PRZEMSZA: Tomasz Murzyn - Robert Kowalik, Bogdan Pikuta, Robert Czyżkowski, Łukasz Pluta - Grzegorz Majewski, Jordan Maciejewski (46. Piotr Pawełek), Krzysztof Bąk (63. Michał Bryła), Ryszard Czerwiec, Daniel Kubicki (26. Paweł Słabisz), Łukasz Langowski (72. Bartosz Trzeja).

REZERWA: Marcin Szczepowski, Mateusz Maj.

ŁAZOWIANKA: Marcin Droździk - Marko Jasiewicz, Marcin Maternik, Sebastian Woźniak, Krystian Białkowski - Adrian Piżuch, Hubert Maciążek (89. Krzysztof Bełdowski), Przemysław Lamch (69. Mateusz Kozłowski), Michał Białek (65. Dawid Słomkowski) - Dariusz Kusiak (81. Michał Kozłowski), Michał Haładus.

REZERWA: Krystian Krzywdziński, Adam Iwiński, Mateusz Skrzypek.

TRENER: Adam Iwiński.

UPOMNIENIA:

CZERWONA KARTKA: Michał Haładus (70 min.)

PRZEBIEG MECZU:

1:0 (9') - KRYSTIAN BIAŁKOWSKI !!!!! Rzut wolny dla gospodarzy z linii pola karnego na wprost bramki gości. Do piłki podchodzi Białkowski i uderza po ziemi w światło bramki. Niespodziewanie mur podskakuje i piłka wpada tuż przy prawym słupku tuż obok zaskoczonego bramkarza Przemszy. Łazowianka dość szybko uzyskuje prowadzenie w tym spotkaniu !!!

17' - Mocny strzał Bogdana Pikuty z ok. 30 metrów. Droździk pewnie łapie piłkę.

18' - Ładna akcja gospodarzy prawą stroną boiska. Dośrodkowanie Huberta Maciążka mija niezdecydowanych obrońców Przemszy. Do piłki dopada Michał Białek lecz uderza nad poprzeczką

2:0 (33') - DARIUSZ KUSIAK !!!!!! Kolejna dobra akcja miejscowych prawą stroną boiska. Piłkę na prawej stronie pola karnego dostaje Michał Haładus. Ucieka stoperom gości do końcowej linii boiska. Wstrzeliwuje piłkę wzdłuż linii pola bramkowego. Tam Kusiak, mimo asysty obrońców, umieszcza piłkę w bramce Tomasza Murzyna.

37' - Strzał Ryszarda Czerwca z 19 metrów mija lewy słupek bramki gospodarzy

38' - Uderzenie głową Bogdana Pikuty głową po dobrze rozegranym rzucie rożnym przez Przemszę. Bramkarz miejscowych dobrze interweniuje i mamy rzut rożny

3:0 (40') - MICHAŁ HAŁADUS !!!!! Kolejna dobra kontra Łazowianki. Tym razem Marko Jasiewicz wyprowadził piłkę. Po przedostaniu się w pole karne Przemszy zdecydował się na podanie do nadbiegającego Haładusa. Ten, mimo asysty dwóch obrońców, umieszcza piłkę w bramce gości

42' - Strzał Łukasza Langowskiego z boku pola karnego łapie bramkarz z Łaz

45+2' - Koniec pierwszej połowy spotkania. Od początku zarysowała się przewaga gospodarzy w szybkim ataku, Przemsza natomiast próbowała rozgrywać. Niestety ale taka gra była tylko wodą na młyn dla miejscowych, którzy raz po raz po szybkich kontrach zagrażali bramce gości. Pierwsza bramka była prezentem dla gospodarzy od obrońców stojących w murze. Dwie kolejne były szybkimi kontrami po stracie piłki przez przyjezdnych przy próbach rozegrania piłki. Za dużo strat i niedokładności zawodników Przemszy spowodował, że po pierwszej połowie gospodarze prowadzili już 3:0

4:0 (54') - KRYSTIAN BIAŁKOWSKI !!!!! Rzut wolny z prawej strony boiska. Białkowski decyduje się na potężny strzał z ok. 27 metrów. Piłka po rękach bramkarza gości wpada pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Tomasza Murzyna. Kolejny prezent dla gospodarzy !!!

5:0 (56') - Dobra akcja prawym skrzydłem Piżucha. Podanie wzdłuż pola bramkowego. Do piłki dopada Haładus i bezlitośnie wykorzystuje tą stuprocentową sytuację. Łazowianka obejmuje już pięciobramkowe prowadzenie !!!!

58' - Rzut karny dla gości po faulu na Piotrze Pawełku. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Langowski. Niestety mocny strzał przelatuje nad poprzeczką. Nie ma bramki dla Przemszy !!!

67' - Rzut wolny dla Łazowianki. Kolejne uderzenie Białkowskiego broni jednak bramkarz gości

70' - Czerwona kartka dla Michała Haładusa !!! Sędzia pokazuje czerwoną kartkę za bezmyślny faul na zawodniku Przemszy poza obszarem gry

6:0 (82') - ADRIAN PIŻUCH !!!!!! Kolejna szybka kontra gospodarzy. Piękne prostopadłe podanie Białkowskiego do wychodzącego na pozycję Piżucha. Sytuacja sam na sam z bramkarzem Przemszy wykorzystuje z zimną krwią pomocnik miejscowych. Piłka wpada tuż koło prawego słupka tuż obok wychodzącego bramkarza. Gospodarze dobijają Przemszę !!!

90+1' - Koniec spotkania. W drugiej połowie, podrażnieni przebiegiem pierwszej połowy spotkania, goście próbowali ciągle atakować. Głównie brak wykończenia lub ostatniego decydującego podania zdecydowały o braku bramek dla Przemszy. Całym obrazem tego był przestrzelony rzut karny przez Łukasza Langowskiego. Gospodarze tylko czekali na przejęcie piłki i szybkimi kontrami nękali cały czas obronę gości. Jeden rzut wolny i dwie kontry załatwiły sprawę. Gratulacje dla Łazowianki za bardzo dobry mecz. Wykorzystali wszystkie słabe punkty gości i w pełni zasłużenie wygrali ten mecz. Zawodnicy Przemszy już za tydzień muszą pokazać, że ten pojedynek był tylko wypadkiem przy pracy i postawić liderowi ze Sławkowa mocne warunki. Liczymy na pełną rehabilitację !!!