Podsumowanie roku 2016! - Orlik

CKS Czeladź

Przemsza Okradzionów

Bramki: Patryk Kura (k), Damian Imiołek

CKS CZELADŹ - PRZEMSZA OKRADZIONÓW  6-2 (3-0, 2-2, 1-0)

W dniu dzisiejszym na bocznym boisku stadionu MCKS Czeladź nasz zespół rozegrał spotkanie kontrolne z nowo powstającym zespołem CKS Czeladź. Pojedynek przyszło stoczyć w praktycznie samo południe w bardzo ciężkich warunkach pogodowych. Przy trzydziestostopniowym upale lepiej zaprezentował się zespół gospodarzy. Przez ostatnie lata nasi chłopcy zdążyli nas już przyzwyczaić, że gra i zaangażowanie w spotkaniach sparingowych to zupełnie inna historia niż potyczki o punkty, nie inaczej niestety było i dzisiaj. Na tle przeciętnego rywala nasz zespół wypadł blado. Widoczne były obciążenia treningowe zaaplikowane drużynie w ostatnich dwóch tygodniach, brakowało przede wszystkim świeżości, co zdecydowanie wykorzystał rywal już w pierwszej tercji aplikując naszym trzy bramki, dwie z nich po katastrofalnych błędach obrońców. Druga tercja wyglądała troszeczkę lepiej w naszym wykonaniu, jednak kolejny raz nie ustrzegliśmy się juniorskich błędów w formacji obronnej której zestawienie było bardzo eksperymentalne z dwoma testowanymi zawodnikami. Druga tercja zatem na remis 2-2. W trzeciej tercji rywal  znacznie spuścił z tonu i większą inicjatywę posiadał zespół Przemszy, jednak seryjnie marnowane znakomite akcje oskrzydlające z każdą minutą deprymowały zespół, a zwłaszcza trenera Bartosza Kubisę. Natomiast bezbłędni okazali się czeladzianie wypuszczając trzy groźne kontry z których wykorzystali jedną, pieczętując zasłużone zwycięstwo 6-2.
W naszym zespole mieli okazję zaprezentować się trzej nowi zawodnicy, dwóch z nich to obrońcy, boczny Krzysztof Masłowski oraz stoper Radosław Zatoń, trzecim testowanym był zaledwie szesnastoletni Krzysztof Monica, który dzielnie walczył w drugiej tercji spotkania.
Słabym występem kończymy trzeci tydzień przygotowań i w oczekiwaniu na "urlopowiczów" budujemy formę do zbliżającej się wielkimi krokami inauguracji rozgrywek  :)

Skład Przemszy: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek, Janusz Dyszkowski, Radosław Zatoń, Damian Imiołek - Łukasz Pluta, Bartosz Kubisa, Patryk Kura - Paweł Słabisz, Bogdan Pikuta, Rafał Bernstock

Zagrali również: Krzysztof Oświęcimski, Krzysztof Masłowski, Krzysztof Monica, Łukasz Karaś

autor: bartoszk 2012-07-28 15:56:16

Profil bartoszk w Futbolowo Bardzo dziekuje za dzisiejszy mecz w tych warunkach i na tym boisku.PRACUJEMY DALEJ.

autor: Nerru3 2012-07-29 01:44:49

Profil Nerru3 w Futbolowo Witam , teraz w poniedziałek będzie trening ?
Mam ostatnie godziny kursu , także chciałbym się pokazać :)
pzdr

autor: Czelsi1924Rozka 2012-07-29 13:18:11

Profil Czelsi1924Rozka w Futbolowo Bez napinki, ale pokory to Wam brakuje. Jeski ktos wczoraj wygladal na przecietny zespol, to tylko Wy - bez obrazy. Cieszcie ze ze nie dostaliscie deucyfrowki bo na taki wynik zasluzyl CKS. Nie wiem jak mozecie pisac, ze 3 tercja dla Was? Po naszej stronie w 3 tercji poprzeczka, 2 sytuacje sam na sam gdzie nasi napastnicy juz doslownie BAWILI sie w polu karnym na pelnym luzie a i takich sytuacji bylo wiecej we wczesniejszych minutach gry, pozatym sam obraz gry byl wciaz taki sam - chwilowe oddanie pola dla Was i znowu nawalnica z naszej strony. Miejscie troche obiektywizmu. Wiem ze wszystko zweryfikuje liga i nie ma co wycigac wnioskow ze sparingow - ale musialem to napisac, bo wprost mnie rozsmieszyliscie ta relacja. Pamietajcie, ze my trenuejmy co 2 dni i gramuy mecze rowniez co 2-3 dni

autor: bartoszk 2012-07-29 19:03:22

Profil bartoszk w Futbolowo Nie zabardzo rozumie ten wpis,ale prosze o nie komentowanie tej doglebnej mysli.Przyjmuje komentarz z pokora.Zycze powodzenia.

autor: KopieboLubie 2012-07-29 20:58:48

Profil KopieboLubie w Futbolowo No to pięknie, gruby z zepsutą stopa wrócił z wakacji, teraz będzie głosno na boisku :)

autor: Czelsi1924Rozka 2012-07-29 21:26:46

Profil Czelsi1924Rozka w Futbolowo Bartoszk, tak jak ja nie zrozumialem Waszej relacji - bo byla calkowicie nie obiektywna (CHYBA BYLISMY NA INNYCH MECZACH) tak tez nie rozumiem jak moje argumenty nie dotarly do Ciebie... Na prawde bez obrazy - ale odstawaliscie o 2 klasy. Ja wiem, ze w lidze moze byc calkiem inaczej. Ja rozumiem, ze CKS stawia dopiero pierwsze kroki i masa pracy przed nami. Ale jak my dostalismy 12 bramek z Pionierem, to z pokora zeszlsmy z boiska i podziekowalismy za dobra lekcje chlopakom z Ujejsca. Minely kilkanascie dni i uwazam, ze dzis wynik bylby juz zupelnie inny - co pokazuja kolejne nasze sparingi. Czasem trzeba umiec przelknac porazke. Pozdrawiam.

autor: Ro6son 2012-07-29 21:57:13

Profil Ro6son w Futbolowo KopieboLubie juz nie taka zepsuta ;) najpierw trzeba grac zeby bylo glosno a do tego daleka droga hehe

autor: Janek14 2012-07-29 23:33:41

Profil Janek14 w Futbolowo Czelsi, dlatego też obiektywnie napisane jest ze zasłużyliście na zwycięstwo, bo Przemsza w tym meczu była wyraźnie mniej skuteczna, na dzień dzisiejszy CKS ma znakomitą siłę ofensywną i dziurawą obronę, jeśli chodzi o UKS sytuacja wygląda tak, że defensywa jest dziurawa jak szwajcarski ser, co wykorzystał rewelacyjnie CKS,a do tego zawiodła u nas całkowicie skuteczność pod bramką rywala,jednak pisząc o czeladzianach że jest to przeciętny zespół wcale nie minąłem się z prawdą, obserwuję A i B Klasę od prawie 10 lat, więc wiem co piszę... a tak na marginesie,jak na nowicjusza to naprawdę wciąż pozostaję pod wrażeniem jak dużo zrobiliście w tak krótkim czasie, resztę zweryfikuje liga,w której gorąco Wam kibicuję bo dokonując kilku wzmocnień w tylnej formacji możecie dużoooo namieszać.Pozdro