PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek, Damian Kościelny, Patryk Pikuta, Robert Kowalik (73' Łukasz Pluta), Łukasz Langowski, Grzegorz Majewski (79' Janusz Dyszkowski), Daniel Kubicki (86' Bartłomiej Wiklik), Bogdan Pikuta, Krzysztof Bąk (84' Michał Bryła), Paweł Słabisz.

SŁAWKÓW: Edward Ambrosiewicz - Kamil Lisowski, Mateusz Majchrzak, Bartosz Latos, Łukasz Bereska, Bartosz Zając (60' Janusz Pastuszak), Artur Chromy, Łukasz Kowalski (25' Damian Domagała), Kamil Gawron (Artur Szolc), Karol Krzywdziński, Sławomir Chodor.

REZERWA: Jakub Kozicki, Krystian Kluska, Mirosław Bąk.

UPOMNIENIA:

ŻÓŁTE KARTKI: Latos - Majewski, Bąk, Słabisz x2, Bogdan Pikuta.

CZERWONA KARTKA: Słabisz (84').

PRZEBIEG MECZU:

5' - Strata piłki w środku pola Przemszy, indywidualna akcja zawodnika Sławkowa i potężny strzał z 16 metrów ponad bramką

0:1 (15') - ŁUKASZ LANGOWSKI !!!!!!! Bardzo dobra akcja Przemszy prawą stroną boiska. Krzysztof Bąk mija obrońcę na skrzydle, podciąga do linii końcowej boiska i idealnie dośrodkowuje na głowę Łukasza Langowskiego. Juti strzela tuż przy prawym słupku i mamy 1:0 dla PRZEMSZY !!!

20' - Rzut wolny dla gości. Bardzo silny strzał Patryka Pikuty z 18 metrów ale w sam środek bramki. Bramkarz MKS-u łapie piłkę na raty

29' - Szybka akcja gości. Dośrodkowanie na pole karne wprost do Pawła Słabisza, lecz źle przyjęta piłka i nie mamy strzału na bramkę. Paweł w ostatniej chwili dogrywa piłkę przed linię pola karnego do nadbiegającego Langowskiego. Ten potężnie strzela na bramkę gospodarzy lecz obrońca, piłkę zmierzającą w samo okienko, głową wybija piłkę na rzut rożny

37' - Rzut wolny z 17 metrów dla gospodarzy. Sławomir Chodor silnie uderza lecz obrońca w murze wybija piłkę na rzut rożny

45+1' - Koniec pierwszej połowy. Pierwsze  20 minut spotkania to przewaga gospodarzy lecz nie przekłada się to na sytuacja 100%. Później gra się wyrównała i przebiegała głównie w środku boiska, gdzie rozgorzała prawdziwa walka o każdą piłkę. Gospodarze przez całą pierwszą połowę głównie oddawali niecelne strzały z daleka i próbowali dośrodkowań na swoich wysokich zawodników. Przemsza nastawiona na przejęcie piłki i szybkie akcje i właśnie jedna z nich przyniosła jej bramkę.

46' - Groźny strzał Sławkowa z 25 metrów, bramkarz gości dotyka piłki, która wychodzi na rzut rożny

50' - Rzut wolny dla gości z 25 metrów. Potężnie strzela "Bączek" ale piłka przelatuje nad bramką

58' - Indywidualna akcja Bogdana Pikuty. Mija 2 obrońców z boku pola karnego lecz jego uderzenie mija bramkę

66' - Dośrodkowanie w pole karne Przemszy wprost do Chodora. Obraca się i uderza na bramkę - lecz zbyt słabo by mogło to zaskoczyć Marcina Szczepowskiego

70' - Bardzo dobre uderzenie z daleka Karola Krzywdzińskiego - piłka mija lewy słupek bramki gości

72' - Strzał Bogdana Pikuty z 20 metrów, ale nad poprzeczką

90+5' - Koniec meczu. Druga połowa przebiegała z lekką przewagą gospodarzy, a po czerwonej kartce dla Pawła Słabisza na ostatnie minuty gospodarze zepchnęli gości do głębokiej defensywy. Ale ta przewaga nie przekładała się na super klarowne sytuacje bramkowe. Znowu poprzez częste dośrodkowania i strzały z daleka gospodarze dążyli do wyrównania. Ale w dzisiejszym dniu defensywa Przemszy była bardzo szczelna a dwaj stoperzy zagrali właściwie bezbłędnie. Szczególnie Damian Kościelny (były zawodnik MKS-u) był dzisiaj zaporą nie do przejścia. Przemsza w drugiej połowie nie miała wiele klarownych sytuacji bramkowych lecz dowiozła zwycięstwo do końca meczu i zgarnęła 3 punkty.