Przemsza Okradzionów - KS Giebło

3:6 (1:4)

CKS CZELADŹ

BRAMKI: ŁUKASZ WOJTALA, JORDAN MACIEJOWSKI, GRZEGORZ MAJEWSKI

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - CKS CZELADŹ - 3:6 (1:4)

Sędziowie: Andrzej Zawiślan (główny), Marcin Kwiecień, Mariusz Kubacki.
Pogoda: umiarkowane zachmurzenie, 22ºC.

Widzów: ok. 45

SKŁADY

PRZEMSZA: Marek Rejmund - Robert Kowalik, Kamil Batóg, Sebastian Ciupek (23. Grzegorz Okrajek), Grzegorz Mysłek - Grzegorz Majewski, Jordan Maciejowski, Łukasz Wojtala (80. Damian Staroń), Łukasz Langowski, Daniel Kubicki (67. Michał Bryła), Przemysław Dziura (45. Kamil Piętka).

TRENER: Grzegorz Majewski.

CZELADŹ: Marcin Bęben - Michał Lichacz, Robert Woźniak, Piotr Jężak, Dariusz Kielanowski (82. Adam Kopeć) -Tomasz Mazur (63. Łukasz Wojcieszak), Łukasz Popadeńczuk (71. Rafał Zarychta), Roman Kopystynskyi (85. Marcin Lewandowski), Alan Nowak - Mateusz Ryczko, Bartłomiej Borówka.

REZERWA: Sebastian Jędrszczyk, Artur Powroźnik, Marcin Kużdżał.

TRENER: Janusz Iłczyk.

ŻÓŁTE KARTKI: Okrajek, Maciejowski, Batóg - Kielanowski.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

1:0 (3') - ŁUKASZ WOJTALA !!!!! Piękny rajd stopera Przemszy Sebastiana Ciupka. Przejmuje piłkę przed swoim polem karnym i rusza na bramkę gości. Po minięciu kilku zawodników z Czeladzi wychodzi sam na sam z bramkarzem CKS-u. Jego strzał broni Marcin Bęben. Jednak nadbiegający Łukasz Wojtala głową umieszca piłkę w bramce gości. Przemsza obejmuje szybko prowadzenie w tym meczu !!!

1:1 (5') - BARTŁOMIEJ BORÓWKA !!!!! Dobre prostopadłe podanie z głębi pola Romana Kopystynskyi do wychodzącego lewym skrzydłem Bartłomieja Borówki. Ten wpada w pole karne i umieszcza piłkę w siatce po strzale po długim rogu. Czeladź szybko zdobywa bramkę wyrównującą !!!

1:2 (23') - ROBERT WOŹNIAK !!!!! Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Alana Nowaka na głowę Woźniaka. Jego strzał wpada tuż koło prawego słupka bramki gospodarzy. CKS obejmuje prowadzenie !!!

1:3 (38') - ALAN NOWAK !!!!! Rzut wolny dla gości z ok. 21 metrów. Do piłki podchodzi Nowak i pięknym strzałem umieszcza piłkę w prawym okienku bramki miejscowych. Goście podwyższają swoje prowadzenie !!!

1:4 (44') - BARTŁOMIEJ BORÓWKA !!!! Dobra akcja przyjezdnych lewą stroną boiska. Ryczko ucieka lewym skrzydłem i podaje dokładnie w pole karne do nieobstawionego Borówki. Najlepszy strzelec A klasy nie ma problemów z pokonaniem bramkarza z Okradzionowa z najbliższej odległości. Goście prowadzą już trzema bramkami !!!

1:5 (50') - PIOTR JĘŻAK !!!!! Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Nowaka w pole karne gospodarzy. Jężak uprzedza bramkarza Przemszy i strzałem głową umieszcza futbolówkę w bramce. Goście dobijają gospodarzy strzelając piątą bramkę !!!

1:6 (57') - ŁUKASZ POPADEŃCZUK !!!!! Akcja lewą stroną boiska. Piłka posłana w pole karne przez Ryczko. Tam przytomnością i sprytem popisuje się Popadeńczuk. Przejmuje piłkę i zwodem mija stopera Przemszy. Sytuacja sam na sam z bramkarzem. Strzał obok wychodzącego bramkarza kończy się kolejną bramką dla gości. W tym momencie CKS nokautuje miejscowych !!!

2:6 (76') - JORDAN MACIEJOWSKI !!!!! Sędzia dyktuje rzut karny po zagraniu piłki ręką przez jednego z obrońców gości. Do piłki podchodzi niezawodny w takich momentach Jordan Maciejowski i silnym uderzeniem przy prawym słupku zdobywa bramkę. Gospodarze zdobywają bramkę zmniejszając wysokie prowadzenie przyjezdnych !!!

3:6 (88') - GRZEGORZ MAJEWSKI !!!! Sędzia dyktuje rzut wolny dla Przemszy z prawej strony przed polem karnym gości. Do piłki podchodzi Grzegorz Majewski i kapitalnym uderzenie w okienko umieszcza piłkę w bramce. Gospodarze choć trochę podnoszą się po straconych bramkach i zmniejszają prowadzenie gości !!!

90+3' - Koniec spotkania. Przemsza w dzisiejszym spotkaniu podejmowała wicelidera naszej A klasy. Mecz przebiegał pod dyktando gości, którzy zdominowali środek pola. Mecz fantastycznie zaczęli gospodarze szybko zdobywając gola. Jednak ich radość nie trwała długo. CKS szybko wyrównał i w odstępstwie kilkunastu minut punktował gospodarzy. Wynik 1:4 do przerwy właściwie rozstrzygnął to spotkanie. Gospodarze próbowali atakować by zmniejszyć prowadzenie gości. Ci jednak zadali jeszcze dwa ciosy, które całkowicie znokautowały miejscowych zawodników. W końcówce spotkania Przemsza jeszcze się poderwała i zdobyła dwa gole zmniejszając wysokie prowadzenie CKS-u.  Duży wpływ na grę gospodarzy miały problemy personalne. W tym  meczu z różnych powodów nie wystąpiło kilku podstawowych zawodników co było widać na murawie. Wszyscy mamy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu będzie lepiej. Panowie walka i determinacja w kolejnym meczu i na pewno wynik będzie pozytywny !!!