PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek (54' Łukasz Pluta), Patryk Pikuta, Damian Kościelny, Robert Kowalik - Janusz Dyszkowski (70' Bartosz Trzeja), Krzysztof Bąk, Łukasz Langowski, Grzegorz Majewski (83' Dawid Rzepliński), Michał Bryła (59' Bartłomiej Wiklik), Bogdan Pikuta.

REZERWA: Dawid Krzciuk, Jordan Maciejowski.

MILENIUM: Jakub Surowiec - Piotr Maziarz (65' Paweł Maziarz), Tomasz Poddębski, Łukasz Stefański, Damian Szyncel - Krzysztof Krzykawski, Sebastian Czerski, Krzysztof Kotuła, Damian Smoła, Marcin Niesler - Robert Buchacz (55' Sylwester Kulaszewicz, 80' Łukasz Czapla).

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Majewski - Kotuła, Smoła, Poddębski, Szyncel.

CZERWONA KARTKA: Poddębski (80').

PRZEBIEG MECZU:

12' - Akcja prawym skrzydłem gości, dośrodkowanie wzdłuż linii pola bramkowego ale nikt nie zamknął akcji

17' - Indywidualna akcja Patryka Pikuty z boku pola karnego, strzał trafia w boczną siatkę

19' - Szybka wymiana piłki pomiędzy Januszem Dyszkowskim a Krzysztofem Bąkiem, piłka ostatecznie trafia do Bogdana Pikuty, strzał z 16 metrów mija lewy słupek bramki Jakuba Surowca

35' - Dobra akcja lewą stroną boiska. Michał Bryła wypuszcza w uliczkę Bogdana Pikutę, strzał z boku pola karnego lecz bramkarz gości dotyka piłki i wychodzi na rzut rożny

1:0 (44') - KRZYSZTOF BĄK !!!!!! Agresywne przejęcie piłki w środku boiska Bogdana Pikuty, szybkie przemieszczenie się pod pole karne gości i następuje prostopadłe podanie do wychodzącego na czystą sytuację Krzysztofa Bąka. Ten w sytuacji sam na sam z boku pola karnego strzela koło interweniującego bramkarza gości. Mamy bramkę do szatni !!!

45' - Koniec pierwszej połowy meczu, którą można określić jednym słowem: walka. Oba zespoły nastawiły się na bezbłędną grę obronną i oczekiwaniu na błąd przeciwnika. Gospodarze, mający w nogach mecz na szczycie w Sławkowie, oczekiwali na jeden błąd gości i się doczekali w 44 minucie i zdobyli bramkę do szatni.

2:0 (46') - ŁUKASZ LANGOWSKI !!!!!!! Szybka akcja prawą stroną boiska. Górna piłka od "Bączka" do Łukasza Langowskiego, piłka przeskakuje nad obrońcą i Juti staje oko w oko z bramkarzem przyjezdnych na 13 metrze - uderzenie tuż koło rozpaczliwie interweniującego bramkarza gości wpada do siatki !!!

62' - Strzał z rzutu wolnego (18 metr) Patryka Pikuty. Piłka odbija się od obrońcy i trafia pod nogi nieobstawionego Janusza Dyszkowskiego. Janek mając przed sobą tylko bramkarza gości uderza w boczną siatkę

2:1 (73') - KRZYSZTOF KOTUŁA !!!!!!! Prostopadła piłka do Kotuły i sytuacja sam na sam z boku pola karnego - precyzyjne uderzenie tuż koło wychodzącego Marcina Szczepowskiego. Goście zdobywają kontaktową bramkę !!!

3:1 (90') - ŁUKASZ LANGOWSKI !!!!!!!! Szybkie wyprowadzenie piłki Krzysztofa Bąka z własnej połowy, prostopadła piłka do Łukasza, który po drodze drybluje dwóch obrońców i dochodzi do sytuacji sam na sam z Surowcem. Precyzyjne uderzenie po długim rogu - 3:1 dla Przemszy !!!

90+5' - Koniec spotkania. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie do pierwszej. Goście po szybko straconej drugiej bramce cały czas ambitnie dążyła do strzelenia bramki. Udało im się zdobyć bramkę kontaktową lecz to było wszystko na co ich było stać w tym dniu. Nie podobała się tylko czasami zbyt brutalna gra gości, szczególnie te ostre wejścia od tyłu mogące spowodować ciężkie kontuzje. Po czerwonej kartce dla Milenium losy spotkania były już przesądzone. Gospodarze w ostatnich minutach dobili gości strzelając trzecią bramkę. Drużyna gospodarzy czuła w tym meczu w nogach wcześniejszy pojedynek w Sławkowie, co było widać na boisku. Jednak ambicją i walką odniosła zwycięstwo i to jest najważniejsze !!! Na szczególną pochwałę zasługują szczególnie Łukasz Langowski i Krzysztof Bąk. Łącznie strzelili 3 bramki a "Bączek" do tego zaliczył jeszcze 2 asysty.