Boisko

Sparing z UKS Szopienice

• autor: Admin, 2013-08-03 08:51

Szopienice, ul. 11-go Listopada                             3 sierpień 2013, godz. 18:00

UKS SZOPIENICE

1 : 3 ( 0 : 2 )

Bramki: Zawodnik testowany x2, Patryk Pikuta

Skład Przemszy: Marcin Szczepowski - Łukasz Pluta, Zawodnik 1, Patryk Pikuta, Marcin Granda - Zawodnik 2, Zawodnik 3, Bogdan Pikuta, Paweł Słabisz, Zawodnik 4, Daniel Kubicki

Po Przerwie zagrali: Robert Kowalik, Damian Staroń, siedmiu zawodników testowanych.

Przebieg meczu:
0-1 zawodnik testowany (rzut karny)
0-2 zawodnik testowany
1-3 Patryk Pikuta

Opis:
W sobotę (3 sierpień 2013) zespół Przemszy rozegrał czwarty mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym. Tym razem formę "trójkolorowych" sprawdzili zawodnicy UKS Szopienice, którzy na co dzień rywalizują w katowickiej grupie B-Klasy. Nasi dzisiejsi rywale to (od sezonu 2008/2009) kontynuator bogatej tradycji HKS Szopienice. W poprzednim sezonie "żółto-niebiescy" zajęli dopiero ósme miejsce w rozgrywkach katowickiej grupy B-Klasy. Od lipca 2013 roku Trenerem zespołu jest Grzegorz Strzelec, który poprzednio był opiekunem Iskry Psary. I już po miesiącu pracy widać doskonałą rękę trenera. B-Klasowiec postawił "trójkolorowym" niezwykle trudne warunki. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, chociaż nie brakowało doskonałych sytuacji strzeleckich po obu stronach.
Pod koniec pierwszej części spotkania wreszcie padły bramki, najpierw z rzutu karnego po faulu na Pawle Słabiszu, a chwilę później po składnej akcji Przemszanie podwyższyli wynik.
Po zmianie stron dobrze grający zespół z Szopienic dążył do zmiany wyniku. Ich wysiłki szybko zaowocowały. Po błędzie Patryka Pikuty gospodarze strzelają kontaktowego gola.
Pozostała część spotkania to zacięta walka o każdy centymetr boiska. Arbiter główny kilkakrotnie przerywał grę po nieprzepisowych zagraniach zawodników.
Ostatecznie Przemsza zdobywa trzeciego, decydującego gola. Wspaniałą akcję wyprowadził grający na pozycji środkowego obrońcy Patryk Pikuta, przeszedł z piłką 3/4 boiska po czym podał ją do Bogdana Pikuty, który ograł jeszcze jednego z defensorów gospodarzy, a następnie odegrał piłkę wzdłuż bramki do syna, który nie miał najmniejszych problemów z ulokowaniem jej w bramce rywala. Rodzinna akcja okazała się fantastycznym uwieńczeniem tego bardzo trudnego, ale  ciekawego spotkania.

autor: Tr.Bodzio 2013-08-03 12:40:36

Profil Tr.Bodzio w Futbolowo Treningi:

06.08 Wtorek Konopnicka sztuczne
08.08 Czwartek Konopnicka sztuczne
09.08 Piątek Okradzionów trawiaste g.19.00
10.08 Sobota Okradzionów Sparing g.18.00:

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - KADRA ŚLĄSKA OLDBOJÓW (pełny skład który przygotowywuje się do gry w Pucharze Polski ;)

autor: wagowy 2013-08-03 21:53:08

Profil wagowy w Futbolowo Witam. Mecz trwal 2 razy 45minut . Administratora strony zmylila chyba przerwa na uzupelnienie płynow. Pozdrawiam .

autor: Janek14 2013-08-03 22:19:59

Profil Janek14 w Futbolowo no dobra, niech będzie Grzesiu :) dziękujemy za bardzo pożyteczny sparing bo po meczu gdzieś mi uciekłeś i nie miałem okazji osobiście podziękować, żółto-niebiescy postawili bardzo trudne warunki, swoje też zrobiła pogoda i jestem pewien że każdy odczuł ten mecz w nogach. Oby przyniosło to dobre efekty w lidze obu drużynom ;) Pozdrawiam :)

autor: Tr.Bodzio 2013-08-03 22:43:22

Profil Tr.Bodzio w Futbolowo Ja ta droga tez dziekuje za sparing bo nie bylo okazji po meczu :) no i szacunek dla wszystkich za walke w tym tropiku.

autor: krystianu7h 2013-08-04 11:21:45

Profil krystianu7h w Futbolowo Gratuluje!!!

autor: michasiek 2013-08-05 08:56:51

Profil michasiek w Futbolowo Eee Widzę Dobrze wam idzie to mogę pomału wracać do zdrowia sobie :P
Gratuluje Pany !