Boisko

9:0 (2:0)

ORZEŁ DĄBIE

BRAMKI: DANIEL KUBICKI 4, PIOTR PAWEŁEK 2, BARTOSZ TRZEJA 2, GRZEGORZ MAJEWSKI

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - ORZEŁ DĄBIE - 9:0 (2:0)

Sędziowie: Dawid Grzelec (główny), Artur Grzelec, Tomasz Sęk.
Pogoda: słonecznie, 29°C.
Man of the Match: Daniel Kubicki

Widzów: ok. 70

PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Bogdan Pikuta, Robert Czyżkowski, Sebastian Ciupek (60. Michał Bryła) - Grzegorz Majewski, Jordan Maciejowski (26. Ryszard Czerwiec), Krzysztof Bąk, Piotr Pawełek (55. Bartosz Trzeja), Daniel Kubicki, Paweł Słabisz, Łukasz Langowski (46. Robert Kowalik).

REZERWA: Marek Ambrozik, Łukasz Pluta.

TRENER: Bogdan Pikuta.

ORZEŁ: Sebastian Chojnacki - Paweł Krzyżak, Damian Zacharski, Radosław Cichoń, Adam Sobczuk, Damian Buras, Przemysław Gawron, Kordian Świeczka, Robert Madej, Sławomir Madej (46. Mateusz Stanek), Paweł Cebula.

REZERWA: ------

TRENER: Artur Czapla.

BRAK UPOMNIEŃ

PRZEBIEG MECZU:

1:0 (1') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!!!! Asysta: Łukasz Langowski

2:0 (17') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!! Asysta: Daniel Kubicki

3:0 (47') - DANIEL KUBICKI !!!!! Asysta: Sebastian Ciupek

4:0 (48') - DANIEL KUBICKI !!!!!! Asysta: Piotr Pawełek

5:0 (55') - GRZEGORZ MAJEWSKI !!!!! Asysta: Piotr Pawełek

6:0 (57') - BARTOSZ TRZEJA !!!!! Asysta: Sebastian Ciupek

7:0 (65') - BARTOSZ TRZEJA !!!!!! Asysta: Daniel Kubicki

8:0 (67') - DANIEL KUBICKI !!!!! Asysta: Bogdan Pikuta

9:0 (74') - DANIEL KUBICKI !!!!! Asysta: Michał Bryła

Meczem z Orłem Dąbie zakończył sie mini maraton ligowy w wydaniu naszej drużyny. Sobotni mecz był trzecim w ciągu tygodnia-tydzień temu Przemsza wygrała w Wojkowicach 2:0, w ostatnią środę w takich samych rozmiarach została odprawiona ekipa ze Sławkowa a na koniec wspomnianego maratonu roztrzelano Orła Dąbie w stosunku 9:0. Szkoda ,że nie udało się wygrać różnicą dziesięciu goli bo nie często wygrywa się  w takich rozmiarach. Najlepszą okazję na ustrzelenie dziesiątki miał na dwie minuty przed końcem meczu Daniel Kubicki,który nie wykorzystał rzutu karnego sprokurowanego przez obrońców Orła nie mogących powstrzymać szarżującego w polu karnym naszego grającego trenera.

Zanim jednak rozpoczął się ten mecz,cała drużyna zorganizowała tzw.,, BRAMĘ,, orszakowi weselnemu, w którym jechał nasz ,,KIERO,wraz z przyszła małżonką, aby ślubować sobie dozgonną miłość. Nie obyło się oczywiście bez życzeń ,uścisków dłoni,śpiewów... Największą jednak atrakcją był pokaz żonglerki głową w wykonaniu trójcy: Pan Młody,Trener Bogdan i Trener Jordan!!! Piłka utrzymywała się w powietrzu  co wzbudziło ogromny podziw u wszystkich podziwiających wyczyny piłkarskie szczególnie naszego ,,KIERO,,. Gdyby ktoś nie znał składu osobowego trzech żonglerów to pomyślałby ,że żeni się.....ZAWODNIK !!!

Gdy wszyscy myśleli,że skończyły się atrakcje do akcji wkroczyła.....Panna Młoda. Wymiana podań z pierwszej piłki ze swoim przyszłym mężem prawie zaszokowała całą drużynę i gości.REWELACJA!!! W tym momencie wiadomo było,że Nasza Para  Młoda ma sportowe zacięcie i nie przypadkowo kibicuje Przemszy. Na koniec, Trener Pikuta poprosił Pana Młodego o przeprowadzenie odprawy przedmeczowej,nakreślenie taktyki,celów i założeń. Drużyna usłyszała,że:Przemsza miała sybko strzelić gole,grać TIKI-TAKE (tak jak pokazał z Panną Młodą) i grać bardzo ofensywnie oraz strzelić jak najwięcej goli dla Pary Młodych. Drużyna posłuchała i to zwycięstwo dedykuje naszemu Kierownikowi drużyny i jej Małżonce. Gratulujemy i jescze raz życzymy wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA.