PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Janusz Dyszkowski, Patryk Pikuta, Bogdan Pikuta, Robert Kowalik (73' Łukasz Pluta) - Krzysztof Bąk (62' Mateusz Wawszczak), Grzegorz Majewski, Jordan Maciejowski (46' Ryszard Czerwiec), Piotr Pawełek, Daniel Kubicki, Łukasz Langowski (57' Paweł Słabisz).

REZERWA: Dawid Krzciuk, Robert Czyżkowski, Grzegorz Okrajek.

PORĘBA: Maciej Maciejewski - Kamil Mikoda, Łukasz Stysiński, Paweł Dybul, Patryk Tragarz - Piotr Lis (56' Mateusz Drabek), Damian Kocot, Sebastian Pniak (46' Michał Sołowiej), Dawid Słomka, Damian Adamiecki - Sebastian Cichoń (60' Łukasz Turlej).

REZERWA: Sławomir Drabik, Paweł Spyra, Maciej Otręba, Dominik Bartliński.

TRENER: Wacław Rok (Piotr Szczerba).

ŻÓŁTA KARTKA: Kowalik.

PRZEBIEG MECZU:

2' - Rzut wolny dla gospodarzy. Kąśliwy strzał i bramkarz gości wypuszcza piłkę. Na całe szczęście obrońcy szybko wybijają piłkę na rzut rożny

3' - Mocny strzał gracza z Poręby pod samą poprzeczkę, tylko wspaniała interwencja Marcina Szczepowskiego uratowała Przemszę przed stratą bramki

4' - Strzał głową napastnika miejscowych, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, mija bramkę przyjezdnych

13' - Bardzo dobra kombinacyjna akcja Przemszy. Szybkie rozegranie piłki na prawym skrzydle i ostatecznie wypuszczenie "w uliczkę" Krzysztofa Bąka i bardzo dobra sytuacja z boku pola karnego. Ale strzał naszego młodzieżowca łapie bramkarz Poręby

16' - Idealne górne podanie Piotra Pawełka do Bąka i sytuacja sam na sam na 6 metrze z Maciejem Maciejewskim. Niestety próba lobowania bramkarza się nie powiodła - piłka ląduje na górnej siatce bramki. To powinna być bramka !!!

19' - Mocny strzał Jordana Maciejewskiego z ok 23 metrów po odbiciu się od obrońcy wychodzi na rzut rożny

23' - Precyzyjny strzał Daniela Kubickiego z narożnika pola karnego, lecz zbyt słaby by bardziej sprawić problemy dobrze broniącego w tym meczu bramkarza miejscowych

27' - Przepiękny strzał Bogdana Pikuty z 18 metrów w samo okienko bramki gospodarzy, lecz interwencja bramkarza jeszcze piękniejsza i mamy tylko rzut rożny. Parada bramkarska najwyższej klasy

0:1 (28') - DANIEL KUBICKI !!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamieszanie w polu karnym Poręby. Delikatne i niezwykle precyzyjne podanie "Bodzia" do wychodzącego na dobrą pozycję Daniela Kubickiego. Młody napastnik Przemszy nie marnuje wyśmienitej sytuacji i uderza precyzyjnie po ziemi z 11 metrów - PRZEMSZA obejmuje prowadzenie w tym meczu !!!!!!!

30' - Bardzo dobrze wykonany rzut wolny przez gospodarzy z 17 metrów. Piłka po uderzeniu minimalnie dotyka poprzeczki i wychodzi na aut bramkowy

33' - Precyzyjne zgranie piłki przez Łukasza Langowskiego do wychodzącego na wyśmienitą sytuację Piotra Pawełka. Mamy sytuację sam na sam z boku pola karnego. Mocny strzał z 13 metrów niestety trafia w stojącego na środku bramki bramkarza gospodarzy

45+1' - Koniec pierwszej połowy meczu. Lepiej dzisiejszy mecz rozpoczęli gospodarze. Pierwsze 15 minut przyniosło im 2 dogodne sytuacje bramkowe. Lecz nie byli dostatecznie precyzyjni aby objąć prowadzenie. Po kwadransie do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Przemszy. Wypracowali sobie 3/4 bardzo dobre sytuacje strzeleckie. Wykorzystali tylko jedną i po pierwszej połowie spotkania prowadzą skromnie 1:0

47' - Indywidualna akcja Langowskiego. Na szybkości mija obrońców Poręby wzdłuż linii pola karnego. Ostatecznie oddaje precyzyjny strzał po ziemi tuż przy słupku, bramkarz gospodarzy wyciąga się jak długi i wybija piłkę na rzut rożny

0:2 (54') - PIOTR LIS (SAMOBÓJCZA) !!!!!!!!! Szybka akcja prawą stroną boiska, piłka trafia do Daniela Kubickiego znajdującego się już w polu karnym. Daniel widząc lepiej ustawionego swojego kolegę z drużyny podaje precyzyjnie do Ryszarda Czerwca. Ten już przykłada nogę aby zakończyć akcję golem, jednak obrońca Poręby swoją rozpaczliwą interwencją zdobywa bramkę samobójczą. Piłka wpada tuż przy prawym słupku i mamy już dwubramkowe prowadzenie przyjezdnych !!!!!!

62' - Minimalnie niecelny strzał Ryszarda Czerwca z ok. 20 metrów

65' - Rzut wolny gości z 17 metrów. Do piłki podchodzi Pawełek i uderza precyzyjnie tuż przy słupku. Lecz bramkarz gospodarzy wspaniałą interwencją wybija piłkę na rzut rożny

72' - Cudowna akcja Czerwca zakończona idealnym podaniem do nieobstawionego w polu karnym Kubickiego. Sytuacja sam na sam na 11 metrze z Maciejewskim. Kolejną cudowną interwencją popisuje się bramkarz Poręby odbijając strzał młodego zawodnika Przemszy. To powinna być bramka !!!!!

78' - Kolejne otwierające podanie Czerwca, tym razem do Mateusza Wawszczaka. "Szao" wychodzi sam na sam z bramkarzem z boku pola karnego. Lecz niepotrzebnie wdaje się w drybling i ostatecznie obrońca ofiarnym wślizgiem wybija piłkę

84' - Bardzo dobre podłączenie się Bogdana Pikuty do akcji ofensywnej. Wykorzystuje zaskoczenie linii defensywnej miejscowych i po kilkunastometrowym  rajdzie wychodzi sam na sam z bramkarzem Poręby. W ostatniej chwili decyduje się na podanie do Pawła Słabisza, który uderza z pierwszej piłki na bramkę gospodarzy. Niestety dla gości po raz kolejny bardzo dobrą interwencją popisuje się Maciejewski i odbija piłkę do boku. Tam dopada do niej zawodnik Przemszy i uderza po raz kolejny na bramkę Poręby. Dobitkę także wspaniale broni bramkarz miejscowych. Maciejewski wyrósł na bohatera swojej drużyny !!!

85' - Bardzo dokładne podanie Kubickiego do nieobstawionego Pawełka i mamy po raz kolejny sytuację sam na sam z bramkarzem Poręby. I po raz kolejny Maciejewski popisuje się cudowną interwencją !!!!

86' - Strzał Czerwca z 20 metrów tuż koło słupka

0:3 (88') - PIOTR PAWEŁEK !!!!!!!! Paweł Słabisz dostaje piłkę przed "szesnastką" i szybko decyduje się na rajd w pole karne. Obrońca nie widząc innego wyjścia powoduje upadek zawodnika Przemszy. Mamy ewidentny rzut karny dla gości !!!! Do piłki podchodzi Pawełek i uderza precyzyjnie przy lewym słupku. Piłka po rękach bramkarza wpada do siatki !!!!!!

1:3 (90+2) - MICHAŁ SOŁOWIEJ !!!!!!!!! Niepotrzebna strata piłki przed polem karnym obrońcy gości. Do piłki dopada Sołowiej i precyzyjnym lobem z 16 metrów pokonuje wysuniętego bramkarza Przemszy

2:3 (90+3) - DAMIAN ADAMIECKI !!!!!!!! Kolejna głupia strata piłki przed polem karnym stopera Przemszy. Gospodarze szybko dośrodkowują piłkę w pole karne gości. Powstaje ogromne zamieszanie i ostatecznie do piłki dopada Adamiecki i umieszcza dość szczęśliwie piłkę w bramce przyjezdnych. Mamy kontaktowego gola dla gospodarzy !!!!

90+4' - Koniec meczu. Od samego początku drugiej połowy meczu inicjatywę posiadali zawodnicy Przemszy. Do 91 minuty stworzyli sobie masę 100% sytuacji, z których wykorzystali tylko dwie. Przyjezdni nie potrafili dobić gospodarzy i prowadzić przynajmniej pięcioma bramkami. A nonszalancja i brak koncentracji doprowadził do niezwykle nerwowych końcowych ostatnich minut spotkania. Ogólnie Przemsza wygrała ten mecz zupełnie sprawiedliwie będąc drużyną zdecydowanie lepszą w przeciągu całego spotkania. Gdyby nie wspaniałe interwencje Maciejewskiego wynik byłby bardzo niekorzystny dla gospodarzy. Należy odnotować bardzo dobry debiut byłego reprezentanta (28 meczów) Polski i uczestnika Ligi Mistrzów Ryszarda Czerwca w barwach Przemszy.