Podsumowanie roku 2016! - Orlik

Zaczęliśmy!!!

• autor: Admin, 2013-01-06 22:13

Pierwsze zajęcia

W sobotnie popołudnie zespół Przemszy Okradzionów rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2012/2013. Na pierwszych zajęciach w 2013 roku Trener Bartosz Kubisa miał do dyspozycji zaledwie dziewięciu zawodników. Wśród obecnych pojawili się dwaj zawodnicy szkółki piłkarskiej GKS Katowice, którzy zadeklarowali chęć reprezentowania barw Przemszy w przyszłej rundzie. Wśród osób, które pojawiły się na zajęciach, mogliśmy również obserwować dwóch zawodników powracających do zespołu po kontuzjach, czyli dwóch wspaniałych skrzydłowych: Pawła Słabisza i Jakuba Małysę, którzy, jeśli tylko odzyskają formę, powinni być bardzo dużym wzmocnieniem zespołu.
Kolejne zajęcia Trener Bartosz Kubisa zaplanował na wtorek i piątek na stadionie przy ul. Białej Przemszy. Zajęcia odbędą się o godz. 19:00 przy sztucznym oświetleniu. Trzecie spotkanie w przyszłym tygodniu odbędzie się w sobotnie przedpołudnie o godz. 11:00. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach serdecznie zapraszamy i prosimy o punktualność!!! Przypominamy, że spotykamy się najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem treningu!!!

autor: Szczepo_84 2013-01-08 12:41:43

Profil Szczepo_84 w Futbolowo Dzisiaj mnie jeszcze nie będzie ale będe już gotowy na piątek.Do zobaczyska;)))