Sędziowie: Artur Grzelec (główny), Tomasz Faracik, Dawid Grzelec.

PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik, Przemysław Dziura, Robert Czyżkowski, Grzegorz Mysłek (81. Grzegorz Okrajek) - Grzegorz Majewski, Jordan Maciejowski (76. Bartosz Trzeja), Marcin Kozieł (61. Daniel Kubicki), Mateusz Wawszczak, Łukasz Wojtala (76. Michał Bryła), Łukasz Langowski.

REZERWA: Marek Rejmund, Mateusz Maj, Kamil Piętka.

UNIA: Robert Maciejowski - Sebastian Koziński, Adrian Piątek, Patryk Pikuta, Norbert Stworzyjan (90. Łukasz Śmieciński), Piotr Kapela, Dawid Wróblewski, Krzysztof Bąk (70. Artur Śmigiel), Adrian Jeleń, Sebastian Idczak, Łukasz Wierzba (80. Bogdan Pikuta).

REZERWA: Piotr Jesionek, Rafał Grunt.

TRENER: Sebastian Idczak.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Majewski - Idczak, Wierzba.

8' - Strzał gości z 18 metrów broni bramkarz miejscowych

1:0 (14') - ŁUKASZ WOJTALA !!!!!! Grzegorz Majewski odzyskuje piłkę na prawym skrzydle. Podciąga kilka metrów i idealnie dośrodkowuje na głowę wchodzącego w pole karne gości Łukasza Wojtalę. Precyzyjne uderzenie głową tuż przy lewym słupku i piłka ląduje w siatce. Przemsza obejmuje prowadzenie !!!

32' - Strzał Łukasza Langowskiego z boku pola karnego odbija przed siebie bramkarza Unii. Najszybciej przy piłce znajduje się jednak obrońca i wybija piłkę

36' - Dobra sytuacja napastnika gości po poślizgnięciu się stopera Przemszy. Mocny strzał na bramkę w dobrym stylu broni Tomasz Murzyn.

38' - Mocny strzał gości zza pola karnego przelatuje minimalnie nad poprzeczką

45' - Koniec pierwszej połowy. Przewaga w rozgrywaniu piłki była po stronie graczy ze Strzemieszyc. Jednak ciężko im było stworzyć 100% okazję. Większość strzałów wynikało bardziej z błędów miejscowych niż wspaniałych akcji gości. Gospodarze zagrali bardzo ambitnie i skutecznie w defensywie czekając na odpowiedni moment na kontrę. Po jednej z akcji pada bramka dla gospodarzy, którzy dowożą ją do końca pierwszej połówki.

1:1 (50') - ŁUKASZ WIERZBA !!!!! Dobra prostopadła piłka między obrońców Przemszy do skrzydłowego przyjezdnych. Ten wychodzi sam na sam z bramkarzem z Okradzionowa z boku pola karnego. Skuteczny strzał Wierzby przy krótkim słupku i mamy bramkę wyrównującą !!!

53' - Mocny strzał gości z boku pola karnego odbija się od poprzeczki i wychodzi poza bramkę

1:2 (55') - ADRIAN JELEŃ !!!!!! Dośrodkowanie w pole karne Przemszy wybijają obrońcy przed pole karne. Tam do piłki dopada Jeleń i uderza z pierwszej piłki w środek bramki. Piłka dość niespodziewanie wpada pod poprzeczkę tuż nad rękami bramkarza. Unia obejmuje prowadzenie w derbach Dąbrowy Górniczej !!!

63' - Strzał z rzutu wolnego z ok.21 metrów gości. Dobra interwencja Murzyna

78' - Strata miejscowych w środku boiska. Jedno podanie i przyjezdni mają sytuację sam na sam z boku pola karnego. Goście nie trafiają w bramkę

1:3 (90') - SEBASTIAN KOZIŃSKI !!!!! Rzut rożny dla Unii. Dobre dośrodkowanie na środek pola karnego. Koziński uderza precyzyjnie głową i mamy trzecią decydującą o wyniku bramkę gości !!!

90+1' - Mocny strzał Majewskiego z dalszej odległości mija bramkę Roberta Maciejowskiego

90+4' - Koniec spotkania. Od początku tej połowy goście ruszają do zdecydowanych ataków. Niestety dla miejscowych dosyć szybko zdobywają dwie bramki w dość szczęśliwych okolicznościach. Przemsza próbuje zaatakować aby wyrównać, jednak brakowało dogodnych sytuacji. W końcowych minutach Unia dobija gospodarzy i mamy po meczu.