Szatnie

Góra Siewierska ul. Kościuszki 1a                 29 kwiecień 2012, godz. 11:00

KS Góra Siewierska

Przemsza Okradzionów

KS GÓRA SIEWIERSKA - PRZEMSZA OKRADZIONÓW  2 : 0 ( 1 : 0 )

Protokół:

PRZEMSZA: Marcin Szczepowski - Grzegorz Okrajek, Robert Bartusik, Robert Kowalik, Janusz Dyszkowski - Piotr Kućmierz, Jakub Górski (67' Patryk Kura), Paweł Słabisz, Damian Koziński (74' Grzegorz Glanda) - Mateusz Czop (65' Kamil Fajkowski), Damian Bombiński (46' Grzegorz Przewieźlik)

Sędziowie:  Marcin Miśta, Robert Szycowski, Rafał Gajek
Kartki żółte: Piotr Kućmierz (x2), Paweł Słabisz
Kartka czerwona: Piotr Kućmierz
Man of the Match: Paweł Słabisz
Pogoda: słonecznie, 28 stopni C

Nieobecni:
Okan Bahceci (w trakcie wyrabiania karty zawodniczej), Krystian Trybulec (kontuzja), Mateusz Wojciechowski (?), Kamil Chmielewski (wyjazd zagraniczny), Marcin Granda (służba wojskowa), Michał Tarapacz (szkoła)

Relacja:
W niedzielne upalne przedpołudnie nasz zespół stoczył pojedynek w Górze Siewierskiej z miejscowym Klubem Sportowym w ramach szesnastej kolejki sosnowieckiej B-Klasy. Niestety, ciężkie warunki pogodowe lepiej w tym meczu znieśli piłkarze gospodarzy i niespodziewanie zdobyli komplet punktów.
Początek spotkania kompletnie nie zapowiadał niespodzianki. Lepiej prezentował się zespół przyjezdnych, którzy osiągnęli znaczną przewagę. Niestety w 20 minucie spotkania fatalny błąd w polu karnym popełnia Robert Bartosiuk i próbując jeszcze ratować sytuację fauluje zawodnika gospodarzy. Sędzia wskazuje "wapno". Strzał z jedenastu metrów pewnie broni Marcin Szczepowski jednak przy dobitce jest już bezradny. Całkowicie przysnęli w tej sytuacji nasi stoperzy którzy pozostawili naszego bramkarza bez asekuracji. Pzremsza rusza do odrabiania strat, jednak tego dnia nic nam nie wychodzi. Tuż przed końcem pierwszej części meczu szczeście po raz pierwszy uśmiecha się do "trójkolorowych". Janusz Dyszkowski dokonuje "prowokacji" na najbardziej aktywnym i doświadczonym zawodniku Góry Siewierskiej, Adamie Katoliku, który nie wytrzymuje nerwowo i powala naszego kapitana soczystym kopniakiem. Decyzja bardzo dobrze prowadzącego zawody arbitra głównego mogła być tylko jedna...  czerwień...  i gramy w przewadze.
W drugiej części spotkania na placu gry za podmęczonego Damiana Bombińskiego pojawia się Grzegorz Przewieźlik, jego wejście znacznie ożywia poczynania naszego zespołu, a chwilę później szczęście uśmiecha się po raz drugi do "trójkolorowych" w tym spotkaniu, w polu karnym gości zostaje faulowany jeden z naszych zawodników i sędzia wskazuje "wapno". Niestety brak chętnych do wykonywania "jedenastki". Ostatecznie na strzał decyduje się Grzegorz Przewieźlik i silnie uderzona przez niego futbolówka trafia w słupek a nastepnie wychodzi w pole :(
Limit szczęścia w tym meczu został już wykorzystany, a 54 minuta gry okazuje się decydująca. Bezmyślny faul Piotra Kućmierza w ataku i w efekcie druga żółta kartka dla tego zawodnika oznaczająca, iż siły się wyrównały. Do końca spotkania Przemszanie wciąż atakują jednak wynik nie ulega zmianie. Na około 10 minut przed zakończeniem spotkania atakujemy już praktycznie dziewięcioma zawodnikami, na naszej połowie pozostał tylko jeden ze stoperów i bramkarz, nie przynosi to jednak nadal wyrównania, na domiar złego gospodarze dobijają nasz zespół szybką kontrą wykorzystując nasze odkrycie.

Nasi chłopcy podeszli do tego spotkania zupełnie nie skoncentrowani. Pierwszy przejaw braku koncentracji, a zwłaszcza braku profesjonalizmu i jakiegokolwiek poszanowania dla zespołu oraz trenera zademonstrował Łukasz Pluta, który nie zgadzając się z decyzją trenera co do wyboru wyjściowej jedenastki, nikogo nie zawiadamiając udał sie na trybuny.
Przegrywamy w meczu, w którym nie mieliśmy prawa stracić punktów, grając z najsłabiej prezentujacym się przeciwnikiem ze wszystkich z którymi zmierzyliśmy się w tej rundzie. Jedynym zawodnikiem Przemszy, któremu chciało się w tym meczu biegać okazał się Paweł Słabisz (stąd wybór jako Man Of The Match naszego zespołu), pozostali przeszli obok gry będąc myślami bardziej na "majówce" niż na boisku :(
Druga porażka w tym sezonie stała się faktem...  KS Góra Siewierska pokonuje Przemszę 2-0!

autor: michalbn 2012-04-28 14:36:49

Profil michalbn w Futbolowo Panowie mnie nie ma niestety jutro, bo mam szkołę i nie dam rady się rozdwoić. ale trzymam kciuki :)

autor: krystianu7h 2012-04-28 18:06:42

Profil krystianu7h w Futbolowo Płomień - Korona 3-2;-)

autor: hajto10 2012-04-28 18:26:17

Profil hajto10 w Futbolowo służba wojskowa dobre dobre :-) Januszku napisz lepiej misja pokojowa a po pierwsze jaki wynik meczu ?? skoro korona w plecy to moze lider panowie jakie wieści z boiska ???????

autor: Janek14 2012-04-28 21:00:09

Profil Janek14 w Futbolowo przecież mecz jest jutro pało!

autor: krystianu7h 2012-04-29 11:52:33

Profil krystianu7h w Futbolowo Do przerwy 1-0 :-(

autor: krystianu7h 2012-04-29 12:54:18

Profil krystianu7h w Futbolowo No i stało się przegrana 0-2 :-(

autor: hajto10 2012-04-29 19:20:45

Profil hajto10 w Futbolowo nie doczytałem Januszku jak to przegrana nie mozliwe masakra jakas to ja tu jezdzam z patrolu wpadam na internet i widze takie wiadomosci no poprostu szczeka opada co sie stało ??

autor: Janek14 2012-05-03 11:19:22

Profil Janek14 w Futbolowo wychodzi okres przygotowawczy Hajtolku, część zawodników go olała i teraz nadchodzą efekty, takie jest moje zdanie, obym się mylił i mecz w Górze był tylko wypadkiem przy pracy :)

autor: Nerru3 2012-05-04 00:38:59

Profil Nerru3 w Futbolowo Nie zgadzam się tutaj z tym karnym dla Góry Siew. , tzn inaczej , przy dobitce nie zawiedli sami stoperzy .. wszyscy powinni wpaść w to pole karne i ładować tą piłke gdzie się da byle nie do bramki .. więc ?