!!