PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Krzysztof Szczepanik, Grzegorz Majewski (45. Piotr Pawełek), Jordan Maciejowski, Przemysław Dziura (63. Robert Czyżkowski) - Kamil Piętka (70. Bartosz Trzeja), Grzegorz Mysłek, Paweł Słabisz, Łukasz Langowski, Daniel Kubicki, Marcin Kozieł (56. Łukasz Wojtala).

PORĘBA: Maciej Maciejewski - Łukasz Hąc (70. Patryk Tragarz), Marko Jasiewicz, Łukasz Mazur, Damian Kocot, Paweł Dybul, Maciej Otręba, Damian Adamiecki, Dawid Słomka, Piotr Lis, Mateusz Fiuto (85. Kamil Małka).

REZERWA: Sławomir Drabek, Kamil Dziechniarz, Paweł Spyra.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Adamiecki, Fiuto, Słomka - Langowski, Piętka x2, Szczepanik, Trzeja.

CZERWONE KARTKI: Pawełek (70'), Czyżkowski (90+4'), Piętka (brak czerwonej kartki mimo dostania 2 żółtych kartek !!!)

PRZEBIEG MECZU:

8' - Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego gospodarzy. Strzał głową broni bramkarz Przemszy

17' - Dobrze rozegrany rzut rożny gości. Dośrodkowanie trafia na głowę Łukasza Langowskiego. Strzał lecący właściwie w samo okienko w fenomenalnym stylu broni bramkarz MKS-u

45+1' - Mocny strzał z narożnika pola karnego miejscowych, piłkę wybija na rzut rożny Tomasz Murzyn

45+2' - Koniec pierwszej połowy. Pierwsza połowa właściwie bez historii. Obie drużyny stworzyły sobie po jednej dobrej sytuacji bramkowej. Poza tym walka trwała na całym boisku, ale bez brutalnej gry. Ewidentnie mecz na remis.

49' - Strzał z rzutu wolnego gospodarzy z ok. 27 metrów. Piłka mija poprzeczkę bramki gości

1:0 (51') - DAMIAN KOCOT !!!!! Rzut wolny dla MKS-u z 17 metrów. Do piłki podchodzi kapitan miejscowych. Potężne uderzenie ląduje w okienku bramki Przemszy. Bramkarz gości bez szans !!!

70' - Czerwona kartka dla Piotra Pawełka !!! Niesłuszne wyrzucenie zawodnika Przemszy. Po podyktowaniu rzutu wolnego dla gości zawodnik gospodarzy nie oddawał piłki (niesportowe zachowanie bez kartki !!!). Pawełek zabiera mu piłkę i co robi sędzia. Pokazuje mu czerwoną kartkę !!! Oto opis sytuacji wg sędziego: "złośliwe i agresywne uderzenie łokciem w głowę przeciwnika, który trzymał piłkę w rękach po gwizdku sędziego". To się nazywa prawidłowe sędziowanie !!!

1:1 (78') - ŁUKASZ WOJTALA !!!! Ładna akcja gości. Krzysztof Szczepanik wypuszcza prostopadłym podaniem Łukasza Wojtalę. Ten wpada w pole karne i uderza dokładnie po długim słupku. Przemsza wyrównuje grając w 10 !!!

79' - Siedzący na ławce rezerwowych (wcześniej zmieniony) Kamil Piętka dostaje swoją drugą żółtą kartkę. Sędzia jednak nie wyciąga z kieszeni czerwonej kartki !!! Kolejny wielki błąd sędziego głównego !!! Kompletnie nie wie co dzieje się na boisku !!!

2:1 (83') - DAMIAN ADAMIECKI !!!! Szybka kontra gospodarzy. Podanie na lewą stronę boiska i sytuacja sam na sam z boku pola karnego. Strzał znajduje drogę do bramki Przemszy między nogami bramkarza. Poręba obejmuje prowadzenie wykorzystując osłabienie gości !!!

88' - Indywidualna akcja Dawida Słomki. Mija na szybkości trzech zawodników z Okradzionowa i wpada w pole karne. Strzał broni nogami Tomasz Murzyn

90+2' - Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Łukasz Wojtala wyłuskuje piłkę od obrońców i strzela z 7 metrów w samo lewe okienko bramki Maciejewskiego. Bramka ??? Fenomenalna parada bramkarza z Poręby ratuje drużynę od straty bramki !!!

90+4' - Czerwona kartka dla Roberta Czyżkowskiego !!! Wybicie piłki na aut przy polu karnym miejscowych przez obrońcę z Poręby. Sędzia boczny (chciał być chyba głównym w tym meczu, bo ciągle interweniował u zagubionego głównego sędziego) jednak wskazuje na piłkę dla miejscowych. Zdenerwowanie zawodników gości sięgnęło zenitu po kolejnej niezrozumiałej decyzi sędziów. Zawodnik Przemszy mówi do sędziego : "Kurwa nasza piłka". Jednak sędzia interpretuje słowa jako: "Kurwo jebana mać" i nakazuje głównemu danie czerwonej kartki naszemu zawodnikowi. Zaskoczenie wyrazili nawet ludzie z ławki rezerwowych gospodarzy !!!

90+5' - Koniec spotkania. Druga połowa także polegała na walce na całej szerokości boiska. Gospodarze wykorzystali stały fragment meczu i po przepięknym uderzeniu Kocota objęli prowadzenie. Natychmiast goście rzucili się do odrabiania strat, lecz niestety w całą sytuację na boisku wmieszał się sędzia pokazując czerwoną kartkę Pawełkowi, która w ogóle się nie należała !!! Piłkarze Przemszy jednak dopinają swego i wyrównują !!! Idąc za ciosem nadziewają się na kontrę. W samej końcówce bramkarz miejscowych broni kapitalnie uderzenie Wojtali i ratuje zwycięstwo swojej drużyny. Postawa sędziów w tym meczu była katastrofalna !!! Dawali kartki w sytuacjach w których nie powinni a w innych w ogóle nie reagowali. Całkowicie się pogubili w tym meczu, niestety właściwie tylko na naszą niekorzyść. Mam nadzieję, że będący na trybunach obserwator to wszystko odpowiednio oceni, chociaż mam do tego wątpliwości. Najlepszą sytuacją pokazujący nieporadność sędziów było nie danie zawodnikowi czerwonej kartki po wcześniejszym daniu dwóch żółtych kartek. Wszyscy mamy nadzieję, że Ci sędziowie już więcej nie będą prowadzili naszych meczów, bo ich poziom w tym meczu predysponował ich do prowadzenie meczów C klasy !!!