Boisko

Relacja z Balu

• autor: Admin, 2013-01-30 20:08

Relacja z Balu Sportowca 2013

W poprzedni weekend zakończyła się kolejna edycja Balu Sportowca dla zawodników, działaczy, sponsorów oraz sympatyków UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza Okradzionów. Jak co roku również i tym razem nie zabrakło atrakcji, dobrej zabawy oraz znakomitych gości, a mówiąc o gościach, nie sposób tu wspomnieć o zaskoczeniu wśród obecnych na widok...   Minister Sportu Joanny Muchy, ale o tym poniżej :)
Tegoroczny Bal tradycyjnie otworzył wspaniałym powitaniem Prezes Adam Klimczyk, któremu towarzyszyli Wiceprezesi Krzysztof Krawczyk i Mariusz Fujarski oraz członkowie Zarządu.
Około północy odbyła się długo wyczekiwana uroczystość, wręczenie nagród dla najbardziej wyróżniających się w roku 2012 zawodników grających w barwach "trójkolorowych". W tym roku po raz pierwszy przyznano statuetkę dla najlepszego strzelca klubu, oczywiście otrzymał ją nie kto inny jak nasz supersnajper Grzegorz Przewieźlik.
W kategorii Najlepszy Piłkarz Roku 2012 trzecią nagrodę otrzymał Janusz Dyszkowski. Drugą nagrodę wręczono Pawłowi Słabiszowi, natomiast Statuetkę dla Najlepszego Zawodnika 2012 roku przyznano Marcinowi Szczepowskiemu.
Zarząd klubu postanowił również wręczyć dodatkową nagrodę dla Bogdana Pikuty, najbardziej utytułowanego i rozpoznawalnego zawodnika naszego klubu. Wszyscy zawodnicy odebrali nagrody osobiście, a co najważniejsze, w tym roku nasz bal zaszczyciła swoją obecnością wyjątkowo liczna grupa piłkarzy, których było dwukrotnie więcej niż w poprzednim roku :)
Wracając jednak do zgromadzonych gości, to największym zaskoczeniem był widok wspomnianej Minister Sportu Joanny Muchy...   niestety nie była to jednak prawdziwa Pani Minister lecz jej prawie idealna kopia, którą okazała się przyjaciółka Radosława Zatonia, która zaszczyciła nas swoją obecnością :)
Wśród przybyłych gości nie zabrakło również naszych znakomitych sponsorów oraz zaprzyjaźnionego z klubem Pana Edwarda Bobera, Radnego Miasta Dąbrowa Górnicza.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się coroczna licytacja klubowych gadżetów, podczas której o niektóre przedmioty trwała równie zacięta walka co na boisku piłkarskim :)
Również wiele śmiechu i dopingu towarzyszyło konkursowi rzutów karnych dla Pań. W tym roku, po zaciętej walce zwyciężyła Magdalena Fujarska, która przybyła na Bal z naszym byłym zawodnikiem Adrianem Fujarskim, w pokonanym polu pozostawiła Joannę Bigaj, żonę Członka Zarządu Dariusza Bigaja oraz trzecią na podium Izabelę Górną, towarzyszkę jednego z naszych sponsorów.
Tańce i wspaniała zabawa trwała do późnych godzin rannych, a na pożegnanie wielu gości zapowiedziało swoją obecność w przyszłym roku :)
Zarząd UKS Przemsza pragnie podziękować Wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia!!!

autor: Janek14 2013-01-30 20:54:54

Profil Janek14 w Futbolowo Było pięknie!!!!!!!!!!!!! Teraz czas na ciężką pracę na treningach i obyśmy mieli powody do równie świetnej zabawy w czerwcu po wywalczeniu awansu ;)