PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek (46. Paweł Słabisz),  Bogdan Pikuta,  Patryk Pikuta, Robert Czyżkowski, Grzegorz Majewski, Krzysztof Bąk, Piotr Pawełek, Jordan Maciejowski (46. Ryszard Czerwiec), Daniel Kubicki, Łukasz Langowski (60. Mateusz Wawszczak).

REZERWA: Michał Zdonek, Bartosz Trzeja, Marek Ambrozik, Michał Bryła.

CZELADŹ: Damian Simon - Michał Lichacz, Piotr Jężak, Robert Woźniak, Jakub Kużdżał (80. Robert Sajdak), Rafał Zarychta (65. Łukasz Popadeńczuk), Alan Nowak, Maciej Lewandowski, Artur Powroźnik, Adam Kopeć, Mateusz Ryczko.

REZERWA: Łukasz Kowalczyk, Marcin Kużdżał, Tomasz Sułkowski, Paweł Stępień.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Woźniak, Powroźnik - Pikuta Patryk.

CZERWONA KARTKA: Czyżkowski (90+1).

PRZEBIEG MECZU:

3' - Groźna próba dośrodkowania z lewej strony boiska Piotra Pawełka trafia w światło bramki. Dobra interwencja bramkarza gospodarzy i piłka po muśnięciu poprzeczki wychodzi na rzut rożny

1:0 (15') - ARTUR POWROŹNIK !!!!!!!! Piłkarze Przemszy przerywają akcję Cks-u w środkowej strefie boiska wybijając piłkę na aut. Gdy wszyscy czekali aż piłka wyjdzie poza boiska do piłki dopada Powroźnik i samotnie biegnie w stronę pola karnego gości. Mamy sytuację sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Pewne uderzenie koło interweniującego Marcina Szczepowskiego. Piłka wpada tuż przy prawym słupku. Czeladź obejmuje prowadzenie po niezwykłym gapiostwie całego zespołu Przemszy !!!

1:1 (25') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!!! Łukasz Langowski dostaje piłkę pod nogę w polu karnym gospodarzy, próba szybkiego obrotu z piłką. Jednak obrońca z Czeladzi podkłada mu nogę powodując upadek "Jutiego". Sędzia bez wahania dyktuje rzut karny dla Przemszy !!! Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Piotr Pawełek. Precyzyjne uderzenie tuż przy lewym słupku i mamy wyrównującą bramkę dla gości !!!

27' - Strzał z daleka gospodarzy z ponad 20 metrów przelatuje nad poprzeczką

1:2 (30') - KRZYSZTOF BĄK !!!!!! Dośrodkowanie piłki z głębi pola na Langowskiego, ten zgrywa głową piłkę przed pole karne. Tam do bezpańskiej piłki dopada Krzysztof Bąk i decyduje się na strzał z 20 metrów z pierwszej piłki. Piłka wpada w samo prawe okienko bramki strzeżonej przez Simona. Bramka "stadiony świata" !!!

1:3 (35') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!!! Bardzo dobra akcja lewą stroną boiska Daniela Kubickiego. Na pełnej szybkości wpada w pole karne gospodarzy, przy próbie minięcia obrońcy zostaje nieprawidłowo powstrzymany i sędzia po raz drugi bez wahania dyktuje rzut karny !!! Do piłki po raz kolejny podchodzi niezawodny w tym elemencie Pawełek. I po raz kolejny pewnie strzela precyzyjnie przy lewym słupku i Przemsza obejmuje dwubramkowe prowadzenie w tym meczu.

37' - Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego miejscowych. Najwyżej w polu karnym wyskakuje napastnik z Czeladzi i strzela głową koło słupka

2:3 (40') - ADAM KOPEĆ !!!!!! Piłka posłana z głębi pola za obrońców Przemszy z lewej strony boiska. Najbliżej do piłki miał bramkarz gości Marcin Szczepowski. Próba wybicia piłki kończy się fatalnie. Piłka odbija się od zawodnika gospodarzy i trafia pod nogi nieobstawionego w polu karnym Kopcia. Ten nie ma najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w pustej bramce i mamy kontaktową bramkę dla CKS-u. Kuriozalna bramka spowodowana błędnym wybiciem bramkarza gości.

42' - Bardzo groźny strzał gospodarzy z narożnika pola karnego broni w dobrym stylu Marcin Szczepowski

45+1' - Groźny strzał Langowskiego z narożnika pola karnego miejscowych broni Damian Simon.

