UKS Przemsza Okradzionów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Kipsta F700

Najnowsza galeria

Przemsza - Poręba - 2:4 (02.05.2015)
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Przemsza Okradzionów - ¬ródło Kromołów
Skalniak Kroczyce - AKS Niwka Sosnowiec (s)
Pionier Ujejsce (s) - SKS Łagisza
Ostoja Żelisławice - Górnik Sosnowiec (b)
CKS CzeladĽ - Promień Strzemieszyce Małe
MKS Sławków (s) - ZEW Kazimierz
Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice
MKS Poręba - SSZ Ujejsce (b)
Błękitni Sarnów - Orzeł D±bie

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
ZEW Kazimierz 0:5 Przemsza Okradzionów
AKS Niwka Sosnowiec (s) 1:1 Błękitni Sarnów
Orzeł D±bie 1:3 MKS Poręba
SSZ Ujejsce (b) 0:4 Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice 4:1 MKS Sławków (s)
¬ródło Kromołów 3:2 CKS CzeladĽ
Promień Strzemieszyce Małe 2:0 Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec (b) 3:1 Pionier Ujejsce (s)
SKS Łagisza 2:1 Skalniak Kroczyce

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wydarzenia

Pewne zwycięstwo :)

  • autor: bziku151, 2015-08-28 17:34

Sosnowiec-Kazimierz, ul. Gałczyńskiego 7
29 sierpień 2015, godz. 17:00

 

                     

                            

                           ZEW KAZIMIERZ

0:5 (0:1)

PRZEMSZA OKRADZIONÓW

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZ. 15:45

ZABIERAMY OBOWIˇZKOWO DOWODY OSOBISTE


Aktualno¶ci

Wyniki I rundy Pucharu Polski :)

  • autor: bziku151, 2015-08-28 17:32

Wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec:

KS GIEBŁO - GÓRNIK SOSNOWIEC - 1:2 (1:1)

Bartosz Kijas - Paweł Ruda, Artur Kmiecik

KS MYDLICE - NIWY BRUDZOWICE - 1:3 (1:0)

Dawid Skrzypiec - Miłosz Mi¶kiewicz, Bartosz Krzyżowski 2

SALOS JAWORZNO - SSZ UJEJSCE - 4:2 (4:0)

Marcin Sielski 2, Łukasz Nurek, Arkadiusz Sędrzak - Jacek Nowak, Maciej Strzemiński

GÓRNIK II PIASKI - ¬RÓDŁO KROMOŁÓW - 3:5 (3:3, 3:1)

Tomasz Kucharczyk, Łukasz Wojcieszak, Artur Jabłoński - Marek Surowiec, Bartosz Nowiński 3, Andrzej Jadczyk

ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 4:2 (2:1)

Patryk Bisek 2, Łukasz Makuch, Norbert Orzeł - Krzysztof Monica, Grzegorz Majewski

JEDNO¦Ć STRZYŻOWICE - BŁĘKITNI SARNÓW - 3:1 (1:1)

Grzegorz Zieliński 2, Adam Katolik - Sebastian Doliński

SZCZAKOWIANKA II JAWORZNO - AKS NIWKA SOSNOWIEC - 1:4 (1:1)

Marcin Koziarz - Tomasz Knap 2, Bartłomiej ¦lufcik, Artur Opeldus

SKS ŁAGISZA - GÓRNIK WOJKOWICE - 0:4 (0:1)

Brak

ORZEŁ DˇBIE - ZEW KAZIMIERZ - 1:5 (0:2)

Damian Zacharski - Paweł Stachura 2, Konrad Łabus 2, Sebastian Schufreida

STRAŻAK NOWA WIE¦ - SKALNIAK KROCZYCE - 2:8 (1:6)

Daniel Piekarczyk 2 - Michał Kozłowski 3, Adam Haładus 2, Karol Wasik 2, Artur Kondas

 

 

 

 

 

 


Koniec pucharów ...

  • autor: bziku151, 2015-08-25 16:20

Tucznawa, ul. Ludwika Idzikowskiego
26 sierpień 2015, godz. 17:00

 

                     

                            

                   ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA

4:2 (2:1)

PRZEMSZA OKRADZIONÓW

BRAMKI: KRZYSZTOF MONICA, GRZEGORZ MAJEWSKI


Podsumowanie 3 kolejki A Klasy:

  • autor: bziku151, 2015-08-25 16:19

3 KOLEJKA:

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - NIWY BRUDZOWICE - 1:4 (1:3)

Sławomir Chodor - Adam Kozib±k 2, Bartosz Krzyżowski 2

GÓRNIK WOJKOWICE - ORZEŁ DˇBIE - 4:0 (2:0)

Mateusz Skórka 2, Marcin Szymonek, Robert Buchacz

SKS ŁAGISZA - AKS NIWKA SOSNOWIEC - 3:2 (2:2)

Sebastian Złocki, Robert Karwalski 2 - Artur Opeldus, Patryk Chromy

CKS CZELAD¬ - ZEW KAZIMIERZ - 2:1 (2:0)

Tomasz Mazur, Piotr Krakowiak - Sebastian Schufreida

OSTOJA ŻELISŁAWICE - ¬RÓDŁO KROMOŁÓW - 3:2 (1:2)

Mateusz Syrek, Jakub Machura, Bartosz Czapla - Marek Ł±giewka, Marek Surowiec

MKS PORĘBA - BŁĘKITNI SARNÓW - 2:0 (0:0)

Damian Kocot, Piotr Lis

SKALNIAK KROCZYCE - GÓRNIK SOSNOWIEC - 2:1 (1:1)

