Budowa boiska do piłki siatkowej - plażowej 2013-2016 r.

4 kolejka A klasy - podsumowanie:

• autor: bziku151, 2013-09-11 22:00

4 KOLEJKA:

PRZEMSZA OKRADZIONÓW – MKS PORĘBA – 5:0 (2:0)
Patryk Pikuta 2, Daniel Kubicki, Paweł Słabisz, Krzysztof Bąk
OSTOJA ŻELISŁAWICE – ŁAZOWIANKA ŁAZY – 0:3 (0:3)
Michał Haładus 2, Daniel Wieczorek
MKS SŁAWKÓW – NIWY BRUDZOWICE – 1:1 (1:0)
Wojciech Jankowski - Łukasz Szałyga
MILENIUM WOJKOWICE – ŹRÓDŁO KROMOŁÓW – 3:1 (0:1)
Krzysztof Kotuła, Sebastian Czerski, Krzysztof Krzykawski –
Łukasz Zamora
ORZEŁ DĄBIE – SKALNIAK KROCZYCE – 1:2 (1:2)
Rafał Bijak – Marek Surowiec, Marcin Stachura
JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE – CKS CZELADŹ – 4:1 (1:0)
Tomasz Jaros 2, Paweł Sobański, Patryk Kaszuba – Artur Powroźnik
ZEW KAZIMIERZ – CYKLON ROGOŹNIK – 0:1 (0:1)
Emil Gimzia
BŁĘKITNI SARNÓW – pauza

Podsumowanie w rozwinięciu:

Czwarta seria spotkań w sosnowieckiej grupie A-Klasy przyniosła nam kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Kibice mogli obejrzeć w niej 23 bramki.
Do największej sensacji doszło w  Strzyżowicach, gdzie miejscowa Jedność, która do tej pory nie zdobyła punktu, rozgromiła tym razem CKS Czeladź, który wydawało się że wreszcie nabierał tempa.
W Okradzionowie doszło do konfrontacji beniaminków w którym zdecydowanie lepsza okazała się Przemsza gromiąc MKS Poręba aż 5-0. Było to trzecie zwycięstwo Przemszy w trzech rozegranych dotąd meczach.
W Żelisławicach Ostoja gładko poległa Łazowiance Łazy 0-3, a wynik spotkania był rozstrzygnięty już przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania.
Rozpędzony lider MKS Sławków niespodziewanie został zatrzymany na własnym stadionie przez Niwy Brudzowice. Gospodarze mieli wiele pretensji do arbitra głównego, gdyż ich zdaniem wyrównująca bramka padła po zagraniu ręką. Tym razem na listę strzelców nie udało się wpisać dotychczasowemu liderowi tej klasyfikacji Sławomirowi Chodorowi.
W Wojkowicach do przerwy zanosiło się na niespodziankę ponieważ gospodarze przegrywali ze Źródłem 0-1. Po zmianie stron Milenium wzięło się solidnie do odrabiania strat zwyciężając ostatecznie 3-1.
W Dąbiu spotkały się dwa zespoły, którym nie za dobrze ostatnio się wiodło. Lepsi w tym meczu okazali się goście z Kroczyc, którzy zwyciężyli 2-1.
Natomiast w Kazimierzu miejscowy ZEW minimalnie uległ Cyklonowi Rogoźnik 0-1.

Poniżej klasyfikacja strzelców po 4 kolejkach:

KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY 2013/14

6 – Sławomir Chodor (MKS Sławków)

4 - Michał Haładus (Łazowianka Łazy), Wojciech Jankowski (MKS Sławków), Paweł Niedopytalski (CKS Czeladź)

3 – Mateusz Bobrowicz (Cyklon Rogoźnik), Daniel Kubicki (Przemsza Okradzionów), Daniel Wieczorek (Łazowianka  Łazy)

2 – Damian Adamiecki (MKS Poręba), Michał Galant (ZEW Kazimierz), Emil Gimzia (Cyklon Rogoźnik), Tomasz Jaros (Jedność Strzyżowice), Mateusz Majchrzak (MKS Sławków), Bogdan Pikuta (Przemsza Okradzionów), Patryk Pikuta (Przemsza Okradzionów), Mateusz Ryczko (CKS Czeladź), Dawid Słomka (MKS Poręba), Łukasz Szałyga (Niwy Brudzowice)

1 – Waldemar Baran (Cyklon Rogoźnik), Krzysztof Bąk (Przemsza Okradzionów), Piotr Bereziuk (Błękitni Sarnów), Krystian Białkowski (Łazowianka Łazy), Rafał Bijak (Orzeł Dąbie), Mateusz Bordel (Milenium Wojkowice), Roman Cichoń (Ostoja Żelisławice), Sebastian Czerski (Milenium Wojkowice), Dariusz Deleska (CKS Czeladź), Kamil Gawron (MKS Sławków), Bartosz Jaworski (Cyklon Rogoźnik), Bartłomiej Jędrusik (Błękitni Sarnów), Patryk Kaszuba (Jedność Strzyżowice), Krzysztof Kotuła (Milenium Wojkowice), Michał Kozłowski (Łazowianka Łazy), Krzysztof Krzykawski (Milenium Wojkowice), Karol Krzywdziński (MKS Sławków), Bartosz Krzyżowski (Niwy Brudzowice), Mateusz Kucharski (Skalniak Kroczyce), Radosław Miemiec (Cyklon Rogoźnik), Kamil Mikoda (MKS Poręba), Paweł Mileński (ZEW Kazimierz), Alan Nowak (CKS Czeladź), Kamil Opoka (Ostoja Żelisławice), Tomasz Poddębski (Milenium Wojkowice), Artur Powroźnik (CKS Czeladź), Robert Sierka (Ostoja Żelisławice), Paweł Sobański (Jedność Strzyżowice), Paweł Słabisz (Przemsza Okradzionów), Marcin Stachura (Skalniak Kroczyce), Paweł Stępień (CKS Czeladź), Marek Surowiec (Skalniak Kroczyce), Bogdan Szadkowski (Źródło Kromołów), Sebastian Szczepankiewicz (Skalniak Kroczyce), Artur Szolc (MKS Sławków), Tomasz Szybis (Niwy Brudzowice), Ernest Szyja (Ostoja Żelisławice), Damian Szyncel (Milenium Wojkowice), Wojciech Śmiłowski (Błękitni Sarnów), Maciej Tomsia (ZEW Kazimierz), Ireneusz Waluś (Cyklon Rogoźnik), Łukasz Zamora (Źródło Kromołów), Bartłomiej Zubel (Niwy Brudzowice)

SAMOBÓJCZE:

1 – Grzegorz Gajda (Cyklon Rogoźnik)

autor: marian1921 2013-09-13 06:07:33

Profil marian1921 w Futbolowo Dla Niw bramkę ręką! zdobył Szałyga. Powinno się ją sędziom zaliczyć.