Siewierz - Okradzionów 09.10.2010

II Runda Pucharu Polski

• autor: Admin, 2012-09-09 20:26

Okradzionów, ul. Białej Przemszy                       12 wrzesień 2012, godz. 16:00

Przemsza Okradzionów

Ciężkowianka Jaworzno

Bramki: Radosław Zatoń, Damian Imiołek

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO  2-4 (1-3)

PRZEMSZA: Krzysztof Oświęcimski - Łukasz Pluta, Robert Kowalik, Damian Bombiński - Łukasz Karaś (46' Paweł Słabisz), Janusz Dyszkowski, Kamil Chmielewski, Bartosz Kubisa (80' Krzysztof Monica), Radosław Zatoń - Grzegorz Przewieźlik (46' Mateusz Czop), Damian Imiołek

Bramki: Radosław Zatoń (40'), Damian Imiołek (60')
Kartki: brak
Sędziowie: Tomasz Faracik, Ryszard Kostoń, Rafał Gałązka
Pogoda: pochmurnie, 20 stopni C
Widzów: ok. 30

Nieobecni:
Marcin Granda (praca w Afganistanie), Jakub Górski (kontuzja), Grzegorz Okrajek (kontuzja), Rafał Bernstock (kontuzja), Okan Bahceci (praca), Jakub Małysa (kontuzja), Patryk Kura (kontuzja), Michał Zdonek (praca), Marcin Szczepowski (praca), Grzegorz Glanda (praca), Bogdan Pikuta (urlop)

Relacja:
W środowe popołudnie zespół Przemszy podejmował występującą w Lidze Okręgowej Ciężkowiankę Jaworzno w ramach II Rundy Pucharu Polski.
Środek tygodnia i zbyt wczesna pora spotkania sprawiły problem wielu graczom z dojazdem na mecz. Jeszcze pół godziny przed rozpoczęciem spotkania nie dysponowaliśmy pełnym jedenastoosobowym składem, ale nie widać również było jadącego z Jaworzna zespołu gości.
Ostatecznie goście w ostatniej chwili dojechali, a nam również udało się skompletować "pełny" skład, a nawet kilku rezerwowych zawodników.
Mimo klasy rywala wychodzimy odważnym ustawieniem 1-3-5-2, w bramce po raz pierwszy w tym sezonie nasz trzeci w hierarchi bramkarz Krzysztof Oświęcimski, w ataku młodziutki Damian Imiołek, na ławce rezerwowych 16-letni Krzysztof Monica, nadzieja okradzionowskiej piłki. Spotkanie rozpoczyna się bardzo spokojnie, od wzajemnego rozpoznawania zespołów. Pierwszy cios zadaje Ciężkowianka. Dobrze wykonany rzut wolny, piłka odbija się na nierówności przed naszym bramkarzem i wpada do siatki. Ciężkowianka nie zwalnia tempa, czego efektem są kolejne dwa trafienia. Jeszcze przed przerwą strzelamy kontaktowego gola. Rzut z autu z prawej strony boiska, piłkę przejmuje Damian Imiołek który podciągnął z nią kilka metrów a nestępnie mocno zagrał wzdłuż linii bramkowej, całą akcję zamykał Radosław Zatoń który nie miał najmniejszych problemów z ulokowaniem futbolówki w pustej bramce.
W przerwie spokojna rozmowa z Trenerem i dwie zmiany w składzie. Obraz gry w drugiej części meczu wyrównany z lekką przewagą na zespół gości. Jednak to "trójkolorowi" strzelają bramkę, najlepiej w zamieszaniu w polu karnym odnalazł się Damian Imiołek i wpakował futbolówkę do siatki. 2-3 i w szeregach gości widać poddenerwowanie. Chwilę później marnujemy dwie znakomite okazje strzeleckie. Najpierw w znakomitej sytuacji pod bramką rywala znalazł się Damian Imiołek lecz niestety przestrzelił, chwilę później przeprowadzamy identyczną sytuację jak ta po której zdobyliśmy pierwszą bramkę, jednak tym razem zamykający akcję Radosław Zatoń przestrzelił z 5 metrów mając przed sobą pustą bramkę!
W końcówce spotkania Ciężkowianka dobija nas czwartym trafieniem, błąd bloku defensywnego i bramkarza wykorzystuje Radomir Jarzynka, najbardziej wyróżniający się zawodnik w szeregach gości. Przemsza odpada z Pucharu Polski, chociaż udało nam się trochę nastraszyć grający o dwie klasy wyżej zespół z Jaworzna.
Na największe wyrazy uznania zasługuje po tym spotkaniu trójka sędziowska, zawody zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie! Brawo Panowie!
Gratulujemy drużynie Ciężkowianki zasłużonego awansu i życzymy powodzenia w kolejnych rundach.

autor: hajto10 2012-09-09 21:28:56

autor: Janek14 2012-09-09 22:19:30

Profil Janek14 w Futbolowo Ty się lepiej módl żeby 11 osób zebrać :)

autor: hajto10 2012-09-10 10:21:08

Profil hajto10 w Futbolowo pójde do kapliczki na kolanach i na wszelki wypadek do meczetu też wpadne :-) nie zaszkodzi moze pomoze :-) tubylców poprosze tez o jakies modły do Allaha wystarczy ?? :-)

autor: Janek14 2012-09-10 10:46:30

Profil Janek14 w Futbolowo odmów jeszcze 10 zdrowasiek i wyślij datki dla Rydzyka i powinno być ok :)

autor: krystianu7h 2012-09-10 12:27:56

Profil krystianu7h w Futbolowo Do admina - przepraw tabele na 3 zielone druzyny. W mysl ichniejszego regulaminu awans otrzymuja trzy zespoly.

autor: hajto10 2012-09-10 13:03:43

Profil hajto10 w Futbolowo myslisz ze to pomoże ?? hehe lepiej odmówic 11 zdrowasiek zeby przyszło te 11 osób a najlepiej to 18 zdrowasiek zeby jeszcze rezerwa była :-) hehe

autor: Tr.Bodzio 2012-09-11 23:01:04

Profil Tr.Bodzio w Futbolowo Panowie powodzenia w Pucharze jak i szczególnie w lidze!!!!!Trzymam kciuki w Afryce i proszę o esemeska z wynikami zaraz po meczach!!!!Z góry dzięki