Adam Haładus, Karol Wasik - Mariusz Ludwiczek

PIONIER UJEJSCE - PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - 2:2 (1:1)

Bartosz Zudin, Krystian Kowalik - Dawid Stochel, Wojciech Bajor

MKS SŁAWKÓW - SSZ UJEJSCE - 3:2 (2:1)

Damian Domagała, Karol Krzywdziński, Artur Chromy - Grzegorz Kachniarz, Artur Szastak


Tygodniowy rozkład zajęć :)

  • autor: bziku151, 2015-08-23 22:37

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ:

Poniedziałek (24.08) - Trening w Okradzionowie, godz. 19:00

¦roda (26.08) - Mecz pucharowy: ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - PRZEMSZA OKRADZIONÓW o godz. 17:00

Pi±tek (28.08) - Trening w Okradzionowie, godz. 19:00

Sobota (29.08) - Mecz ligowy: ZEW KAZIMIERZ - PRZEMSZA OKRADZIONÓW  o godz. 17:00


Podsumowanie 2 kolejki A Klasy:

  • autor: bziku151, 2015-08-21 23:50

2 KOLEJKA:

SSZ UJEJSCE - PRZEMSZA OKRADZIONÓW - 5:2 (2:0)

Maciej Strzemiński, Artur Szastak 2, Marcin Rusiński, Grzegorz Kachniarz - Paweł Słabisz, Sławomir Chodor

¬RÓDŁO KROMOŁÓW - PIONIER UJEJSCE - 3:2 (1:1)

Marek Surowiec, Michał Terefeńko, Bogdan Szadkowski - Marek Ambrozik, Bartosz Zudin

NIWY BRUDZOWICE - CKS CZELAD¬ - 2:2 (1:0)

Adam Kozib±k, Rafał Radjusz (sam.) - Bartłomiej Borówka, Paweł Tomczyk

GÓRNIK SOSNOWIEC - SKS ŁAGISZA - 1:1 (1:1)

Adrian Gałuszka - Robert Karwalski

BŁĘKITNI SARNÓW - GÓRNIK WOJKOWICE - 2:2 (0:0)

Przemysław Czechowski, Filip Bogacki - Artur Szymański, Robert Buchacz

PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - SKALNIAK KROCZYCE - 3:5 (2:3)

Wojciech Bajor, Michał Ołubiec, Przemysław Baran - Adam Haładus 2, Karol Wasik, Michał Sus, Dawid Mroziński

ZEW KAZIMIERZ - OSTOJA ŻELISŁAWICE - 1:3 (1:1)

Sebastian Schufreida - Robert Sierka, Jakub Machura, Zbigniew Kocot

AKS NIWKA SOSNOWIEC - MKS PORĘBA - 0:1 (0:1)

Damian Kocot

ORZEŁ DˇBIE - MKS SŁAWKÓW - 4:1 (1:0)

Daniel Wieczorek, Radosław Cichoń, Karol Przybyłek 2 - Karol Krzywdziński


Porażka po dobrym meczu ...

  • autor: bziku151, 2015-08-20 23:05

D±browa Górnicza, ul. Białej Przemszy
22 sierpień 2015, godz. 17:00

 

 

                 PRZEMSZA OKRADZIONÓW

                                   1:4 (1:3)

NIWY BRUDZOWICE

BRAMKA: SŁAWOMIR CHODOR


Podsumowanie 1 kolejki A Klasy:

  • autor: bziku151, 2015-08-18 19:53

1 KOLEJKA:

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - ORZEŁ DˇBIE - 5:1 (1:0)

Sławomir Chodor 3, Grzegorz Majewski, Paweł Słabisz - Robert Kowalik (sam.)

SKS ŁAGISZA - PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - 4:0 (3:0)

Robert Karwalski 2, Bartosz Bzdręga 2

GÓRNIK SOSNOWIEC - AKS NIWKA SOSNOWIEC - 5:2 (2:1)

Adrian Gałuszka 2, Artur Kmiecik, Przemysław Chmielewski, Grzegorz Rad - Marcin Cebula, Artur Opeldus

OSTOJA ŻELISŁAWICE - NIWY BRUDZOWICE - 1:4 (1:1)

Grzegorz Merta - Bartosz Krzyżowski, Piotr Michalczyk, Szymon Stok, Jakub Stefański

SKALNIAK KROCZYCE - ¬RÓDŁO KROMOŁÓW - 1:3 (1:0)

Karol Wasik - Krzysztof Bełdowski, Bogdan Szadkowski, Bartosz Nowiński

GÓRNIK WOJKOWICE - MKS PORĘBA - 3:1 (1:0)

Krzysztof Krzykawski, Mateusz Skórka, Marcin Kondzielnik - Damian Kocot

PIONIER UJEJSCE - ZEW KAZIMIERZ - 2:0 (0:0)

Krystian Kowalik, Tadeusz Tyc

MKS SŁAWKÓW - BŁĘKITNI SARNÓW - 0:1 (0:1)

Krzysztof Szymoniak

CKS CZELAD¬ - SSZ UJEJSCE - 1:0 (1:0)

Bartłomiej Borówka


Archiwum aktualno¶ci


Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Najbliższe spotkanie

Przemsza Okradzionów ¬ródło Kromołów
Przemsza Okradzionów   ¬ródło Kromołów
2015-09-02, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

ZEW KazimierzPrzemsza Okradzionów
ZEW Kazimierz 0:5 Przemsza Okradzionów
2015-08-29, 17:00:00
     

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 38, wczoraj: 366
ogółem: 632 723

statystyki szczegółowe