Bramki: Mateusz Czop (19), Grzegorz Przewieźlik (34, 78)

OLIMPIA WŁODOWICE - PRZEMSZA OKRADZIONÓW  0:3 (0:2)

PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek, Grzegorz Glanda, Robert Bartusik, Robert Kowalik - Mateusz Czop, (73' Łukasz Pluta), Janusz Dyszkowski, Bogdan Pikuta, Radosław Zatoń, Łukasz Karaś (52' Damian Imiołek) - Grzegorz Przewieźlik

Żółte kartki: Robert Kowalik, Damian Imiołek, Łukasz Pluta
Sędziowie: Gorczyca Mariusz, Kamiński Paweł, Niedzielski Michał
Pogoda: deszczowo, 13 stopni C

Nieobecni:
Marcin Granda (praca w Afganistanie), Jakub Górski (kontuzja), Rafał Bernstock (kontuzja), Okan Bahceci (praca), Jakub Małysa (kontuzja), Kamil Chmielewski (kontuzja), Michał Zdonek (praca), Bartosz Kubisa (staż we Francji), Krzysztof Oświęcimski (kontuzja), Damian Bombiński (kontuzja), Łukasz Pluta (chory), Paweł Słabisz (kontuzja)

Relacja:
W niedzielne popołudnie nasz zespół udał się do odległych Włodowic rozegrać mecz ósmej kolejki o Mistrzostwo B-Klasy. Naszym rywalem był zajmujący 10 miejsce w tabeli zespół Olimpii. Po za rywalem, nasi chłopcy musieli się zmierzyć również z niesprzyjającą aurą i kiepskim stanem Włodowickiej murawy.
Mecz od początku bardzo wyrównany, przyjmujemy przeciwnika na własnej połowie i robimy rozeznanie. Marnujemy kilka dogodnych sytuacji strzeleckich za sprawą Grzesia Przewieźlika, jednak w 19 minucie wreszcie obejmujemy prowadzenie. Wspomniany wcześniej „Przewieź” ogrywa w polu karnym dwóch obrońców i wycofuje futbolówkę do wbiegającego przed pole bramkowe Mateusza Czopa, a ten sprytnym strzałem otwiera wynik spotkania.
W 34 minucie meczu Przemszanie przeprowadzają składną akcję lewą stroną boiska, szarżujący Łukasz Karaś zagrywa piłkę w pole karne gdzie znajduje się Grzegorz Przewieźlik, który sprytnym wejściem przed bramkarza zmyla go całkowicie i pakuje piłkę do siatki.
Po pierwszej części prowadzimy więc 2-0.
W przerwie meczu wspaniałe wystąpienie Bogdana Pikuty (zajmującego miejsce nieobecnego trenera Bartosza Kubisy), który w kilku „męskich słowach” wytłumaczył o co tak naprawdę chodzi  w grze w piłkę nożną. Po zmianie stron wychodzimy więc wyciszeni i bardziej skoncentrowani. Rywal rzuca się na nas w celu odrobienia strat. Udaje nam się jednak odeprzeć ataki. Gramy spokojnie i kontrolujemy wydarzenia na boisku, aż do 78 minuty, wtedy to znakomitym prostopadłym podaniem popisuje się Janusz Dyszkowski, a tak zagrywane piłki uwielbia Grzegorz Przewieźlik, który i tym razem nie marnuje znakomitego prezentu ustalając wynik spotkania. W końcówce meczu oba zespoły miały jeszcze szanse na zdobycie bramki. Nasz zespół uratował jednak przed utratą gola Marcin Szczepowski, który popisał się znakomitą paradą, a po drugiej stronie boiska będąc „sam na sam” z bramkarzem znakomitą szansę na bramkę marnuje słabo grający tego dnia Damian Imiołek. Przemsza odnosi we Włodowicach pewne, choć ciężko wywalczone zwycięstwo.