45+3' - Koniec pierwszej połowy meczu. Cała pierwsza połówka meczu była bardzo wyrównana. Obie drużyny postawiły na ofensyw kosztem gry obronnej i stąd mamy już 5 bramek. Przemsza bardzo dobrze zareagowała na stratę bramki, ruszyła zdecydowanie do ataku co zaowocowało dwubramkowym prowadzeniem. Niestety piłkarze Przemszy pomylili święta i niczym Święty Mikołaj rozdawali prezenty na prawo i lewo. Dwie bramki dla gospodarzy były nie efektem pięknej gry CKS-u lecz niestety błędów zawodników odpowiedzialnych za defensywę. Przez co gospodarze jeszcze uwierzyli, że mogą w tym meczu powalczyć o trzy punkty.

49' - Rzut wolny dla miejscowych z ok. 21 metrów. Zawodnik gospodarzy uderza niezwykle precyzyjnie prawie w samo lewe okienko. Wspaniałą interwencją popisuje się Marcin Szczepowski rehabilitując się za błąd przy wcześniej straconej bramce

57' - Indywidualna akcja prawym skrzydłem Pawła Słabisza. Mocno wstrzeliwuje piłkę w pole karne gospodarzy. Obrońca ofiarnym wślizgiem ratuje sytuację prawie strzelając samobójczą bramkę. Piłka mija minimalnie słupek własnej bramki

59' - Precyzyjny strzał Langowskiego z narożnika pola karnego bramkarza CKS-u wybija na rzut rożny

3:3 (65') - ARTUR POWROŹNIK !!!!!! Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego na długi słupek bramki gości. Tam nieobstawiony Powroźnik dokłada głowę i umieszcza z ostrego kąta piłkę w bramce. Mamy wyrównującego gola miejscowych !!!

69' - Kolejna dobra akcja Słabisza prawym skrzydle. Precyzyjne podanie do Ryszarda Czerwca stojącego w polu karnym. Ten oddaje strzał z pierwszej piłki z 15 metrów. Niestety piłka leci ponad poprzeczką bramki Simona

4:3 (71') - MATEUSZ RYCZKO !!!!!! Nieudana pułapka ofsajdowa gości. W sytuacji sam na sam ze "Szczepo" staje dwóch miejscowych zawodników. Ryczko mija wychodzącego bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce. Gospodarze wychodzą na prowadzenie odrabiając z nawiązką dwubramkowa stratę !!!!!

4:4 (75') - PIOTR JĘŻAK (SAMOBÓJCZA) !!!!!! Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego gości w pole karne gospodarzy. Piłka spada w sam środek pola karnego pod nogi piłkarzy powodując ogromne zamieszanie. Do piłki już dopada Bogdan Pikuta lecz w ostatniej chwili rozpaczliwą interwencją popisuje się Jężak i umieszcza wślizgiem piłkę we własnej bramce. Mamy wyrównanie dla gości w tym niezwykle emocjonującym spotkaniu !!!

78' - Strzał Pawełka z przewrotki z 18 metrów bramkarz gospodarzy wybija na rzut rożny

84' - Krzysztof Bąk urywa się prawym skrzydłem i podaje w tępo w pole karne do Bogdana Pikuty. Ten strzela z pierwszej piłki lecz Damian Simon popisuje się ładną interwencją. To mogła być bramka dla gości !!!

86' - Strzał głową Ryczko po podaniu z głębi pola. Piłka mija poprzeczkę bramki przyjezdnych

90+1' - Czerwona kartka dla Roberta Czyżkowskiego za brutalny faul.

90+3' - Szybka kontra gości. Bąk dostaje piłkę na prawym skrzydle i szybko przemieszcza się w stronę bramki gospodarzy. Nagle idealnie podaje do wychodzącego za plecy obrońców Daniela Kubickiego. Mamy sytuację sam na sam z bramkarzem miejscowych !!! Niestety strzał Daniela broni w wspaniałym stylu Simon zapobiegając utracie bramki. Szkoda niezwykle tej sytuacji. To powinna być zwycięska bramka dla Przemszy !!!

90+4' - Koniec spotkania. Druga połowa także była niezwykle wyrównana. Obie drużyny poszły na wymianę ciosów. Miejscowi wykorzystali niezbyt dobrą grę bloku defensywnego Przemszy i odrobiła stratę. Po wyrównaniu poszli za ciosem i nagle objęli prowadzenie. Gdy wydało się, że zawodnicy Przemszy się załamią sytuacją na boisku oni pokazali niezwykły chart ducha i zdecydowanie w końcowych minutach ruszyli do ataku. Zdobyli wyrównującą bramkę i w doliczonym czasie mieli akcję meczu na odniesienie końcowego zwycięstwa. Niestety nie wykorzystali jej i mecz zakończył się remisem 4:4. Oba zespoły grały do przodu nie zważając na grę obronną. Co zaowocowało dość wysokim remisem. Mecz na pewno był atrakcją dla widzów.