Sędziowie: Marcin Miśta (główny), Michał Kałuża, Kacper Kowalczyk.

PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Robert Kowalik, Bogdan Pikuta, Robert Czyżkowski, Łukasz Pluta - Grzegorz Majewski, Jordan Maciejewski (58. Mateusz Wawszczak), Krzysztof Bąk, Daniel Kubicki (46. Paweł Słabisz), Piotr Pawełek (77. Bartosz Trzeja), Łukasz Langowski (46. Ryszard Czerwiec).

REZERWA: Damian Staroń, Marek Ambrozik, Michał Bryła.

MILENIUM: Marcin Bartosik - Michał Bordel, Mateusz Bordel, Robert Buchacz (67. Przemysław Wach), Sebastian Czerski, Sylwester Kulaszewicz, Paweł Maziarz (78. Marcin Miśta), Mirosław Rogala, Łukasz Stefański (54. Adam Bała), Marcin Blaszka, Damian Szyncel.

REZERWA: Michał Zadros.

TRENER: Adam Bała.

UPOMNIENIA: Blaszka - Pikuta.

PRZEBIEG MECZU:

4' - Przypadkowe odbicie piłki od obrońcy Przemszy powoduje, że napastnik gospodarzy wychodzi sam na sam z bramkarzem z Okradzionowa. Dobre wyjście bramkarza powoduje strzał tuz koło lewego słupka. To powinna być bramka dla gospodarzy !!!

10' - Dobre podanie do Łukasza Langowskieo, ten dochodzi do dobrej sytuacji bramkowej z boku pola karnego. Bramkarz miejscowych wybija piłkę na rzut roźny

11' - Głupia strata piłki stopera Przemszy, gospodarze szybko rozgrywają piłkę na prawym skrzydle. Na szczęście dla przyjezdnych złe ostatnie podanie i kiks zawodnika Milenium i mamy po groźnej akcji

12' - Rzut wolny z linii pola karnego na wprost bramki dla gospodarzy. Bardzo mocny strzał broni Tomasz Murzyn

35 ' - Sytuacja sam na sam Langowskiego z boku pola karnego. Strzał mija minimalnie bramkę miejscowych. To powinna być zdecydowanie bramka dla gości !!!

36' - Bardzo mocne uderzenie Grzegorza Majewskiego z ok. 21 metrów mija nieznacznie prawy słupek bramki strzeżonej przez Marcina Bartosika

0:1 (41') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!! Przepiękna akcja gości. Bardzo dobre prostopadłe podanie z głębi pola Łukasza Pluty do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Milenium Piotra Pawełka. Pawełek po kilkumetrowym rajdzie popisuje się fantastycznym lobem nad wychodzącym bramkarzem. Piłka idealnie wpada pod poprzeczkę. Przemsza obejmuje prowadzenie w tym meczu !!!

45' - Koniec pierwszej połowy spotkania. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze. Mądrze rozgrywali piłkę czego efektem były 2/3 sytuacje bramkowe. Lecz nie potrafili udokumentować swojej przewagi zdobyciem gola. Powodem tego była dosyć dobrze grająca obrona gości lub w ostateczności ich bramkarz. Po 25 minutach do głosu zaczęli powoli dochodzić przyjezdni. Ich coraz to lepsza gra została nagrodzona pięknym golem Pawełka. Do końca pierwszej połowy Przemsza już kontrolowała wydarzenia na boisku i zeszła do szatni z jednobramkową przewagą.

50' - Dobre podanie do Krzysztofa Bąka i mamy sytuację sam na sam z bramkarzem miejscowych. Jednak próba minięcia kończy się zbytnim wyjechaniem w bok pola karnego. Jeszcze próba podania w pole karne także nie zakończyła się sukcesem. Szkoda tej bardzo dobrej sytuacji !!!

51' - Bardzo dobre prostopadłe podanie Ryszarda Czerwca do wychodzącego sam na sam Pawełka. Dobra interwencja Bartosika zapobiegła drugiej bramce dla Przemszy

58' - Dobry strzał napastnika Milenium z boku pola karnego. Murzyn broni ten dosyć groźny strzał

0:2 (70') - MATEUSZ WAWSZCZAK !!!!!Piękna piłka między obrońców z Wojkowic od Pawełka do wybiegającego za ich plecy Mateusza Wawszczaka. Ten dobrze opanowuje piłkę i swobodnie mija wychodzącego bramkarza i umieszcza piłkę w już pustej bramce gospodarzy. Kolejna piękna akcja daje już dwubramkowe prowadzenie dla Przemszy !!!

78' - Dobre dośrodkowanie miejscowych, akcję zamyka skrzydłowy uderzając na bramkę gości. Dobrze interweniuje Tomasz Murzyn wybijając piłkę na rzut rożny

84' - Dobra piłka w pole karne do Pawła Słabisza. Ten decyduje się na strzał w dosyć dogodnej sytuacji. Lecz bramkarz miejscowych broni ten strzał

85 - Piękne podanie do wychodzącego na dobrą pozycję Bartosza Trzeji. Mamy sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Młody napastnik Przemszy strzela tuż koło słupka. To powinna być kolejna bramka dla Przemszy !!!

88' - Dobry strzał zawodnika z Wojkowic z ok. 25 metrów. Bramkarz Przemszy jest dobrze ustawiony i broni ten niebezpieczny strzał

90+2' - Koniec spotkania. Druga połowa przebiegała pod pełną kontrolą zawodników Przemszy. Dobra gra piłką doprowadzała do kolejnych sytuacji bramkowych, z których jedna zakończyła się sukcesem i Przemsza odniosła zasłużone zwycięstwo. Gospodarze w tej połówce starali się zdobyć choć jedną bramkę. Lecz w tym dniu nie stać ich było na więcej. Ich ataki rozbijały się na obronie gości. Gratulacje dla chłopaków za podniesienie się po porażce w Łazach. Teraz w środę czas na Sławków !!!