ŁAZOWIANKA ŁAZY - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 2:1 (2:0)

Sędziowie: Artur Grzelec (główny), Dawid Grzelec, Zbigniew Chudy.

PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik (45. Grzegorz Okrajek), Przemysław Dziura, Robert Czyżkowski, Robert Kowalik - Grzegorz Majewski, Kamil Batóg, Marcin Kozieł (45. Kamil Piętka), Jordan Maciejowski, Michał Bryła, Piotr Pawełek.

ŁAZOWIANKA: Marcin Droździk - Michał Sus (50. Łukasz Piżuch), Przemysław Lamch, Sebastian Woźniak (Adrian Piżuch), Michał Białek (Krzysztof Bełdowski) - Dariusz Rak, Hubert Maciążek, Łukasz Gibowicz, Krystian Białkowski - Michał Gajewicz, Dariusz Kusiak (57. Łukasz Pluta).

REZERWA: Krystian Krzywdziński, Adam Iwiński.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Maciążek - Dziura.

PRZEBIEG MECZU:

1:0 (8') - ŁUKASZ GIBOWICZ !!!!!! Nieporozumienie stopera z bramkarzem wśród gości zostaje wykorzystane przez gospodarzy. Piłka zostaje wybita na 23 metr. Tam dopada do niej Gibowicz i natychmiast uderza na bramkę Przemszy. Piłka po rękach bramkarza i odbiciu się od słupka wpada do bramki. Łazowianka obejmuje prowadzenie !!!

19' - Zła pułapka ofsajdowa przyjezdnych i trzech graczy z Łaz wychodzi na czystą pozycję. Jednak ostatnie podanie zostaje przechwycone przez bramkarza Przemszy

24' - Prostopadłe podanie do Gajewicza, który wychodzi sam na sam z Tomaszem Murzynem. Mocny strzał ląduje jednak na poprzeczce bramki gości. Gospodarze marnują doskonałą sytuację na podwyższenie wyniku

2:0 (44') - PRZEMYSŁAW DZIURA (SAMOBÓJCZA) !!!!! Dobra akcja lewą stroną boiska Kusiaka. Zagranie wzdłuż pola karnego przecina Dziura i pakuje piłkę do własnej bramki. Łazowianka zdobywa bramkę do przerwy i prowadzi już 2:0 !!!

45' - Koniec pierwszej połowy. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Wypracowali sobie kilka dobrych okazji bramkowych, z których wykorzystali dwie z dużą pomocą obrońców Przemszy. Goście grali w miarę przyzwoicie przez pierwsze 15 minut i nie stworzyli sobie 100% okazji do zdobycia bramki, prócz kilku niecelnych strzałów.

63' - Sędzia dyktuje rzut karny dla gości za faul na Grzegorzu Majewskim. Do piłki podchodzi do tej chwili niezawodny Piotr Pawełek. Myli bramkarza i strzela w przeciwnym kierunku. Piłka jednak odbija się od słupka i wychodzi w pole. Przemsza zmarnowała wyśmienitą okazję na bramkę kontaktową !!!

73' - Dobra akcja gospodarzy. Przerzut piłki na lewą stronę boiska. Mocne dośrodkowanie po ziemi wzdłuż pola bramkowego źle zamyka Gajewicz. Trafia w boczną siatkę

79' - Tym razem dobra akcja miejscowych prawym skrzydłem. Dośrodkowanie po ziemi wzdłuż pola bramkowego tym razem nie wykorzystuje zamykający tą akcję Białek. Pudłuje z 8 metrów.

2:1 (90+1') - GRZEGORZ MAJEWSKI !!!!! Dobra akcja Przemszy zapoczątkowana na prawym skrzydle przez Michała Bryłę. Podanie przed pole karne do Kamila Batoga. Ten sprytnie odgrywa do nieobstawionego Grzegorza Majewskiego. Sytuacja sam na sam z boku pola karnego. Podcinka nad wychodzącym Droździkiem wpada do bramki i z niej wylatuje po odbiciu się od ziemi. Jednak sędziowie ją uznają, ponieważ piłka przekroczyła już linię bramkową. Goście zdobywają w końcu kontaktową bramkę !!!

90+3' - Koniec spotkania. Druga połowa była zdecydowanie już bardziej wyrównana. Przemsza ciągle dążyła do zdobycia bramki kontaktowej. Jednak zmarnowała rzut karny. Dopiero w końcowych minutach padła upragniony gol. Jednak zabrakło już czasu na wyrównanie. Gospodarze grali z kontrataku po przejęciu piłki. Jednak nie wykorzystali dwóch dobrych okazji do dobicia zawodników z Okradzionowa.