2 Runda PP, Przemsza - Ciężkowianka Jaworzno

• autor: Admin, 2013-04-01 09:55

Sensacyjne zmiany

czyli Prima Aprillisowy żart

Już w najbliższy weekend zespół Przemszy inauguruje rozgrywki Rundy Wiosennej w sosnowieckiej grupie B-Klasy, niestety z obozu "trójkolorowych" nadeszły do nas w ostatnim czasie niepokojące wieści. Tydzień temu nasz klub opuścił niespodziewanie jeden z podstawowych zawodników w ostatnich latach Janusz Dyszkowski, który przeniósł się do A-Klasowego Cyklonu Rogoźnik!

Jakby tego było mało wczoraj straciliśmy jednego z naszych najlepszych zawodników jakim jest bez wątpienia Bogdan Pikuta! "Bodzio" w ostatnim czasie przebywał na stażu trenerskim w Górniku Zabrze i pod opieką Trenera Adama Nawałki szlifował trenerski warsztat. Jak się okazało szkoleniowiec Górnika postanowił włączyć Bogdana do sztabu szkoleniowego o czym możemy przeczytać na oficjalnej stronie Górnika Zabrze:

"Bodzio przebywał u nas na stażu w ostatnich tygodniach, zauważyłem w nim ogromny potencjał trenerski, a jego wskazówki znacznie pomogły nam w odniesieniu ostatniego ligowego zwycięstwa nad Widzewem Łódź, dlatego też postanowiłem włączyć go do sztabu szkoleniowego" - tak skomentował swoją decyzję szkoleniowiec Górnika.

PRIMA APRILLISOWY ŻART

Oczywiście powyższa informacja to Primaaprillisowy żart ze strony redakcji, nie wszystkie zamieszczone powyżej informacje są prawdziwe, odebraliśmy w tej sprawie kilka telefonów co bardzo nas cieszy, ponieważ pokazuje to jak wiele osób interesuje się życiem klubu :)
W zamieszczonej powyżej informacji prawdą jedynie jest fakt, że nasz były kapitan zmienił barwy klubowe i w rundzie wiosennej będzie występował w zespole z Rogoźnika, jednak "Janek" nie zerwał więzi z Przemszą całkowicie i wciąż pozostaje członkiem Zarządu. Natomiast nieprawdą (na szczęście) jest informacja dotycząca Bogdana. Jak to "Hajto" napisał już na forum "Bodzio" pozostaje z nami i pomoże drużynie znad Białej Przemszy w walce o awans.

P.S.  Przepraszamy wszystkich "wkręconych" za podanie nieprawdziwych informacji ;)

autor: mort-69 2013-04-01 12:20:54

Profil mort-69 w Futbolowo To już nie ta sama " Przemsza ".

autor: hajto10 2013-04-01 19:50:51

Profil hajto10 w Futbolowo dzisiaj prima aprilis bodzio zostaje :-) hehehe

autor: Janek14 2013-04-02 10:36:05

Profil Janek14 w Futbolowo Hajto, Ty to jesteś kozak :D nie tak łatwo wkręcić weterana wojennego hehehe ;)