Bal Sportowca 2013

• autor: Admin, 2013-08-10 11:07

Transfery UKS PRZEMSZA

Lato 2013

Pod koniec tygodnia ruszyła transferowa karuzela w Przemszy Okradzionów. Beniaminek A-Klasy zatwierdził do gry kilku nowych zawodników, a jak zapowiada Prezes Adam Klimczyk to jeszcze nie koniec listy naszych nabytków.
Jak dowiedzieliśmy się od jednego z członków zarządu: "...Trener Pikuta wciąż kompletuje kadrę, na testach przebywa wielu ciekawych zawodników, którzy z nich zostaną z nami okaże się w najbliższych dniach. Oczywiście chcielibyśmy, aby pozostali z nami wszyscy testowani zawodnicy, jednak decydujące zdanie będzie należało do klubów, które są właścicielami kart zawodniczych tych chłopców..."

Poniżej przedstawiamy listę naszych nowych nabytków:

PAWEŁ CHRZANOWSKI (ur. 05.07.1995) - młodziutki zawodnik posiada całkiem wymowną ksywkę "Messi". Jest wychowankiem AKS Niwka Sosnowiec, w swojej karierze był również zawodnikiem Czarnych Sosnowiec oraz Hetmana 22 Katowice, z którego został pozyskany. Może występować zarówno w pomocy jak i w obronie. Miejmy nadzieję, że ksywka którą posiada do czegoś zobowiązuje i w niedługim czasie młodziutki zawodnik będzie odgrywał w Przemszy równie ważną rolę co słynny argentyński mistrz futbolu.

JANUSZ DYSZKOWSKI (ur.04.01.1981) - tego zawodnika nikomu w Przemszy nie musimy chyba przedstawiać. Nasz były kapitan na prośbę Trenera Bogdana Pikuty powraca po półrocznej przygodzie z Cyklonu Rogoźnik.

DAMIAN KOŚCIELNY (ur.28.11.1984) - nasz nowy obrońca jest wychowankiem CKS Czeladź. W swojej karierze reprezentował również barwy takich klubów jak Górnik Piaski, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza, Włodar Częstochowa, Lot Konopiska, Błyskawica Preczów, RKS Grodziec. Do Przemszy przybył z MKS Sławków w którym pełnił rolę grającego trenera.

DAWID KRZCIUK (ur.12.08.1996) - Dawid jest wychowankiem AKS Niwka Sosnowiec, występuje na pozycji bramkarza, jednak jego wszechstronne umiejętności pozwalają mu również na podjęcie walki na pozostałych pozycjach. Młodziutki zawodnik w swojej rozpoczynającej się karierze reprezentował również barwy Czernych Sosnowiec i Sarmacji Będzin.

ŁUKASZ LANGOWSKI (ur.12.08.1982) - Łukasz, to bardzo doświadczony pomocnik. Jest wychowankiem Unii Strzemieszyce. W swojej karierze występował również w takich zespołach jak MKS Sławków, Niwy Brudzowice, Pionier Ujejsce i Płomień Niegowonice. Jeżeli utrzyma formę prezentowaną w sparingach to znacznie wzmocni siłę ofensywną zespołu.

JORDAN MACIEJOWSKI (ur.26.02.1976) - Jordan to chyba nasz najbardziej rozpoznawalny w regionie nabytek. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w Victorii Jaworzno, reprezentował również barwy takich zespołów jak Gwarek Zabrze, Polonia Bytom, Orzeł Bobrowniki, Górnik Jaworzno, GKS Katowice, Warta Zawiercie, Czarni Żagań, Hutnik Kraków, Szczakowianka Jaworzno, Unia Ząbkowice, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza, Pionier Ujejsce, Łazowianka Łazy. Do Przemszy przybył po krótkim epizodzie w Promieniu Strzemieszyce Małe.