A-klasa » Sosnowiec | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
KS Preczów | 1:7 | Przemsza Okradzionów |
2020-11-28, 11:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
Preczów, ul. Szkolna, 28 listopad, godz. 11:00
KS PRECZÓW
1:7 (0:4)
PRZEMSZA OKRADZIONÓW
BRAMKI:
⚽️⚽️ Mariusz Czajka (15', 23')
⚽️⚽️ Wojciech Szymański (31', 84')
⚽️ Kamil Batóg (34')
⚽️⚽️ Damian Pawęzowski (68', 80')
Dąbrowa Górnicza, ul.Białej Przemszy 21, 21 listopad 2020, godz. 13:00
PRZEMSZA OKRADZIONÓW
4:2 (3:2)
JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE
BRAMKI:
⚽️ Paweł Tomczyk (3')
⚽️⚽️ Adrian Piątek (14', 25')
⚽️ Mariusz Czajka (58')
Link do zdjęć strony Facebook naszych rywali: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=jednoscstrzyzowice&set=a.4124723487544056
14 kolejka A klasy:
GÓRNIK SOSNOWIEC - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 2:1 (2:0)
Łukasz Baran, Mateusz Wiatr - Paweł Tomczyk
SKS ŁAGISZA - ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - 1:0 (0:0)
Kacper Ząbek
MKS PORĘBA - ISKRA PSARY - 5:3 (3:2)
Marcin Matyja, Patryk Kuczera, Artur Oczko 2, Damian Kocot - Robert Buchacz, Sebastian Mehlich 2
JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - ŁAZOWIANKA-WYSOKA ŁAZY - 0:2 (0:1)
Adrian Piżuch, Hubert Maciążek
KS GMINY PSARY - CKS CZELADŹ - 4:5 (2:2)
Przemysław Warzocha 2, Dariusz Jakubczyk, Mateusz Lipkiewicz - Tomasz Gajda 2, Mariusz Muszalik, Radosław Piętka, Bartłomiej Borówka
SKALNIAK KROCZYCE - KS PRECZÓW - 3:2 (1:0)
Dawid Gajda, Konrad Szafran, Mateusz Kozłowski - Mateusz Bobrowicz, Robert Madej
PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC - 0:2 (0:1)
Bartosz Jaworski 2
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - 3:0 (2:0)
Patryk Cepek, Bartosz Zudin, Rafał Lis
Sosnowiec-Zagórze, ul. Braci Mieroszewskich 91, 14 listopad, godz. 13:00
GÓRNIK SOSNOWIEC
2:1 (2:0)
PRZEMSZA OKRADZIONÓW
BRAMKA:
⚽️ Paweł Tomczyk (60')
13 kolejka A klasy:
PRZEMSZA OKRADZIONÓW - PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - 11:2 (6:0)
Paweł Tomczyk 4, Damian Pawęzowski, Mariusz Czajka, Adrian Piątek 4, Paweł Słabisz - Mateusz Wolski 2
CKS CZELADŹ - JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - 6:0 (3:0)
Mariusz Muszalik, Bartłomiej Borówka, Tomasz Grądzki (sam.), Tomasz Gajda, Robert Woźniak, Arkadiusz Pajek
ŁAZOWIANKA-WYSOKA ŁAZY - GÓRNIK SOSNOWIEC - 3:1 (1:1)
Adrian Piżuch 2, Jakub Wilk - Miłosz Pietrowski
AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC - SKALNIAK KROCZYCE - ODWOŁANY
ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - KS GMINA PSARY - 3:1 (0:1)
Kacper Sobierajski, Konrad Kotapka 2 - Arkadiusz Niewiadomski (sam.)
KS PRECZÓW - MKS PORĘBA - 2:1 (1:0)
Robert Madej, Tomasz Zbrug - Damian Kocot
ISKRA PSARY - ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - 3:2 (3:0)
Robert Buchacz 2, Sebastian Mehlich - Karol Socha, Michał Parzniewski
CZARNI SOSNOWIEC - SKS ŁAGISZA - 0:0
Dąbrowa Górnicza, ul.Białej Przemszy 21, 7 listopad 2020, godz. 14:00
PRZEMSZA OKRADZIONÓW
11:2 (6:0)
PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE
BRAMKI:
⚽️⚽️⚽️⚽️ Paweł Tomczyk 4 (7', 17', 48', 61')
⚽️ Damian Pawęzowski (12')
⚽️ Mariusz Czajka (15')
⚽️⚽️⚽️⚽️ Adrian Piątek (32', 39', 84', 89')
⚽️ Paweł Słabisz (47')
12 kolejka A klasy:
SKALNIAK KROCZYCE - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - PRZEŁOŻONY
SKS ŁAGISZA - ISKRA PSARY - 4:2 (1:1)
Kacper Ząbek, Kamil Zimoląg 2, Kamil Bartoszek - Sebastian Mehlich 2
MKS PORĘBA - AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC - PRZEŁOŻONY
JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - 0:1 (0:0)
Kacper Sobierajski
KS GMINY PSARY - CZARNI SOSNOWIEC - PRZEŁOŻONY
ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS PRECZÓW - 3:2 (2:1)
Kacper Zaroda 2, Artur Cholewka - Mateusz Bobrowicz, Robert Madej
PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - ŁAZOWIANKA-WYSOKA ŁAZY - 1:2 (1:1)
Damian Korczewski - Dominik Nowak, Hubert Maciążek
GÓRNIK SOSNOWIEC - CKS CZELADŹ - 2:5 (0:4)
Mateusz Wiatr, Filip Czapla - Alan Nowak, Robert Woźniak, Tomasz Gajda, Mariusz Muszalik, Bartłomiej Borówka
Najbliższa kolejka 16 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.