Sędziowie: Rafał Przystaś (główny), Rafał Krążek, Dariusz Opatrzyk.
Pogoda: Pochmurno, słabe opady deszczu, 15ºC.

PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik, Robert Czyżkowski, Przemysław Dziura, Robert Kowalik - Grzegorz Majewski (77. Michał Bryła), Kamil Piętka, Kamil Batóg (45. Łukasz Wojtala), Łukasz Langowski, Marcin Kozieł (82. Kamil Kiernożycki), Piotr Pawełek.

NIWY: Jacek Popiołek - Damian Kowalski, Mateusz Borek, Daniel Sobczyk, Piotr Sobczak, Rafał Moroń, Krystian Kowalski (75. Piotr Michalczyk), Bartłomiej Zubel, Adam Kozibąk, Tomasz Szybis (63. Łukasz Szałyga), Bartosz Krzyżowski.

REZERWA: Robert Tomczyk, Bartosz Terlecki, Dominik Wójcik.

TRENER: Bartosz Kańtoch.

NAPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Kowalski Damian, Sobczak, Zubel, Moroń, Krzyżowski - Pawełek

PRZEBIEG MECZU:

15' - Ładna akcja gości. Dośrodkowanie z głębi pola trafia na głowę Łukasza Langowskiego. Zgranie piłki do wychodzącego na pozycję Piotra Pawełka. Ten uderza mocno z pierwszej piłki. Futbolówka idealnie wpada w okienko bramki gospodarzy. Jednak sędzia boczny podnosi chorągiewkę i prawidłowy gol nie zostaje uznany !!!

0:1 (24') - PRZEMYSŁAW DZIURA !!!! Dobre dośrodkowanie Grzegorza Majewskiego z linii bocznej z lewej strony boiska. Piłka wpada w środek pola karnego miejscowych. Najwięcej przytomności zachowuje Przemysław Dziura i z najbliższej odległości pakuje wślizgiem piłkę do bramki. Przemsza obejmuje zasłużenie prowadzenie 1:0 !!!

26' - Idealna sytuacja bramkowa dla przyjezdnych. Pawełek wychodzi sam na sam z Jackiem Popiołkiem. Natychmiast uderza, lecz bramkarz popisuje się bardzo dobrą interwencją. To powinna być druga bramka dla Przemszy !!!

34' - Mocne uderzenie gospodarzy z ok. 20 metrów łapie Tomasz Murzyn

38' - Dobra akcja lewą stroną boiska Przemszy. Ostatnie podanie trafia do Marcina Kozieł. Dobra sytuacja z boku pola karnego. Mocny strzał broni bramkarz Niw.

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości. Dobra gra obronna pozwoliła ofensywnym zawodnikom przeprowadzić kilka ciekawych akcji. Jedna z nich, po stałym fragmencie gry, przyniosła skutek. Należy nadmienić, że była to pierwsza akcja po wznowieniu gry po przymusowej przerwie spowodowanej awarią oświetlenia (ok. 20 minut). Gospodarze nie znaleźli żadnej recepty na defensywę gości. Właściwie jedyną okazją był strzał z daleka.

50' - Rzut wolny Pawełka z ok. 19 metrów. Precyzyjne uderzenie przy prawym słupku odbija bramkarz z Brudzowic

64' - Precyzyjne dośrodkowanie Pawełka z rzutu rożnego na głowę Dziury. Niestety jego uderzenie minęło poprzeczkę

0:2 (68') - PIOTR PAWEŁEK !!!!! Piękna akcja Przemszy prawą stroną boiska. Dokładne podanie na skrzydło do Łukasza Wojtali. Ten w tempo wypuszcza za linię obrony Krzysztofa Szczepanika. Na pełnej prędkości nasz obrońca dobiega do linii końcowej boiska i precyzyjnie zagrywa w pole karne do nieobstawionego Pawełka. Temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w pustej bramce. Przemsza obejmuje już dwubramkowe prowadzenie !!!

87' - Dobre podanie do napastnika gospodarzy z boku pola karnego. Ten wykorzystuje potkniecie stopera z Okradzionowa i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Strzał mija jednak prawy słupek bramki gości. To mogła być kontaktowa bramka dla gospodarzy

0:3 (89') - ŁUKASZ WOJTALA !!!! Kolejna dobra akcja prawym skrzydłem. Langowski precyzyjnie dośrodkowuje do zamykającego z lewej strony pola karnego Wojtali. Ten uderza tuż koło interweniującego Popiołka. Przemsza dobija miejscowych trzecią bramką !!!

90+1' - Strzał gospodarzy z kilkunastu metrów mija słupek Murzyna. Groźny strzał.

90+3' - Koniec spotkania. Podobny przebieg miała druga połowa spotkania. Gospodarze usilnie dążyli do strzelenia bramki lecz postawa defensywy gości nie pozwoliła im na zbyt wiele. Pierwszą 100% okazję mieli dopiero w 87 minucie. W tym momencie Przemsza prowadziła już 2:0 po pięknej akcji. W końcowym fragmencie spotkania goście ostatecznie dobili już gospodarzy kolejną ciekawą akcją. Trzeba przyznać, że dzisiejszy mecz był chyba najlepszy w wykonaniu Przemszy w tej rundzie. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie to zapowiedź już samych dobrych meczów do końca tej rundy !!!