SKALNIAK KROCZYCE - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 1:2 (1:2)

Sędziowie: Paweł Kamiński (główny), Michał Niedzielski, Grzegorz Przybysz.

SKŁAD PRZEMSZY: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek, Patryk Pikuta, Damian Kościelny, Robert Kowalik -  Grzegorz Majewski (84' Piotr Godlewski), Krzysztof Bąk, Jordan Maciejowski (46' Łukasz Langowski), Bogdan Pikuta, Paweł Słabisz (80' Michał Bryła), Daniel Kubicki (60' Marcin Granda).
REZERWA: Dawid Krzciuk, Bartosz Trzeja, Bartłomiej Wiklik.

SKŁAD SKALNIAKA: Mateusz Wasik - Daniel Bednarz, Łukasz Pasternak, Konrad Kowalski (46' Maciej Kot), Patryk Otczyk, Bartosz Kulesza (52' Marcin Żurawski), Mateusz Kozłowski (65' Przemysław Bednarz), Marcin Stachura (57' Sebastian Szczepankiewicz), Rafał Karwa, Marek Surowiec, Mateusz Kucharski.
REZERWA: Michał Jaworski-Nowak, Wojciech Czapla.
TRENER: Jerzy Czapla.

PRZEBIEG MECZU:

5' - Strzał Pawła Słabisza z pola karnego broni bramkarz gospodarzy

0:1 (7') - KRZYSZTOF BĄK!!!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótki słupek, Bogdan Pikuta strąca piłkę do środka pola bramkowego, bramkarz Skalniaka odbija piłkę a nieobstawiony Bąk z paru metrów pakuje piłkę do bramki obok bezradnego Wasika!!!!!

9' - Na strzał z ok. 18 metrów decyduje się zawodnik Skalniaka, piłka przelatuje nad poprzeczką bramki gości

14' - Piękne podanie Krzysztofa Bąka do Pawła Słabisza, sytuacja sam na sam zostaje brutalnie przerwana faulem obrońcy gospodarzy na 18 metrze

15' - Minimalnie niecelny strzał z rzutu wolnego z 18 metrów Patryka Pikuty

17' - Groźny strzał z daleka gospodarzy lecz Marcin Szczepowski łapie bez problemów piłkę

18' - Bogdan Pikuta wyłuskuje piłkę w polu karnym, pusta bramka, gol - nie, zostaje przy próbie strzału powalony na ziemię, lecz sędzia nie dyktuje oczywistego rzutu karnego i nie karze obrońcy czerwoną kartką!!!!!

1:1 (31') - MATEUSZ KOZŁOWSKI!!!! Nieobstawiony w polu karnym zawodnik Skalniaka dostaje dokładne podanie i wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem gości

42' - Paweł Słabisz mija 3 obrońców Skalniaka lecz w sytuacji sam na sam strzela (narożnik pola karnego) wprost w bramkarza gospodarzy

43' - Prostopadłe podanie z głębi pola do Daniela Kubickiego, sytuacja sam na sam z Wasikiem lecz Daniel za bardzo wypuszcza sobie piłkę i bramkarz łapie piłkę

45' - 19 metr, rzut wolny - wspaniały strzał w okienko Patryka Pikuty, bramkarz gospodarzy po raz kolejny popisuje się wspaniałą interwencją

1:2 (45' +1') - BOGDAN PIKUTA!!!!! Prostopadła piłka od Grzegorza Majewskiego do grającego trenera Przemszy i w sytuacji sam na sam "Bodzio" na raty strzela gola do szatni!!!!!!!

56' - Bezpośredni strzał z rzutu rożnego Łukasza Langowskiego bramkarz miejscowych przerzuca nad poprzeczką

64' - Strzał Łukasza Langowskiego z narożnika pola karnego po raz kolejny broni Wasik

66' - Nieporozumienie stoperów i bramkarza Przemszy nie wykorzystuje napastnik gospodarzy, piłka mija słupek bramki gości

68' - Bogdan Pikuta ładnie urywa się na prawym skrzydle, zagranie wzdłuż pola bramkowego do nadbiegającego Krzysztofa Bąka lecz strzał naszego młodzieżowca jest niecelny

74' - Groźny strzał z 20 metrów z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy pięknie broni Marcin Szczepowski

77' - Strzał Przemszy z 21 metrów broni bramkarz miejscowych

83' - Strzał z narożnika pola karnego Bogdana Pikuty przechodzi ponad bramką