SKŁADY: Michał Rał - Krzysztof Szczepanik, Sebastian Ciupek (59. Robert Czyżkowski), Robert Kowalik, Przemysław Dziura - Paweł Słabisz, Łukasz Wojtala (61. Jordan Maciejowski), Kamil Piętka (71. Przemysław Olech), Łukasz Langowski, Daniel Kubicki, Bartosz Trzeja (45. Michał Bryła).

REZERWA: Damian Staroń, Mateusz Maj, Grzegorz Majewski.

MILENIUM: Marcin Bartosik - Damian Smoła, Krzysztof Krzykawski, Adam Bała, Damian Szyncel - Sebastian Czerski, Marcin Blaszka (45. Krzysztof Kotuła), Sylwester Kulaszewicz (45. Mateusz Skórka), Robert Buchacz (75. Mateusz Janas), Michał Bagiński (45. Mateusz Stefaniak) - Mateusz Bordel.

REZERWA: Jakub Surowiec, Piotr Maziarz, Przemysław Wach.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Smoła, Blaszka, Stefaniak, Krzykawski - Słabisz, Dziura x2, Kowalik, Langowski.

CZERWONE KARTKI: Szyncel (75') - Dziura (85').

PRZEBIEG MECZU:

3' - Dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne gości. Napastnik Milenium uderza koło prawego słupka

20' - Ponownie dobre dośrodkowanie gospodarzy, tym razem z lewej strony. Uderzenie zawodnika miejscowych, piłkę z linii bramkowej na poprzeczkę wybija Sebastian Ciupek. Po odbiciu się od poprzeczki wpada w ręce bramkarza

33' - Piękny rajd Daniela Kubickiego lewą stroną boiska. Następuje podanie na drugie skrzydło do Pawła Słabisza. Ten z powrotem odgrywa do Daniela. Nasz młody napastnik strzela mocno na bramkę gospodarzy. Niestety piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką

45+1' - Koniec pierwszej połowy spotkania. Mecz w większości czasu polegał na walce w środku pola. Żaden zespół nie potrafił przejąć inicjatywy w większym przedziale czasowym. Obie ekipy miały po jednej 100% sytuacji do zdobycia bramki.

1:0 (50') - MATEUSZ STEFANIAK !!!!! Rzut wolny dla gospodarzy z prawie połowy boiska. Mało precyzyjne dośrodkowanie na bramkę Przemszy leci wysokim łukiem w stronę bramki. Bardzo złą interwencją popisał się bramkarz gości. Zamiast wybić dosyć prostą piłkę właściwie sam sobie ją wbił do własnej bramki. Po katastrofalnej interwencji Michała Rała Milenium obejmuje prowadzenie w tym meczu !!!

57' - Dobre dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego. Strzał głową zawodnika z Wojkowic przechodzi koło słupka

75' - Czerwona kartka dla Damiana Szyncela za brutalny faul na Pawle Słabiszu

78' - Dobra akcja gości. Kubicki dochodzi do linii końcowej boiska i celnie podaje na środek pola karnego do nieobstawionego Przemysława Dziury. Ten w sytuacji sam na sam strzela na bramkę, bramkarz miejscowych popisuje się wspaniałą interwencją i odbija piłkę

1:1 (80') - KRZYSZTOF SZCZEPANIK !!!!! Rzut wolny dla gości z 21 metrów. Do piłki podchodzi Sczepanik i uderza bezpośrednio na bramkę. Piłka wpada obok bezradnego Marcina Bartosika. Przemsza wyrównuje !!!

2:1 (83') - MATEUSZ BORDEL !!!!! Dobre podanie w pole karne gości do Bordela. Napastnik Milenium ogrywa obrońcę Przemszy i bezlitośnie wykorzystuje dobrą sytuację bramkową. Strzela tuż przy prawym słupku. Milenium niespodziewanie w 10 wychodzi na prowadzenie !!!

85' - Czerwona kartka dla Przemysława Dziury w konsekwencji dwóch żółtych kartek

86' - Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Milenium. Obrońca wybija piłkę przed pole karne a tam dopada do niej wprowadzony w drugiej połowie Przemysław Olech. Uderza natychmiast z woleja na bramkę. W ostatniej chwili piłkę nieuchronnie zmierzającą do bramki wybija głową obrońca gospodarzy stojący tuż przy słupku

3:1 (87') - MATEUSZ BORDEL !!!!!! Szybka kontra miejscowych. Dobra szybka prostopadła piłka w pole karne do Bordela. Ten po raz drugi strzela bramkę, po uderzeniu po długim. Milenium obejmuje już dwubramkowe prowadzenie !!!

4:1 (90+5') - MATEUSZ JANAS !!!!! Kolejna szybka kontra w wykonaniu gospodarzy. Po kilku szybkich podaniach sytuacja sam na sam Janasa z boku pola karnego. Dokładny strzał po długim słupku i piłka trzepoce w siatce. Milenium dobija gości czwartą bramką !!!

90+8' - Koniec spotkania. Bardzo dobra taktyczna gra gości niestety spełza na niczym po pechowej interwencji swojego bramkarza. Stracona bramka zmusiła Przemszę do większego zaangażowania w akcje ofensywne. Po czerwonej kartce dla Szyncela Przemsza rusza do jeszcze bardziej zdecydowanych ataków. Skutkiem jest bramka wyrównująca po skutecznie wykonanym rzucie wolnym. Niestety błąd w obronie powoduje, że gospodarze obejmują prowadzenie, które podwyższają po dwóch szybkich kontrach. Przemsza nie wykorzystała swojej szansy w tym meczu na osiągnięcie dobrego wyniku. Trzeba się otrząsnąć po tej porażce i w najbliższym meczu powalczyć o zwycięstwo !!!