AKS 1917 Niwka - Sosnowiec 1:3 Górnik Sosnowiec
KS Preczów 4:1 Promień Strzemieszyce Małe

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Sparing z Błędowem

• autor: Admin, 2011-08-03 12:08

Okradzionów, ul. Górna                                          3 sierpień 2011, godz. 18:00

Przemsza Okradzionów

1 : 9

Tęcza Błędów

Bramka dla Przemszy: Adrian Nocuń

W dniu 3 sierpień 2011 na stadionie w Okradzionowie zespół UKS Przemsza rozegrał drugi mecz kontrolny z zespołem Tęcza Błędów. Drużyny grały 3 x 30 minut. Przemszanie będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. O ile pierwsza tercja jeszcze jakoś wyglądała i zespół dotrzymywał kroku wyżej notowanemu rywalowi, o tyle pozostałe dwie tercje obnażyły wszelkie braki naszej drużyny. Zwłaszcza druga odsłona przyniosła aż pięć bramek dla zespołu Tęczy, który grał bardzo dojrzale i konsekwentnie. Ostatecznie mecz zakończył się klęską 1-9, a jedynego gola na otarcie łez strzelił nasz bramkarz, Adrian Nocuń, który pewnie wykorzystał rzut karny. Przemsza na kolanach! I chyba czas najwyższy na poważne przemyślenia...

• Komentarzy [9]
  • czytano: [734]

autor: jarek1976 2011-08-04 00:33:23

Profil jarek1976 w Futbolowo jaki wynik ?

autor: Janek14 2011-08-04 04:52:50

Profil Janek14 w Futbolowo Klęska 1:8!! nie widziałem całego meczu, ale z tego co relacjonowali obserwatorzy to na dzień dzisiejszy nie mamy odpowiedniego bramkarza na sezon :( trzeba brać się ostro do roboty

autor: rosa1500 2011-08-04 08:31:11

Profil rosa1500 w Futbolowo TU CHYBA NIE TYLKO O BRAMKARZA CHODZI :)

autor: giente 2011-08-04 10:39:36

Profil giente w Futbolowo na przemyślenia to jest ciągle bardzo dużo czasu od momentu zatrudnienia obecnego trenera, gdyż od tego czasu mamy do czynienia z pogrzebem UKS...chyba jeszcze nigdy Przemsza nie dostała tyle od Tęczy :)

autor: Janek14 2011-08-04 10:44:13

Profil Janek14 w Futbolowo było już tu tylu trenerów i zawsze żaden nie pasował. Problem tkwi gdzieś indziej, ale aby było dobrze w tym klubie, to pewne osoby muszą nauczyć się słuchać, a nie bezsensownie rozpieprzać ten zespół od środka

autor: lesnik_sec 2011-08-04 10:47:53

Profil lesnik_sec w Futbolowo pamiętajcie: dopóki walczysz jesteś zwycięzca!

autor: kosa84 2011-08-04 16:40:29

Profil kosa84 w Futbolowo Wynik kosmiczny ciekawe jakim składem bo tego nie umieszczono. W Przemszy problem polega na tym że nie ma wyznaczonego celu. Przykładowo stawiamy cel gra o awans to o niego gramy i montujemy zespół na awans tak jak zrobiliśmy to kilka lat wstecz. Drużyna od pierwszego meczu była nastawiona na zwycięstwa i wystarczy sobie przypomnieć że laliśmy wszystkich równo. A teraz może kilku chłopaków jest do

autor: kosa84 2011-08-04 16:44:24

Profil kosa84 w Futbolowo grania lecz jednak większość z szacunkiem dla wszystkich się nie nadaje i powiedzmy to otwarcie. I ściąganie doświadczonych zawodników ze zgranymi kartami i latami na karku też sensu za dużego nie ma. Bo potrzebni są ludzie co chcą grac i wygrywać a nie tacy co chcą sobie tylko pograć!!! Trener jak trener za dużo nie mówi może jakieś tam pojęcie ma ale w takich ligach to powinien być jak kumpel

autor: kosa84 2011-08-04 16:48:21

Profil kosa84 w Futbolowo żyć z drużyna po meczu się piwka napić itp. a obecny takich cech nie posiada. A pierwsze co, to powinien zostać stworzony kolektyw jeden za wszystkich wszyscy za jednego i tego właśnie nam brakuje bo mamy oglądanie się jeden za drugiego zamiast gry. Wynik 9:1 o niczym nie świadczy bo to tylko sparing i pewnie wszyscy dostawali szanse gry dlatego robiło się zamieszanie.Sezon zweryfikuje wszystko:)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.